»RSS Benchmark sajt

Strana 609 od 611 PrvaPrva ... 109509559599605606607608609610611 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 9.121 do 9.135 od ukupno 9157

Tema: Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Member Avatar korisnika Alister
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        3.437
        Citat Citiram korisnika: roadracer Pogledaj poruku
        Imam HBO i sa satelita i slika nije ništa bolja. Takođe logo nema HD dodatak. Nisam siguran da se hbo uopšte više emituje u SD a mrzi me da tražim.

Tv krš prošlogodišnji, 55C8.
        Zeza se Bakara za logo HD(pustaju samo u nekim pauzama/njihove reklame)...a ja ti ne verujem da je slika ista, bez ljutnje

Click image for larger version. 

Name:	fuer.jpg 
Views:	92 
Size:	64,1 KB 
ID:	277944

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        26
        Citat Citiram korisnika: Zeha Pogledaj poruku
        Pozuri, što pre predaš zahtev za raskid menje ćeš plaćati razliku u ceni i jeftinije će biti da raskineš...
        Nemam UO.

Citat Citiram korisnika: roadracer Pogledaj poruku
        Imam HBO i sa satelita i slika nije ništa bolja. Takođe logo nema HD dodatak. Nisam siguran da se hbo uopšte više emituje u SD a mrzi me da tražim.

Tv krš prošlogodišnji, 55C8.
        A preko kog prijemnika gledas satelit...Dreambox ?

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        3.437
        Pa neki CS sigurno ...

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        3.437
        Proradio EPG kod mene, skenirao sam ponovo kanale i pojavio se EPG za sve kanale koje gledam ...sad je lepo razdvojio TV od radio kanala (332 TV/29 Radio) i postoji 1 analogni (kamere par ulaza od mene ) ...kvalitet slike sutra analiziram

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        22
      6. Moja mašina
        • LAP: Lenovo Thinkpad T440s
      7. Moji su korisnici Radijus Vektora, sada Supernove. Gledali su kablovsku preko CAM, ali je na tom TV-u oštećen ulaz za koaksijalni kabl. Sada su prinuđeni da pređu na neko STB rešenje.

Pošto čitam da je slika preko njihovih STB očajna, da li vredi kupiti neki bolji uređaji? Da li uopšte Telekom hoće preko njega da propusti signal? Ne znam kako to ide ...

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        326
        Pa dobro, nek ljudi gledaju na regularnom uređaju, ne treba baš preterivati. Nije to toliko očajno, ovde smo pre o nijansama govorili. Moji roditelji npr. tek u posebnim slučajevima vide razliku između SD i HD kanala, a par puta su mi rekli da ih ostavim na miru!

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.435
        Njima je nema "snega" = odlična slika.

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        3.437
        Citat Citiram korisnika: Raoul Duke Pogledaj poruku
        Moji su korisnici Radijus Vektora, sada Supernove. Gledali su kablovsku preko CAM, ali je na tom TV-u oštećen ulaz za koaksijalni kabl. Sada su prinuđeni da pređu na neko STB rešenje.

Pošto čitam da je slika preko njihovih STB očajna, da li vredi kupiti neki bolji uređaji? Da li uopšte Telekom hoće preko njega da propusti signal? Ne znam kako to ide ...
        Slobodno im uzmi STB, nije uopste ocajna slika ...to sto mi pricamo su razlike/nijanse izmedju RV i Supernove

Apropo EPG-a, kad ugasim TV nestane i EPG i onda turi/vadi karticu i ponovo radi EPG ...napredno, nema sta

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        5.604
        meni ne radi sta god da mu radim.

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.932
      13. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG 43UM7600PLB LED i CONAX CAM modul :o)
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master, ASUS RT-AC6
      14. Citat Citiram korisnika: Raoul Duke Pogledaj poruku
        Moji su korisnici Radijus Vektora, sada Supernove. Gledali su kablovsku preko CAM, ali je na tom TV-u oštećen ulaz za koaksijalni kabl. Sada su prinuđeni da pređu na neko STB rešenje.

Vredi kupiti bolji tv ili barem popraviti u servisu koaksialni konektor ali ne mozes ti kupiti neki stb vec se dobije i jedino se moze korisitit ono sto ti operater (RV, SN) da na koristenje.
        Slika na STB je ok, drugacije su mozda malo bolje i osvetljenje, o nijansama se govori ali to je tv slika pa je tv slika...

Citat Citiram korisnika: Alister Pogledaj poruku
        Slobodno im uzmi STB, nije uopste ocajna slika ...to sto mi pricamo su razlike/nijanse izmedju RV i Supernove

Apropo EPG-a, kad ugasim TV nestane i EPG i onda turi/vadi karticu i ponovo radi EPG ...napredno, nema sta
        Ne pazis sta covek pita.
        Alfa vrati se...
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        3.437
        Citat Citiram korisnika: bakara Pogledaj poruku
        meni ne radi sta god da mu radim.
        Radi kod mene, nadam se da ce tako i da ostane

Click image for larger version. 

Name:	EPG.jpg 
Views:	87 
Size:	159,2 KB 
ID:	277998

...nego sta ces od 1-og decembra, 200din ili potpis ?!

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        326
        Pošto bakara nema neke veće primedbe na rad i spektar usluga, već na cenu i nedostatak popusta, ja bih mu savetovao da fingira raskid ugovora, pa tokom otkaznog meseca da se predomisli ako mu nešto više ponude. To je moguće.
        Menjao DonVlad : 03.12.2019. u 01:15

Member
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.536
      18. Moja mašina
        • CPU: Intel i3-2120
        • MoBo: Gigabyte Z68M-D2H
        • VGA: GeForce GTX 750Ti
        • MON: Asus MX239
        • HDD: SSD 128Gb + 3TB
        • SND: SB Live!
      19. Citat Citiram korisnika: Alister Pogledaj poruku
        Zeza se Bakara za logo HD(pustaju samo u nekim pauzama/njihove reklame)...a ja ti ne verujem da je slika ista, bez ljutnje
        Zašto bih se ljutio? Realno, retko gledam HBO. Bacio sam pogled samo zbog priče ovde. Možda je sa satelita za nijansu bolja slika, ali je to potpuno neupadljivo i trebalo bi gledati istovremeno na dva ekrana da bi se videla razlika.

Generalno, i ja se slažem da je kvalitet slike lošiji nego u vreme RV, a još veće razlike vidim u internetu. Svakako ništa nije bolje nego što je bilo.

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.932
      21. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG 43UM7600PLB LED i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master, ASUS RT-AC6
      22. Hmmm...
        Nije bolje jer ima vise problema.
        Ubacena je gomila losih programa raznih vrsta, mnogi neinteresantnih i lokalcima a kamo li ostatku zemlje.
        "Džaba" nam 260 kanala, kad ih je 150-199 "truba".
        Net iako "ubrzan" je cesto u problemima, pogotovo na starijim i tehnicki losijim mrezama.
        "Džaba" 120Mbps kad ne moze da izvuče kod nekih ni 1/2 tokom dana a uveče još gore.
        Popravke i reagovanje na probleme sporo...
        Kad se dodaju ogranicenja u izboru brzine neta i tv paketa, kad se vidi da su realno pojedinacni paketi poskupi, kad se dodaju problemi i manjkavosti u radu kod svih delova SN, e zato nije bolje vec je cak i gore.
        Menjao Zeha : 03.12.2019. u 09:31
        Alfa vrati se...
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        5.604
        Citat Citiram korisnika: Alister Pogledaj poruku
        ]
        ...nego sta ces od 1-og decembra, 200din ili potpis ?!
        Šta je prvog decembra?

Da li je lošije od vektora?

meni je bolje jer imam više kanala internet mi radi isto jer je bio odličan i pre.

Ono što je lošije je podrška i brzina odgovaranja na reklamacije, laganje i zavlacenje. Takodje bilo je više prekida nego kod vektora jer ovi stalno nešto popravljaju i prepravljaju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Strana 609 od 611 PrvaPrva ... 109509559599605606607608609610611 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •