Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

ne

kao što i napisah za jul sam dobijao racun pocetkom jula a rok je 20 (a možda i 15 sad se ne secam) ali ako ga ne platim do sledeceg racuna tj roka onda zovu da upozoravaju da ce da gase. Moran priznati da je mene zvao prijatan zenski glas i nikad napadan, nego miran i ljubazan :p

vidim da i bakari sad stiže prethodni mesec? Verovatno moraju da se prilgodjavaju ovima sto imaju telefone jer njima ne smeju da naplacuju unapred mogu da probiju limit :-devil-:

onda sigurno imaju stare i "nove" korisnike za racune :D tj jedne za prethodni i druge za tekucu mesec

pusti bakaru on ima dilove sa ovima iz vektora :p

NHF :banana:
 
Za JUL, racun u JULU, i rok 15/20 JUL?
Tako sam i ja bio, bas sam pitao ovde, i zvao da se zalim - promenili su me. Kao "a vidim d da su vas od ovog meseca prebacili u drugu grupu" :)

Nemam telefon na mene, to ne bi drugome davao da koristi.
 
Odakle tebi tako niski racuni? Jesi ti i dalje sa 50% popusta, sta je onda ovih +300 za junski racun?
To je sa 50% i potrošen telefon
Ja telefon kod njih imam od kad su počeli, a internet sam uzeo dosta kasnije.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Alfa je potpuno u pravu, treba se zaliti, dosadjivati, pominjanje prijatelja pravne struke veoma pomaze, biti kratak, direktan, znati sta se trazi...

Обавештавамо Вас да ће наредни рачуни за кабловске сервисе бити испостављани након испоручене услуге, односно након првог у месецу за претходни месец.
;)
 
Can't take the credit, i ja sam pitao za isto u temi, neko mi je predlozio to ;) Ja nista nisam morao da cimam, pominjem, prebacili su sami cim sam rekao zasto zovem :D
 
Nije naročito komplikovano...
Par pravila...
kod vektora ono što ne tražiš definitivno ti neće sami dati, a ono što tražiš ja sam bar sve dobio.
Znaci ono što je dobio vas komšija ne mora da znači da ćete i vi dobiti isto. Od vas zavisi.

I usmena obećanja kod njih ne znače nista, samo pismeno :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nateraste me da se sutra zalim i ja za dva ugovora...da me stave u platnu grupu unazad..[emoji3] sad placam unapred
 
Iskljuce ako neplatis dva meseca za redom ,tj net smanje na neku smesnu brzinu ,a tv i dalje radi ,naplate uslugu ponovnog ukljucenja interneta i nastavljas dalje .. Mozda nije kod svih korisnika identicno ,ne znam ..
 
Mi placamo i hocemo da to cinimo nakon pruzene usluge, znaci ovaj mesec placamo za prosli, mi necemo da izbegavamo placanje, eventualno bi da bude jeftinije, koliko moze... ako moze...
 
Da pitam one koji su prošli "digitalizaciju" - da li se potpisuje novi ugovor/aneks, da li dođu i donesu uređaje ili se ide kod njih i kakvi su im STB-ovi? Za koliko televizora daju uređaje?
 
kakvi su im STBovi?
Pa nikakvi standardno :)

Daju za jedan uredjaj, ali pustaju DVB-C i analogni signal po defaultu pa nezvanicno mozes na vise TV da gledas.
Da bi bilo sta dobio sto vec nemas, moras da potpises aneks.
 
STB ti "pokriva" jedan tv, otkljucani (nekodirani kanali) su vidljivi na svim televizorima i bez ikakvog stb-a.
Ako imas valjan tv i ako neces da koristis 72 sata "unazad" gledanja programa, bolje je uzeti CAM modul od njih i kodnu karticu u njega utaknuti jer imas manje daljinaca, strujnih kablova ii vidljivih kutija...
Obicno dodju a ako zaista znas sta radis mozes verovatno doci do poslovnice i sam preuzeti opremu.
 
Ja sam u par navrata insistirao da sam ugradim opremu, i to ne može. Jednostavno hoće da vide gde se instalira oprema, a takodje je za prvi put potrebna aktivacija a to ne možeš sam.

Jedino ruter možeš da dobiješ da nosis.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da pitam one koji su prošli "digitalizaciju" - da li se potpisuje novi ugovor/aneks, da li dođu i donesu uređaje ili se ide kod njih i kakvi su im STB-ovi? Za koliko televizora daju uređaje?

Ako imas samo TV bez interneta dace ti na revers, bez ikakvog aneksa. Medjutim, ako imas i internet uslugu najbolje da nazoves i pitas CC
 
Znam da je već bilo pitanja, ali ne mogu sve sve pretražim, sorry.

Koja je fora sa EPG-om na radijus vektoru? Na dva Sony tv-a je sve bez pravila, nešto tačno, nešto pogrešno, uglavnom pogrešno.

Pokušavao sam da se igram sa podešavanjem sata i to je sve što mogu.

Jel postoji ikakvo rešenje ili je to prosto do njih?
 
Do njih, do vremena u televizoru, do televizora... sve zajedno.
 
Znam da je već bilo pitanja, ali ne mogu sve sve pretražim, sorry.

Koja je fora sa EPG-om na radijus vektoru? Na dva Sony tv-a je sve bez pravila, nešto tačno, nešto pogrešno, uglavnom pogrešno.

Pokušavao sam da se igram sa podešavanjem sata i to je sve što mogu.

Jel postoji ikakvo rešenje ili je to prosto do njih?

Evo, vec drugi dan proveravam onako random i uvek je ok, jedino je dva puta na RTS1 i RTS HD bilo nekih gresaka...2 Samsunga su u pitanju sa CI modulom i karticom
 
Hm... Šta li onda može da bude problem?

I ja koristim modul, ne STB.
 
pa meni je problem pravio tv (lg) jer nije vrem uskladjivao kako treba i to u periodu promene sata (letnje/zimsko) uvek je trebalo min 10 dana da se vrati u normalu. inače je EPG radio ko sat sa CI modulom [emoji41]


ps

probaj rucno podešavanje sata. meni je to pomagalo ali veoma čudno ne za sve kanale pogotovu nije uspevalo sa NG i H

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad pozvah ccc radijus vektor i posle razgovora sam imao utisak da sam pricao sa domom zdravlja iz 1995.
Od informacija je moguce dobiti iznos racuna i paket a za sve ostalo pisi mejl ili idi u sava centar. Pitam da li mozete vi da posaljete pitanje onome ko odlucuje o tome kaze ne moze samo ja imam tu moc naravno cekam 8 dana za odgovor i takonu krug. Sramota koliko su se osilili samo zato sto nemamo izbora.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ivan® ... sinoc sam primetio na O2 emituje se "Barton Fink" a EPG prikazuje nesto "Odyssey..." kaze mi zena, da se greske najvse javljaju na tim domacim kanalima.
 
pa nije to do provajdera već do onih što im daju tv program odnosno samih tv kuća

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OK, znači osim sata ništa ne mogu da uradim.... Hvala
 
Istice mi ugovor od 2 godine, i rece mi ovaj iz call centra da kad istekne da ce mi ukinuti ove pakete sto sad imam hbo, arena i cinemax.. I da mogu da uzmem novi paket..
Sad vidim da za iste pare kad sklopim ugovor dobijam jedan paket po izboru..
Jel to moze na neku foru da se izgrbavim :d da dobijem dva (hbo i arenu)?
 
I meni ističe početkom septembra, moj plan je da zvrcnem prodavce iz Radijusa i SBBa (njihovi telefoni u zgradi na reklamama u prizemlju ), i da pitam šta mi nude, uz napomenu da mi je kao taj drugi ponudio "sadržaj paketa koji se ne odbija" i da mi baš treba ponuditi nešto extra da bi se odlučio - da obnovim ugovor (Radijus) ili pređem kod njih (SBB)...

:D

... taman si me podsetio da bih to mogao već u sledećih par dana da odradim, da imam mesec dana za raskid ako mi SBB da bolju ponudu...

Javiću kako su se prodavci otvorili ;)


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Vec 2 sata u opovu nema interneta, dok tv normalno radi. Ni sajt im nije u funkciji. Ima li jos neko problema?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ni meni ne radi moj.vektor.net (a ni www.vektor.net)
Ni preko Opera VPN-a: "www.vektor.net’s server IP address could not be found."

EDIT: Ni sa Telekoma ni sa VIPa.
 
Poslednja izmena:
Nema interneta ni kod mene u jajincima


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
 
nema ni u blokovima...
 
I meni ističe početkom septembra, moj plan je da zvrcnem prodavce iz Radijusa i SBBa (njihovi telefoni u zgradi na reklamama u prizemlju ), i da pitam šta mi nude, uz napomenu da mi je kao taj drugi ponudio "sadržaj paketa koji se ne odbija" i da mi baš treba ponuditi nešto extra da bi se odlučio - da obnovim ugovor (Radijus) ili pređem kod njih (SBB)...

:D

... taman si me podsetio da bih to mogao već u sledećih par dana da odradim, da imam mesec dana za raskid ako mi SBB da bolju ponudu...

Javiću kako su se prodavci otvorili ;)


Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Znaju oni vrlo dobro sta tacno nudi konkurencija, vec sam probao tu foru, ne odredjuju prodavci plan ponude. Sve u svemu RV i SBB su najbolji za tv ponudu. Jos ako si pokriven SBB optikom, nema o cemu razmisljati ...
 
Nazad
Vrh Dno