Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

..., s' tim da mislim da je kod RVa pravih 6 meseci?
Kako mislis pravih 6 meseci?

Prilicno su teski za ovih 50%, a puni su raznih trikova da ne daju popust.
mene na kraju zanima samo ko je jeftiniji, jer je meni standard ponuda sa telefonom i 50mbit neta sasvim odlicna.
 
Mislio sam da se poredi slicno, tj. TV+Net osnovni.

@Bakara, pa kod SBBa ako ti tih "6 meseci po dinar" pocne 29. januara, traju do 1. jula (5 meseci po dinar, i 3 dana januara za dinar, a ovih 28 ide po prethodnom ugovoru po punoj ceni tog ugovora).
 
Imas i kod SBBa valjda ono osnovno kao kod RV: TV+Net, 1400+1600 sada.

Kov RVa imas i Kombo paket, koji je 2600 i izgleda da isto moze ovih 50% prvih 12 meseci. Tada je vec bas u prednosti RV?
 
Pošto sam pisao skoro da sam imao problem sa Cisco ruterom, koji je odmah i rešen, danas me nazvali iz podrške da pitaju jel sve u redu. Za pohvalu!
 
Znaci da je opet prpa od telekonja pa se daju popusti... i sto bude blize ozvanicenje pocetka rada optike a pogotovo kad pocne sa radom optika tek ce biti onda lako i brzo moguce dobiti popust(e) kod RV jer oni ocito nece jos dugo preci na optiku tamo gde vec imaju instalaciju u pogonu...
Licno bi voleo da me demantuju i najave da pocinju uskoro sa uvidjenjem optike ali to se nece desiti jos ko zna koliko dugo. :(
 
Poslednja izmena:
Ja produzio ugovor kod RV za jos dve godine, s tim sto tokom prve godine placam sa 50% popusta.
Devojka u predstavnistvu najpre navodno nije znala da moze takav popust da se iskorsiti, nego je samo nudila klasicno produzenje vec postojeceg ugovora sa postojecom cenom uz gratis jedan TV paket. Rekla je da popust od 50% moze da se dobije samo na neku novu uslugu koju bih uveo (npr. da uvedem telefon).
Tek kada sam joj rekao da sam im slao mail i da mi je njihov covek rekao da moze, ona je odobrila. Dal stvarno nije imala pojma ili sta...pitanje.
 
Počeo je da me zeza nešto net danas, ima dosta prekida, download još nekako ali upload je loš, sa telefonskom linijom isti slučaj, mene čuju sa prekidima, ja čujem drugu stranu dobro.

Već jedno vreme sam primetio da mi je malo manji upload power, čini mi se da je pre bio oko 45db, sada je između 39 i 40db, ali to bi trebalo da je isto dobar nivo?
U svakom slučaju i prethodnih dana je bilo oko 40db pa je radilo sve ok.

Upstream Channel
Channel Lock Status Modulation Channel ID Symbol Rate Frequency Power
1 Locked QAM64 5 5120 Ksym/sec 40.2 dBmV
2 Locked QAM64 6 5120 Ksym/sec 40.3 dBmV
3 Not Locked Unknown 0 0 Ksym/sec 0.0 dBmV
4 Not Locked Unknown 0 0 Ksym/sec 0.0 dBmV

Ovako je trenutno.

Da li je možda problem u signalu, ili je možda modem počeo da baguje?

Prijavio sam problem, ali čisto da vidim ima li neko iskustva slična ovom.
 
Meni nude novu pogodnost.. Ponudili su mi jos jedan digitalni prijemnik ukoliko produzim ugovor na jos godinu dana .Ja rekoh ,"ma vazi" :D Zatajili su sa ponudom novih brzih paketa.. Nema ko da ih pogura :p
 
Nema realno ni ozbiljne potrebe za necim brzim ogromnoj vecini sada.
Ja uvek kazem da je bolje imati Terabitni net, koji nece biti ni 0.00000001% iskoriscen, ali kada zatreba nesto veliko da extra brzo odradi.

Ali 50Mbit danas zadovoljava toliko veliki deo korisnika da stvarno nemaju preku potrebu da nesto vise nude. A iskreno nije fer da mi, vecina kojoj nije neophodno nista brze, placamo/dotiramo/subvencionisemo ostale kojima je NEOPHODNO ili koji prosto zele (luksuz) brze.
 
