Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Ovo je opsta havarija u celom Beogradu.
Ne znam kako je po ostalim gradovima.
Jos uvek meni nema svih digitalnih kanala.
Meni potpuno fale RTS1, RTS2, Prva, O2, Studio B, Pink (1), za ostale nisam siguran, ko ce to sve listati...
Bitno je da barem radi analogna, odnosno da radi RTS HD i da se ogdgledala utakmica. :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da je to 3G ruter (tj. za SIM kartice), ali na GearBestu uopste ne pominje SIM - ovo je isti kao model 3, samo ima Gbit LAN portove?

Alfa, pošto si ti dosta upućen u ove stvari, pitam za ćaleta i kevu. Sad treba da obnove ugovor, šta mogu max da dobiju? Njima bi odgovarao dodatni HBO paket i još jedan uređaj, da li je to realno da traže?
 
Bakara je bolje upucen za RV.
 
Aktuelno je 50% na 6 meseci, dodatnih gratis paketa mislim da više ne nude.
Dodatni stb neko rece da je dobio bez dodatnog plaćanja.

Ja bih tražio 50% na godinu dana, to je najbolja ponuda.
U svakom slučaju ne potpisuj nista ako ne dobijaš ono što hoćeš.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala. Da li su u poslovnici u Sava Centru ovlašćeni da odgovore na ponudu ili mora da ide preko maila?
 
Poslednja izmena:
Poslao sam ti poruku.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala. Da li su u poslovnici u Sava Centru ovlašćeni da odgovore na ponudu ili mora da ide preko maila?
da samo u SC smeju da ponude. meni su nudili kad sam podneo zahtev za raskid [emoji847]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Opet problem kao onomad

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Imam set top box a tv sony led. Da li će CAM modul popraviti kvalitet slike? Da li STB redukuje kvalitet?

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Neće i ne, ako je povezan preko hdmi. Npr ja sam upravo nakačio set top box na Panasonic tv i konačno imam kanale na svom mestu, a ne kako glupavi tv misli da treba da ih složi
 
Ima jedna narodna poslovica koja kaze :"Ako ih ne mozes pobediti prisdruzi im se", neki to shvate nekad', neki to ne shvate nikada... :d



Meni je bas trebalo vremena a nije da mi mts i sada upravnik a pre el prezidente od ulaza nisu "pomogli" u tome... ;)
 
Sta imam da ista "kamčim" kad vec imam 50% popusta kao OSI. :(
Ja sam jedino zeleo dobiti ubrzanje al' bez potpisivanja u.o. i nisam supeo...
U zgradu mts ne ulazi jer su nesposobni probusiti rupu u temelju i zacepiti je posle, hoce dileje da speko stepenista udju sa celicnim crevom (ili kako se to vec zove) kroz koje bi uveli opticki kabl, sto je takva grdoba, a sto smo mogli videti 2 ulaza dalje od nas, da je to neopisivo... jos pri tome "upravnik" (nekada el prezidente) ne bi nikako da se uvede optika jer "grdi" ulaz kanalicama po zidovima, tako da sam odlucio "ne biti drugaciji od drugih" i potpisati usranu u.o. (izvinjavam se na izrazu usran ali to je bas pravi epitet za u.o)

edit: Evo kako sada izgledaju parametri u modemu Pogledajte prilog 253406

Koliko kanala ja za up imam, da li samo 1, dok je za DL ukupno 8 aktivno?
 
Poslednja izmena:
Ja odlucio da se necu cimati vise. I da je za mene, a ne da nekome cinim uslugu, necu da se cimam svake godine da saljem isti papir (nisu cak ni trazili novi cek ili nesto, poslao sam resenje od pre nekoliko godina...)
Preci ce cova na MTS lepo. 2000 za 50/8 i MTS TV za ~600. Opet mu je jeftinije nego RV.

A i meni licno, posto TV ne bi trebao, moram UO za 75/5, i opet je 2093 (a bilo je <2000 pre godinu dana, 2x poskupeli). Za to vreme, kod Telekoma 1200 za 50/8 sa fixnim!

Da ne ponavljam koliko je Telekomov WiFi ruter bolji od ovih RV :)
 
Daje RV i thomson dualband rutere :)

Ma ja bi se prebacio gde je jeftinije, sve je to isto... mene samo cena zanima.
 
Koji je najbolji od tih rutera sto daju.
 
Ja imam technicolor ruter njihov, ima i njih.

Koristim bridge mod a koristim mali mikrotik za mrežu.
Inače wifi je brži preko technicolor-a, ali mi je domet bolji na mikrotiku pa koristim njega.
5ghz ima technicolor ali nisam probao, i ne može zajedno sa 2.4ghz, ili jedno ili drugo.
 
od sinoc mi se gubi digitalna tv ..radila ceo dan ok i sinoc posle 11 kad sam upalio tv prestala tj. na tv je slika kao sto kad je kanal scramblovan zelena polja sa kockicama i zvuk deformisan ...
i tako na svim digitalnim je i hd i ne hd kanalima.
net radi ... analogna tv radi ..
zvao ih .. oni kazu da je do njih sve u redu .. da moze biti razdelnik .. konektor .. ili dvb tuner na tv .. .koristim cam modul sa smart karticom
kazu izaci ce sutra radnik na teren a to treba iskombinovati posto nisam kuci pre 4.

jel neko zna sta je ..
 
Novi LG TV, neće da skenira digitalne kanale, odnosno ne pronalazi nijedan. Koju zemlju izabrati? Ubačena je kartica u TV...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Probao, nalazi samo nekoliko analognih i nijedan digitalni. Na druga dva TV je nakačen njihov dekoder, i tu sve radi. Bez dekodera ne nalazi ništa ..
 
dvb-c ili dvb-c2 ?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
koji tv oznaka?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
DVB-T2/C/S2


trebalo bi da sve radi ok ako CI ispravan i kartica OK

moj je malo stariji lg tv ali radi bez problema sa CI zemlja je srbija i skeniraš na kablu. probao sa karticom na nekom drugom tvu?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno