Šta je novo?

9800GT Ventilator kulera.

psykediabolik

Cenjen
Učlanjen(a)
10.09.2010
Poruke
6
Poena
151
Pozdrav svima,

Da li možda neko ima ideju gde da nabavim ventilator za ovu grafičku kartu ? Ili da li možda neko zna agde da nabavim neki ventilator koji odgovara ovoj grafičkoj karti.

Hvala

6a.jpg
 
Da dodam samo da sam imao neprijatno iskustvo u jednom servisu gde su mi garantovali da imaju afekvatnu zamenu za ovaj kuler. Al su mi zalepili tečnom plastikom najobičniji ventilator koji za 200 dinara možete kupiti u svkoj prodavnici. Pritom taj ventilator je u prečniku manji za centimetar i po. Nisam bio siguran da je dovoljno veliki da može da obezbedi dovoljno "vazduha" za hladnjak kulera, plus nisam siguran koliko je ta tečna plastika pouzdana, deluje mi da ako nešto ne daj Bože krene po zlu i temperatura poraste, ta plastika će se istopiti i upropastiti mi komponente u kućištu.

Neviđena nemarnost servisera po mom mišljenju.
 
Nema niko taj model niti bilo koji drugi za vga. Ne bacaj pare na coolere koji kostaju dva puta vise nego tvoja karta, uzmi lepo osmicu ventilator i vezi ga zicom za taj hladnjak. Mozes da koristis one zicice sto vezuju kablove.
 
image.php


Bolje bi bilo da skines masku sa hladnjaka,ako je moguce.
 
Nemoj da skidas taj prsten jer ti on pomaze da na njega vezes ventilator. Vec sam namestao na takvu kartu ventilator i bilo je prilicno uspesno. Kao ovaj sa slike samo je taj na slici pogresno stavio ventilator, ne treba da duva od hladnjaka, vec da duva na hladnjak.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno