Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Aj me prosvetli i uputi gde mogu na netu da ispratim nfl u HD-u sa nasim komentatorima. Ili isto tako neku biciklisticku trku. Čemu potreba da se stalno nečije mišljenje omalovažava??

Poslato sa VTR-L29 uz pomoć Tapatoka

Nije potreba, vec savet.
 
Ako ti je istekla UO (kombo ili pojdinacno paketi) a imao si i neke dodatne a "besplatne" pakete (HBO, Arene, SK i sl.) ostajes bez tih "besplatnih" a cena za paket iz UO ostaje ista i svi ti kanali i paketi u okviru potpisanog za uo. To je do sada trajalo do u nedogled. Evo ja imam neki STAAAAAARI 115tv paket u kome su HBO, +18(5 od 6) a imam eurosport1-2, Arena1 i SK1-3.

Stari korisnici mogu dobiti onih 12m (ili 6m, kako kad) popust od 50% na novu uslugu, ne na sve, ne na ono sto je do sada koristio i na novu uslugu (telefon ili eventualno dtv).

U kablovskoj tv gde ide otkljucan signal u osnovnom paketu se placa pretplata (odrzavanje) za osnovni tv paket, to je u RV "Standard" tv paket sa valjda 50 ili 55 analognih i digitalnih kanala. Na tu cenu se dodaje net i/ili telefon. Ko uzima 2 ili sva 3 bolje je da uzme kombo paket.

Osobe sa invaliditetom imaju popust za tv paket koji izabere bez popusta za dodatne specijalne tv pakete (HBO, 18+ i ostali spec tv paketi), za net, za telefon ne znam.
Popust je 50% ili 30% zavisno od % invaliditeta, kao i besplatnu montazu opreme i kablova (mislim do neke duzine a onda se placa po duznom metru). Ima u cenovniku, na samom kraju, koji je sakriven na sajtu pa se mora dobro istrazivati da se nadje...
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam telefon kao novu uslugu, ugovor je zakljucen 24.11. Ekipa koja je bila u stanu je rekla da ne moram da odjavljujem fiksni u mts-u,sve ce to oni srediti..
Medjutim,danas mi stize racun (fiksni mts-ov) za period od 01-31.12. Da li treba sam da odjavim tel ili ce stvarno srediti?
 
Ne treba da odjavljes telefon u telekomu već da potpišes ugovor o prebacivanju broja u RV i dalje sve ide samo

I nemojte previše olako pristajete da vam daju popust samo na nove usluge već tražite popust na sve usluge i dobićete.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Potpisao sam novi ugovor sa popustima kad smo se culi oko produzetka ugovora ;) Rekoh ajde kad vec ne koristim fiksni da uzmem vektorov cisto ako zove baba nekad. Dobio sam novi broj, mts ima staru centralu pa nije moguce prebacivanje.
 
AVKOM odavno objavio da je promenio vlasnika ,a RV samo vest da prestaju dva kanala sa emitovanjem ..
 
nesto ne radi mainpage :D www.vektor.net

radi sad, taman sam mislio da su nesto objavili oko prodaje, a nista od toga...mozda nista nije ni bilo :D
 
Poslednja izmena:
Kako vam radi vracanje programa i kakav je stb? Nesto razmisljam da otkacim mts vdsl,fixni,mobilni i d3i.
 
I kako si zadovoljan@
 
nesto ne radi mainpage :D www.vektor.net
radi sad, taman sam mislio da su nesto objavili oko prodaje, a nista od toga...mozda nista nije ni bilo :D
Nije radio net u mnogo delova Srbije. Mi u centru nismo ni znali da se nesto desava, mislili smo da nas ignorisu pa zato nam niko ne salje poruke ;)
 
Kako vam radi vracanje programa i kakav je stb? Nesto razmisljam da otkacim mts vdsl,fixni,mobilni i d3i.

Radi ok, samo sto vraca vrlo mali broj programa. Dakle, osim nacionalnih programa i FOX paketa, mislim da nisu mnogo sirili tu funkciju. Sportski, regionalni, HBO kanali nisu deo toga. Moguce da ce to razvijati, pocelo je u aprilu. Sto se prelaska tice, pogledaj, premeri, uporedi, anketiraj komsije zbog kvaliteta neta i donesi odluku. Posto vec trazis kombo, osim onog popusta tokom prvih par meseci trazi i dodatni paket za srednji kombo ili dva paketa za onaj najveci. Mi smo korisnici od uvodjenja kablovske 2002. godine. Sve je resavano kako treba, uvek su u roku od 24h popravljali sta je trebalo, nisam imao probleme. Uporedjujem uvek cene i dodjem do zakljucka da su za moje potrebe neta i tv najbolji pa obnovim ugovor. Posto su se sad okolnosti zbog prodaje Telekomu promenile, ako pocnu da izbacuju kanale iz SBB ponude, sigurno cu ih po isteku obaveze pozdraviti.
 
Meni je ugovor za d3i istekao pre tri godine. Za par meseci mi istice ugovor za box 3 pa gledam posto imam vektor i ptt kds(na zalost samo analognu) u ulazu. Do tad ce se videti sta ce biti sa njima. Hvala,u svakom slucaju.
 
Sta ako potpisem na 2 god a oni izbace sport klub. Mogu li raskinuti ugovor bez penala?
 
Sta ako potpisem na 2 god a oni izbace sport klub. Mogu li raskinuti ugovor bez penala?

To jeste najveci problem UO: rizik da se to dogodi. Mislim da ne moze da se raskine ugovor tek tako jer su nesto izbacili, a oni se pokrivaju npr. onim "do 115 kanala", ne kaze se kojih. Kad nesto izbace a drugo ubace smatraju da su u okvirima ugovora. Zato korisnicima daju popuste par meseci ili dodatne pakete bez nadoknade i vezuju ih. Pa ukoliko hoces da raskines ugovor, moras da platis razliku do pune cene+komercijalnu cenu dodatnog paketa, sto se nikad ne isplati. Tokom UO mislim da je jedina mogucnost da se "bezbolno" raskine ugovor onaj mesec poskupljenja pretplate, kad ostave korisnicima tu opciju ukoliko nisu na najnovijem paketu. To je valjda sad imao SBB tokom decembra.
 
Zvanično imaju pravo da menjaju pojedinačne programe ali ne mogu tek tako da izbace neke ključne kanale iz paketa zbog koga si zaključio ugovor.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jaa sad zvao i prijavio se.
Kaže ako nas preuzme telekom rade se novi ugovori. Vidis šemu i odlučiš da li nastavljas. Ako ne, nema penala.

Nego, ja zaboravio da se cenkam. [emoji1787]
Jel mogu to kad pošalju ekipu koja donosi ugovor na potpisivanje ili da zovem opet i cigancim se? Kako to ide?
 
Jednostavno izričito traži tih 50% i to traži na sve i traži da to piše u ugovoru inače ništa od usmenog obećanja
Nemoj drugačije potpisivati.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jaa sad zvao i prijavio se.
Kaže ako nas preuzme telekom rade se novi ugovori. Vidis šemu i odlučiš da li nastavljas. Ako ne, nema penala.

Nego, ja zaboravio da se cenkam. [emoji1787]
Jel mogu to kad pošalju ekipu koja donosi ugovor na potpisivanje ili da zovem opet i cigancim se? Kako to ide?

Zovi opet! Nista monteri, oni samo donose i odnose ugovor. Popust da dobijes, obavezno!
 
Čekajte. To 50% na sve se podrazumeva.
Uzeo bih start paket za 697 prvih 12 meseci. Na to bih dodao arene i sport klub HD za tih godinu dana sa 50%. To bi bilo ukupno 1147 sto je top cena.
Jos bih se mozda igrao da podignem paket na srednji ili najveći. Te promene su opet 50%. Sve sam ispitao.
Jedino pitam vas, mogu li da tražim npr gratis arenu ili nesto drugo. Daju li tako?
 
I nemoj posle da bude da ti nismo rekli Oni prilično vešto izbegavaju da daju popust
I ništa se kod njih ne podrazumeva
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Razvukoh od komsije kabal da vidim kakvi su kanali prvo sto sam primetio da je slika dobra,cak i na analognim kanalima. Primetio sam da sporije menja kanale u odnosu na d3i. Isprobao na lg32,tesli 50,vox 39.ovo sam probao bez stb ili cam modula. Vidim da je 50ak kanala moguce gledati ovako. Interesuje me da li se uz stb dobijaju jos neki kanali(pricam za osnovni paket)ili je to to? Koliko se stb-a dobija ako su potrebni. Promoter mi nudi jos tri meseca po dinar pored standardne ponude(50% prvih 12meseci). Hvala unapred na informacijama
 
Čekajte. To 50% na sve se podrazumeva.
Uzeo bih start paket za 697 prvih 12 meseci. Na to bih dodao arene i sport klub HD za tih godinu dana sa 50%. To bi bilo ukupno 1147 sto je top cena.
Jos bih se mozda igrao da podignem paket na srednji ili najveći. Te promene su opet 50%. Sve sam ispitao.
Jedino pitam vas, mogu li da tražim npr gratis arenu ili nesto drugo. Daju li tako?

