Šta je novo?

Battlefield 4

Da, frostbite 3. Da li ce ici na DX10 kartama..
 
Tako mi krsta iz Karavake !

bf4.jpg

Gde si ovo nasao?
 
Aha, ja sam mislio da ce se pojaviti u Originu ikonica od BF4. :d
 
lol
 
Odgledao ovo i ukapirah da cu cim izadje da instaliram.. Bad Company 2. Jer mi se nesto ne igra sp BF 3.0.2 :d

Sacekacu utiske o MP pa mozda i pazarim onu jeftiniju verziju jer je mp ipak sustina battlefield-a ali sp mi je i u bf3 bio dosadan, ne ocekujem nista bolje u 3.0.2 verziji..
 
Tema je Battlefield 4.
 
Ljudi kakva grafika :happy: frostbite 3 je odlican samo da jos vidimo kako ce da ga optimizuju. Koliko ce biti dobra igra neznam, ali bice doživljaj odigrati ovo(naravno na ultra-mega-giga podešavanjima :))
 
Sudeci po naslovnoj za ovu ekspanziju mozda ce biti moguce nositi dva primary oruzja ??! o_O
 
Hahaha, malo sta znamo o samo igri... sem da ce se prvi DLC zvati China Rising
Pre-order and Get the China Rising Expansion Pack - Everywhere to run. Nowhere to hide. All pre-orders of Battlefield 4 will get China Rising, a free Premium Expansion Pack.
Fight for dominance across the vast and majestic Chinese mainland in four massive maps, using all-new vehicles and high-tech military equipment.
Verovatno ce u drugom DLCu za 15$ biti Damavand Peak i Metro :smash:
 
Ludilo totalno, o igri osnovnoj jos ne znamo nista a vec najavljen DLC..
 
Cene na Originu:
Battlefield 4 Standard edition - 59.99€
Battlefield 4 Digital Deluxe - 69.99€

bf4.png
 
Tema otključana, molim učesnike da se drže teme - Battlefield 4.

Ontopic, najnovije vesti. Na E3 ce biti prikazan multiplayer demo...

Prepare 4 Multiplayer!

DICE will be live demoing Battlefield 4 multiplayer during "The Download: EA 2013 Preview", at E3 2013.

Battlefield fans attending E3 will also have the chance to go hands-on with Battlefield 4 multiplayer at the EA booth.

Not coming to E3? Don't worry, we've got you covered! You will be able to catch live streams of the entire E3 experience, including multiplayer matches complete with commentary!

https://www.facebook.com/events/156535257851937/
 
Vec je starija vijest.. to da ce biti omogucen multi na E3. Ali nema veze nego sam dans naletio na neki info koji kaze da bi beta mogla poceti 24 septembra.

Bio fejk info ili ne tako je i ocekivano da se pojavi beta.
 
Po ovim alpha slikama izgleda da ce biti mapa u gradu sa ogromnim zgradama :)
 
Commander potvrdjen.
 
Nazad
Vrh Dno