Kod mene baš kilavo radi i dalje, radi radi ok i onda povremeno izgubljeni paketi kao na slici.

Opet sam bio prijavio, pa su mi prebacili u ruter mod iako sam rekao da je i tad isti problem, ali nema veze, opet isti problem, pa sam i to prijavio i sad čekam da vidim hoće li neko izaći na teren ovih dana ili šta već.

Vidim niko se drugi ne žali dakle očigledno je kod mene problem, videćemo kako će razrešiti ovaj problem.

Pogledajte prilog 247369
 
Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да је од 01. марта 2018. године за постојеће кориснике доступна нова акција.

Акција подразумева да постојећи корисници имају могућност да изаберу већи пакет (интернет, ТВ, телефонски или КОМБО пакет) од онога који користе, а да наредних шест месеци плаћају као и до сада.

Након истека акцијског периода претплата се наплаћује по важећим ценама из ценовника.

Акција важи за постојеће резиденцијалне кориснике, на свим територијама покривеним Радијус Вектор КДС-ом, уз потписивање уговорне обавезе у трајању од 24 месеца за све услуге које корисник користи од тренутка избора ове акције.

Акција ступа на снагу 01. 03. 2018. године и траје до 31. 03. 2018. године.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
 
Поштовани корисници,

Услед значајног поскупљења ауторских права за дистрибуцију ТВ канала приморани смо да од 01. априла 2018. године повећамо цену одржавања КДС-а са основним пакетом кабловске телевизије за педесет динара.

Промена цене не односи се на кориснике СТАНДАРД, СУПЕР и МАКСИ ТВ пакета.

Права корисника на раскид услед неприхватања измена услова уговора биће уважена у складу са одредбама члана 107. Закона о електронским комуникацијама.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
 
A ne kazu koliko podizu cenu, to mu dodje misterija ili paket iznenadjenja... mozda i prvoaprilska šala... ko zna...

Sto ne kazu kada ce poceti sa uvodjenjem optike do stana, barem onima kod kojih su vec u podrumima sa optickom instalacijom... TOME BI SMO SE OBRADOVALI, povecanju cena "za nista" se ne radujemo.
 
Pa piše 50din
Ja sam tek potpisao ugovor sa 50%, jel ta poskupljenje i mene kaci?

Ako kači po nekoj logici ja bi i na tih 50din trebao da imam 50%?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne kaci...ti si sad na ovim novim paketima...to je za one stare...ja sam letos uzeo 50% na 12 meseci kad su poskupljali 100 din a bio na onim starim paketima.
Sad si miran do daljnjeg[emoji3]
 
Ne kaci...ti si sad na ovim novim paketima...to je za one stare...ja sam letos uzeo 50% na 12 meseci kad su poskupljali 100 din a bio na onim starim paketima.
Sad si miran do daljnjeg[emoji3]

A na koga se onda odnosi ovo ako ne kači:

"Права корисника на раскид услед неприхватања измена услова уговора биће уважена у складу са одредбама члана 107. Закона о електронским комуникацијама".
 
Na one stare pakete...nazovi ih i pitaj sve sto ti nije jasno...mada je aituacija kao iz jula meseca
 
Zezate da opet poskupljuju??
 
Zezate da opet poskupljuju??

Промена цене КДС одржавања28. 02. 2018.
Поштовани корисници,

Услед значајног поскупљења ауторских права за дистрибуцију ТВ канала приморани смо да од 01. априла 2018. године повећамо цену одржавања КДС-а са основним пакетом кабловске телевизије за педесет динара.

Промена цене не односи се на кориснике СТАНДАРД, СУПЕР и МАКСИ ТВ пакета.

Права корисника на раскид услед неприхватања измена услова уговора биће уважена у складу са одредбама члана 107. Закона о електронским комуникацијама.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
 
I SBB nešto beše poskupeo koliko sam pratio temu?


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za SjBB me za****, i sa onih 6 meseci po dinar da mi daju osnovni TV+Net opet mi izadju skuplji od Vektora (imam 30% popusta kod Vektora kao OSI), a preko duplo skuplji od Telekoma (1200 me kosta fixni+50/2, 1500 fixni+100/2 kao OSI), pa nisu u igri cak i da daju Gbps link za tu cenu.
 
Jel negde na sajtu Vektora ima spisak analognih kanala. Pokušao da nadjem ali mi nikako ne uspeva?
 
Nazad
Vrh Dno