Sto veci paket uzimas bolja ti je pregovaracka pozicija. Za osnovni TV paket ti nece dati dodatni. Malo im je para... Tek jedan dodatni za srednji kombo ili dva za treci kombo (uz njega ti jedan dodatni svakako sleduje). Ako uzimas kombo s fiksnim, vece su sanse da budu ljubazni, svima im je fiksni poseban fetis...:))) Pravilo je da trazis, a ako ti daju super!
 
Razvukoh od komsije kabal da vidim kakvi su kanali prvo sto sam primetio da je slika dobra,cak i na analognim kanalima. Primetio sam da sporije menja kanale u odnosu na d3i. Isprobao na lg32,tesli 50,vox 39.ovo sam probao bez stb ili cam modula. Vidim da je 50ak kanala moguce gledati ovako. Interesuje me da li se uz stb dobijaju jos neki kanali(pricam za osnovni paket)ili je to to? Koliko se stb-a dobija ako su potrebni. Promoter mi nudi jos tri meseca po dinar pored standardne ponude(50% prvih 12meseci). Hvala unapred na informacijama
Promoter nudi? Operater misliš? Samo si kablovsku tražio? Ništa kombo?
 
Razvukoh od komsije kabal da vidim kakvi su kanali prvo sto sam primetio da je slika dobra,cak i na analognim kanalima. Primetio sam da sporije menja kanale u odnosu na d3i. Isprobao na lg32,tesli 50,vox 39.ovo sam probao bez stb ili cam modula. Vidim da je 50ak kanala moguce gledati ovako. Interesuje me da li se uz stb dobijaju jos neki kanali(pricam za osnovni paket)ili je to to? Koliko se stb-a dobija ako su potrebni. Promoter mi nudi jos tri meseca po dinar pored standardne ponude(50% prvih 12meseci). Hvala unapred na informacijama

Mislim da s kabla vuce klot digitalnu ponudu, najosnovniju, a stb s karticom/cam modul sluze da otkljucaju dodatne kanale. Ne znam tacno kako ide to s dodatnim STB, jedan je besplatan svakako. Ranije se naplacivao dodatni, sad stvarno ne znam. Dobru ti je ponudu dao. :)
 
Promoter nudi? Operater misliš? Samo si kablovsku tražio? Ništa kombo?

Nisam nista trazio. Bio je u zgradi plakat sa ponudom i brojem telefona nekog promotera. U poslovnici su mi rekli da promoteri imaju posebne ponude. Ako uzimam uzeo bih kombo net i kablovsku. Sad za box 3 sa mobilnim brojem placam 3300 plus 1390 d3i na dva uredjaja. Fixni mi ne treb,a i net je brzi nego vdsl50 koji imam trenutno.
 
Ali nije stabilniji net.
 
Ako ukinu SK paket a vi ga imate kao paket koji placate ugovor mozete raskinuti.
Nisam siguran da li ce biti lako raskinuti ako je dodatni (besplatni) paket na ime sklapanja UO jer umesto njega mogu vam ukljuciti neki drugi, npr hbo, mada mislim da bi i u tom slucaju bilo moguce raskinuti.

Stb/cam sluze da se preko njih ocita kasrtica kojom dekodira se signal i svi paketi veci od osnovnog su kodirani (za te kanale koje imaju vise od osnovnog) kao i oni dodatni paketi kao sto su sve arene, svi sk ili hbo.

..........

Ako sam dobro shvatio, kad ih zvanicno preuzme TS, svima ce praviti nove ugovore, cak i starim korisnicima i pravice ih za neke nove pakete ili za postojece?
Meni se ne napusta postojeci paket jer ima u sebi arenu1, sk 1-3, sva tri HBO i 18+. Paket bas star, ja ga zovem "stari 115".

----------

Alfa kako mts sada daje popuste za osi?
Da li je 50% na sve pakete i dodatne pakete pospust 50%, kao i na sve net pakete?
Da li daju u TS sada i za optiku popust za osi?
 
Nazad
Vrh Dno