Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Poslednja izmena:
Cao ljudi.

Da li ste zadovoljni kvalitetom usluge koju pruza Vektor?
Nisam nikad nista uzimao kod njih, a primamljiva mi je trenutna ponuda sa 50% popusta u prvih godinu dana.
Uzeo bih Kombo Net + TV Super.
 
Proveri u komsiluku kakva im je usluga, odnosno kvalitet signala tv i interneta.
Bilo je delova prigradskih naselja po BG gde je bio los, vremenom se to pomalo popravljalo...
 
NBG je prigradsko naselje?:)
 
Ma na Borcu i Ledine sam mislio, tamo je bio uzas u nekim delovima... o manjim gradovima necu ni da pricam.
 
Hvala.
Zaboravih da napomenem da je u pitanju Novi Beograd, Stari Merkator.
 
sve sto se ne mora ja bih cekao jos nekoliko meseci da vidim sta ce se desiti kad proadi telekomova optika po NBG, a valjda hoce do kraja godine...
 
Meni ugovor sa ovim mafijasima iz SBB-a istice u oktobru, tako da hocu neki povoljniji net do tada.
I ja sam na rv prešao sa SBB a ovde vlada mišljenje da je SBB bolji. :)
U suštini ja sam zadovoljan bio sa RV do ovog ukidanja kanala, ali u proseku svi su oni isti.



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Evo od danas i citadela ugasila prvu i b92, happytv jos od odavno.. Sestrinska, bratska firma RV-a kako god [emoji23]

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk
 
Prekid neta i kablovske, Borca.. Jos neko?

EDIT: Kontaktirao sam ih, imaju grupni prekid signala na podrucju Borce i Ovce (mislim)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Banditi...

Cim poprave smetnju saljem mail sa zahtevom za umanjenje racuna
 
Evo i zasto net i dalje ne radi.. Onog ko je to uradio bi strpao u rudnik da radi i ne izlazi mesec dana >.<


Kod:
Прекид Оптике Борча, Овча
20. 08. 2017.

 

Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да је због оштећења оптичког кабла од стране непознатог починиоца тренутно онемогућена испорука кабловских сервиса делу корисника на територији Борче и Овче.

Наше екипе су на терену и нормализација стања се очекује током дана.

Захваљујемо се на разумевању.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
 
Koji deo? Ja sam u Centru 3, sad uđoh u kuću sve radi.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I kod mene radi bez prekida, Centar I
 
Moguće da je neko "secnuo" kablove, bilo je takvih slučajeva da po njivama raseku optiku pola države posle nema interneta..
Elem, malopre je puštena kablovska i kao što sam i očekivao, internet je opterećen, manja brzina i užasan ping.


(SBB test server)
Nadam se da neće ovako ostati inače ću grdno da se svađam s njima :D

Al ovo je lukavo.. Kad testiram preko njihovog speedtest servera


(Vektor test server)
dobijem ovo, kao da je sve super.. To su verovatno podesili da ljude ne bi hvatala panika.
 
Meni su isti takvi rezultati, losi, kada idem preko sbb. Inače, od pre 15 minuta, ping je ocajan.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Uklonise sa sajta spisak programskih paketa, jel ima to negde da se nadje?
 
Neko ko ima samo TV i hoce da uvede net ,jel dobije popust godinu dana ili ne ?
 
Znači pojeo vuk magarca, što bi rekli, ništa od B92 i prve. Jel su oni bar ostavili neku mogućnost budućeg dogovora ili njih više definitivno neće biti?

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko raskinuo ugovornu obavezu sa Radijus Vektorom posle jednostrane promene usluge sa njihove strane (ukidanje kanala sa nacionalnom frekvencijom), a bez prethodnog obavestenja, kako propisuje Zakon o elektronskim komunikacijama, clan 107? Verujem da ovde ima pravnika, cenio bih misljenje nekog od njih (a i ostalih) na tu temu.
 
Slao sam ja, jednom su mi odgovorili sutradan a jednom posle 5 dana (pitao o popustima ako produzim ugovor,kao proveravali nesto). Bolje im pusti poruku na FB, prosledice korisnickoj i zvace te sutradan oko 9,pola 10.
 
Poslah Mail pre 3 dana i jos uvek bez odgovora.
Prosli put su mi odgovorili nakon 6 dana ali to je bilo u sred one krize sa "TV Prva/B92/CrappyTV" pa sam mislio da su zato spori.

Ma ne odgovara mi da me zovu zato sto nisam kuci veci deo dana, a ostatak familije nije zainteresovan da prica sa njima..

Hvala za odgovor :)
 
Može li neko da mi pomogne da rastumačim ovo, u pitanju je neki iptv provajder, rekli su mi da proverim tracert prema serveru jer mi vlc stalno koci i baferuje, a tvrde da problem nije do njih nego do provajdera.

Nekad radi ok, nekad baferuje na svakih par sekundi i ne moze da se gleda.
 
Istice mi ugovor uskoro, imam tv+net,fiksni mts-ov bas retko koristim.. Uzeo bih novi paket tv+net+tel jer mi je isplatljivije ,jel se popust odnosi na ceo paket ili samo na telefon? Zvala me neka zena,ne zna ni ona sta prica pa reko da proverim.
 
Zvanicno samo na novu uslugu. Sto znaci ako si imao TV + Net i sada uzmes TEL imas 50% popusta u prvih 12meseci samo na Tel.
Glupa im je promocija totalno. Uglavnom namenjena za ove sto imaju samo TV pa da uzmu i Net+ Tel.

Ti probaj sebi da izboksujes popust na celokupan paket..
 
@SyoncMaster: jesi dobio neki odgovor, ja bih da pokrenem istu pricu oko raskida ugovora ako ima poente...
 
Nazad
Vrh Dno