Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Niko se nije setio da ih pita? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Otkljucano sve od veceras. Barem je u Borci tako.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kod mene nije :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kod tebe radi?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imali su nekih tehničkih problema, pa iako su svima pustili juče HBO nije se signal kod svih pojavio. Slobodno ih nazovite i resetovaće vas i pustiti HBO za par sekundi.
 
Ma pusti me tih fora...
Otkljucali i meni ali tek kad sam zvao, tako da morate da zovete i radi jedino ako imate CAM kartice, znaci na samo jednom TV

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U Surcinu su svima otkljucali, doduse juce nije bilo kablovske celog dana, granje popucalo od snega i pocupalo kablove na banderama. Kad je dosao signal u 22h svi kanali otkljucani.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Novi Bg. Otključano sve. Uz onaj njihov risiver. Svastika nikog nije zvala da bi koj bilo aktivirano.
 
prc prc nisu otkljucani... zbog dece...
 
A malo li je da otkljucaju skoro sve... znam da je najzanimljivije da ove otkljucaju ali...
 
*zato se i ne otkljucavaju :D
To gledaju oni koji ne znaju da je imaju to besplatno na drugom proizvodu operatera - zvanom internet :d
 
Ma pusti me tih fora...
Otkljucali i meni ali tek kad sam zvao, tako da morate da zovete i radi jedino ako imate CAM kartice, znaci na samo jednom TV

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Meni sve otkljucano na oba TV-a, na jednom je onaj njihov uredjaj, na drugom samo kartica.

Nego, pre neko vece sam imao zescih problema sa internetom, bukvalno na svakih par minuta izgubi konekciju sa DNS serverom. Unosio onaj njihov DNS, pa guglov, ali ne vredi... Malo, malo, pa ne radi. Taman mi juce prekipi i resim da ih zovem, kad provalim sta ga koci. Posto sam u podesavanjima rutera otvorio portove za BitComet, svaki put kad ga pokrenem - istog trenutka krene i net da brljavi i da izbacuje "DNS not responding" u Chrome-u, cak iako ne skida nista. Kako izadjem iz BitComet-a, nakon par minuta proradi. Obrisem ona podesavanja za port forward, udjem ponovo u BitComet i pustim nesto da skida, kad ono sve radi. Moguce da ovi iz Vektora blokiraju port forward za torent aplikacije?
 
Pozdrav

Istekao mi je ugovor sredinom novembra, sad bih trebalo da produzim. Kao mogu da mi daju dva uredjaja za tv (cam ili horizon), povecace net sa 40 na 75 i fiksni ni ne koristim, pa ne znam da l tu daju nesto. Zanima me da li moze nesto vise da se od njih iskamci? neki paket? Jaci net ili slicno?

Najradije bih presao u SBB, ali oni nemaju tehnicke mogucnosti (mos misliti) , a ovaj net od 40 mb je stvarno slab... jedva tera Netflix :D
 
A sto bi uzimao telefon ako ga ne koristir, sto mora box paket?
 
Ne mora, mogu i da vratim i uzmem duo paket... Ali da bi mi pojacali net, moram da obnovoim ugovor.
 
Sto ve smizle ne najave poskupljenje, bas bi mi odgovaralo da iskoristim i otkacim ih, predjem na Box4 sada :(
Kad ti treba poskupljenje, nema ga nigde :D
 
Sta znaci kada lampica "Line" na modemu brzo zmirka, sta kad polako zmirka, sta kad povremeno zmirkne, a sta kad konstantno svetli?
Modem je onaj stari, prvi docis 3.0 Thomson TCM471.
 
Line ili online?

To bi trebalo oznacavati da link radi a kad zmirka da je aktivna konekcija, nesto "vuce"

ne valja samo kad je ugasena :D
 
Ma nesto me *ebe dok igram vot, pomanita tenk, zavti se, izgubim kontrolu povremeno, kao da nemam konekciju ali extra kratko pa se onda vrljavi narednih 3-4-5 sec ili koliko vec sekundi, sasvim dovoljno da izadjem na izvol'te, survam se niz liticu, upadnem u vodu...
Nema gubitaka podataka, barem dok sam testirao a i ovo se ne desava stalno vec povremeno, nekad zareda 10x za nekoliko minuta a onda nema ko zna koliko dugo...
Mrsko mi ove zvati a "znam" da ce nesto opet crći kod njih pa jos za n.g. ...

Da li je bolji stari modem ili nove sto daju?
Koji ono najnoviji modem docsis 3.0 daju?
 
Kad su poslednji put menjane brzine neta?
 
Kad sam ja potpisao odmah posle su podigli osnovni paket na 75
Znaci mart ili april ove godine

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je fantasticna rokada...
telekom kupio kopernikus za 195 miliona, a vlasnik kopernikusa (naravno partijski lik) mesec dana kasnije kupuje tim parama dve najvece privatne TV za 180 miliona i ostane mu kusur od 15 miliona
naravno kesic i Ivanovic automatski ispadaju sada iz igre :mad:
https://www.raskrikavanje.rs/page.php?id=327

Gde ce biti lociran radijus vektor u ovom kordinatnom sistemu konfuzije vise mi nije jasno, narocito sto je sada potpuno jasno zasto je telekom kupio kopernikus.
Ovo pocinje da lici na devedesete....

 
Poslednja izmena:
Можда је само трансфер од претходног власте садашњем, мислим да су до пре неке године сви припадали на неки начин том власти. Е сада, за куповину коперникуса од мтс-а и да се каже да је плански, али зашто су онда оне две пристале да буду купљене? Мени делује да су овде главни добитници досадашњи власници О2 и Прве а да је Коперникус само пролазно решење. Зашто МТС није одмах купио ове две телевизије? Слабо се разумем, на мене ово нема утицаја пошто ни О2 ни Прву никада нисам гледао (осим ако је то она некадашња Прва мада се не сећам да сам је и тада гледао) па зато питам.

Какве везе ово има са РВ?
 
..али зашто су онда оне две пристале да буду купљене? Мени делује да су овде главни добитници досадашњи власници О2 и Прве а да је Коперникус само пролазно решење. Зашто МТС није одмах купио ове две телевизије?

Te dve su privatne TV sa stranim vlasnikom i jedne od retkih koje su nezavisne. Pogledaj bar jednu emisiju zorana kesica sa o2 pa ce ti biti jasno zasto su kupljene.
A to sto ih je vlasnik prodao postoji 180 miliona opravdanih razloga. :)

I kakve veze ovo sve ima sa RV...

Pa ocigledno je da telekom nije kupio kopernikus (isto se i prica i za RV) da bi prosirio svoju mrezu vec da bi vlasnik kopernikusa kupio ove dve televizije drzavnim parama.
U nekom vrlo kratkom periodu ce jos svasta da se dogodi.
 
I ja sam cuo iz dva izvora da je prodaja RV-a Telekomu zavrsena prica i da se samo ceka da se objavi vest.

Zasto se ceka, ne znam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno