Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Znaci bolje da nisu ni dirali onaj Horizont.

@nexla Presao sam na super paket pre nekoliko meseci.
 
Znaci bolje da nisu ni dirali onaj Horizont.

@nexla Presao sam na super paket pre nekoliko meseci.

Verovatno su te zbog toga kontaktirali, jer je usluga TV PO TVOM, namenjena korisnicima Super paketa.
Jesi li imao opciju da zadrzis Horizont STB tj. da odbijes instalaciju IP STB(TV PO TVOM), ili si morao da pristanes na zamenu kada su te kontaktirali ?
 
Poslednja izmena:
Nisam ni pitao koje su opcije. U sustini mi je svejedno, televiziju ionako slabo pratim. Zesca glupost mi je samo sto na novom uredjaju ne radi USB prikljucak, a znacio mi je sa obzirom na to da nemam FHD televizor.
Na Horizontu sam primetio da je EPG pobrljavio u poslednje vreme, tako da pretpostavljam da je i bilo neophodno da se zameni uredjaj
 
Samo da potvrdim da intenzivno zovu telefonom i forsiraju potpisivanje ugovora uz priču da će obustaviti uslugu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma samo napusis stoku i posle si miran, sve sam im po spisku i na face i preko maila zbog ove zajjebancije sa aktiviranjem kartice, i napomenuo da im ne pada na pamet da me zovu za ugovor i lepo rekao "da vidim koji ce od vas muudonja smeti da mi udje u dvoriste da mi donese ugovor".
Od sada sa tim prevarantima i stokkom samo komuniciram prostackim jezikom jer oni drugacije ne zasluzuju niti znaju. Jer kad si ok onda pokusavaju da te zajjebu e a kad osete tvrdu dzaloganju odmah drugacije i sve moze.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ma to su ovi terenski komercijalisti pustili krila verovatno im je visok Target.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo da potvrdim da intenzivno zovu telefonom i forsiraju potpisivanje ugovora uz priču da će obustaviti uslugu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Super! Samo ce ubrzati tako odlazak ljudi koji planiraju da promene operatera nakon isteka UO. Nema posledica po korisnike, operater ne pruza ugovorene usluge i cao... Ali ne, to se nece dogoditi, posredi je obican pritisak i pokusaj obmane. Ako se ipak dogodi, onda sam ih pogresno procenio, bili bi veci amateri nego sto mislim da jesu...
 
Samo da potvrdim da intenzivno zovu telefonom i forsiraju potpisivanje ugovora uz priču da će obustaviti uslugu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Jel se promenilo stanje sa brojem analognih i digitalnih(nekodiranih) kanala na tvojoj lokaciji ?
 
Ne znam vise sta da kazem za vise za bivsi vektor. Prvo mi nedelju dana aktiviraju paket. Posle toga nikako da mi srede box uredjaj. Pustim bilo koji kanal, film u toku filma X puta mi se desi da prekine i uciatva iznova i iznova kanal. Onda listanje kanala je katastrofa traje od 7 do 10 sekundi sto je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no. I jos ne radi epg kao i dugme za vracanje na daljincu od kada su mi kao navodno sredili i update-ovi uredjaj na novi android. Mislim popizdeo sam sa njima nocu kad imam vremena da sednem da gledma malo tv ne mogu normalno ni da ga gledam.
 
e6713ae4479ad7eef1f386c24588f77f8f236a37.gifv
 
Vidim da je SN na delu sajta za servisne informacije bila najavila opet neku digitalizaciju za NBG i Borcu, gde stoji da ce “od tog trenutka deo sadrzaja na koji ste pretplaceni biti dostupan samo u digitalnom formatu”, kako je taj trenutak po njihovim najavama trebalo da se desi 22.okt tj u utorak, zanima me sta sad to tacno znaci, tj. da li su korisnici koji su pre nekoliko dana prosli kroz digitalizaciju i ostali sa 19 analognih kanala u ponudi, sada potpuno izgubili sve analogne kanale, ili se ovo odnosi na delove podrucja koje “super digitalizacija” jos uvek nije pogodila, tj kod kojih se prethodnih dana nije menjalo nista?
 
Poslednja izmena:
Kod mene Blok 44 analogno ostali samo RTS 1,2,3 Pink 1 , O2 i Prva

J

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Kod mene Blok 44 analogno ostali samo RTS 1,2,3 Pink 1 , O2 i Prva

J

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока

Samo 6 kanala su ostavili analogno, zaista strasno sta rade, i koliko krse zakon, buduci da su na taj nacin prakticno pogazili opste uslove pruzanja KDS usluge koji su bili zagarantovani starim RV ugovorima, a koji su jos uvek mnogim korisnicima na snazi.
 
Nije, sad imam i zadrugu 1,2,3,4 pored HBO
Stvarno nisu nasli bolje mesto gde da ga smeste.

Inace zvali su me ponovo da potpisem ugovor, mislim da je ovo vec cetvrti put.
 
kod mene na beogridu zadruga je pod šifrom kao i odrasali kanali i uz njih je pa mi ne smeta uopšte
 
@ nexla, sto ne napravis zasebnu temu o analognim kanalima i tamo se raspitujes, skupljate broj kanala i tako te aktivnosti...

Ovi supernova strucnjaci, ne mogu ili nece da nameste EPG vec druga nedelja, da l' je to toliki problem ?!
 
E da EPG nakon danasnjeg apdejta kanala radi gore nego ikada, i tamo gde je bilo sada fale informacije.

Ne smeta meni ni zadruga niti to sto nije pod sifrom nego to sto je smestana u red medju filmske kanale, valjda sledeci logiku da ide u pink paketu.
 
Poslednja izmena:
@ nexla, sto ne napravis zasebnu temu o analognim kanalima i tamo se raspitujes, skupljate broj kanala i tako te aktivnosti...

Ovi supernova strucnjaci, ne mogu ili nece da nameste EPG vec druga nedelja, da l' je to toliki problem ?!
Zapravo nije ti losa ta ideja, mozda cu i da otvorim neku temu na tu foru, inace kad smo kod toga kakva je situacija kod tebe pre nekoliko dana si kacio sliku na kojoj se videlo da si imao 19 analognih kanala nakon skeniranja, koliko ih imas sad ?
 
kako da ne, evo trenutno stanje ...

verujem, do kraja meseca i ovih 8 nestaje

hddfh.jpg
 
Kod mene Blok 44 analogno ostali samo RTS 1,2,3 Pink 1 , O2 i Prva
Blok 37 Ostalo 8 analognih kanala.
Pored RTS 1,2,3 Pink 1 , O2 i Prva imam jos Happy i Studio B. (pisano ovim redom samo jer ruzno stoji i iza B da je Studio B prvi a Happy drugi... :d)

@ nexla, sto ne napravis zasebnu temu o analognim kanalima i tamo se raspitujes, skupljate broj kanala i tako te aktivnosti...

Ovi supernova strucnjaci, ne mogu ili nece da nameste EPG vec druga nedelja, da l' je to toliki problem ?!

Sto ti smeta prica o analognim kanalima koji nestaju (pu, puf, puf i nea ih vise) ?
Meni su potrebni i dobro dosli da na postojeci hdd snimac mogu snimiti po neku interesantnu domacu seriju kad ponekad premijerno se emituje...
Da posalju stb i da sam siguran da cu moci preko njega snimati digitalne kanale na hdd ne bi ni mene interesovali analogni.
Istina nekada se znalo desiti da netsane digitalnih a analogni rade, e onda je bilo dobro, pogotovo ako je neki sport... ;)

Samo 6 kanala su ostavili analogno, zaista strasno sta rade, i koliko krse zakon, buduci da su na taj nacin prakticno pogazili opste uslove pruzanja KDS usluge koji su bili zagarantovani starim RV ugovorima, a koji su jos uvek mnogim korisnicima na snazi.

Ne krse oni nista, mogu da menjaju sta i kako hoce, ubacuju i izbacuju u ponudi bilo sta, ako imas vazeci ugovor i uo koja jos nije istekla mozes lepo bez penala da raskines uo i prekines saradnju, u slucaju da ti gledas samo analogne a nemas uo mozes promeniti operatera, a ako bas ne bi da menjas a nemas tv koji podrzava dvb-c mozes uzeti stb pa preko njega gledati tv. Uslucaju da i tebi trebaju analogni za snimanje, onda samo da pokusamo preko stb i externog hdd da snimamo... ;)
 
Poslednja izmena:
Blok 37 Ostalo 8 analognih kanala.
Pored RTS 1,2,3 Pink 1 , O2 i Prva imam jos Happy i Studio B. (pisano ovim redom samo jer ruzno stoji i iza B da je Studio B prvi a Happy drugi... :d)



Sto ti smeta prica o analognim kanalima koji nestaju (pu, puf, puf i nea ih vise) ?
Meni su potrebni i dobro dosli da na postojeci hdd snimac mogu snimiti po neku interesantnu domacu seriju kad ponekad premijerno se emituje...
Da posalju stb i da sam siguran da cu moci preko njega snimati digitalne kanale na hdd ne bi ni mene interesovali analogni.
Istina nekada se znalo desiti da netsane digitalnih a analogni rade, e onda je bilo dobro, pogotovo ako je neki sport... ;)



Ne krse oni nista, mogu da menjaju sta i kako hoce, ubacuju i izbacuju u ponudi bilo sta, ako imas vazeci ugovor i uo koja jos nije istekla mozes lepo bez penala da raskines uo i prekines saradnju, u slucaju da ti gledas samo analogne a nemas uo mozes promeniti operatera, a ako bas ne bi da menjas a nemas tv koji podrzava dvb-c mozes uzeti stb pa preko njega gledati tv. Uslucaju da i tebi trebaju analogni za snimanje, onda samo da pokusamo preko stb i externog hdd da snimamo... ;)
Ja mogu moj Panasonic tv dvd snimac polako da spremam za muzaj

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Isto. I kamere na 53.
 
Kod mene 52 analogna :)

A da li ih vidis?
I meni hdd snimac nabroji 50 i nesto ali kad zavrsi skeniranje pokazuje samo ovih 8...
Sta je mux (ili tako nesto) jer mi se cini da je tako tih nekih 50-ak sortirao
 
Naravno, ja ne gledam koliko je on izbrojao nego koliko mogu da ih izsaltam

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja mogu moj Panasonic tv dvd snimac polako da spremam za muzaj

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока

Ako ti DVD snimac ima SCART/RCA(chinch) AV ulaz, mozes na njega spojiti STB uredjaj bilo da je u pitanju kablovski/satelitski/IPTV, i snimati sadrzaj na DVD snimac sa STB-a, preko tog AV ulaza.
 
Poslednja izmena:
Ako ti DVD snimac ima SCART/RCA(chinch) AV ulaz, mozes na njega spojiti STB uredjaj bilo da je u pitanju kablovski/satelitski/IPTV, i snimati sadrzaj na DVD snimac sa STB-a, preko tog AV ulaza.
Bravo hvala povezujem
J

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno