Šta je novo?

Battlefield 4

A i to sravnjivanje sa zemljom je bilo realno u pm, padne cela kuca od dve 40mm granate..
 
Bogami,ja sam trebao da tresem sa tenkom prilicno da se srusi zgrada,daleko je od par 40mm granata.Kad igras RUSH treba ti barem 10 minuta gadjanja sa tenkom da srusis zgradu gde je M-COM.Sa C4 je bilo ekspeditivno,dva stapina i ode zgrada.Samo sam hteo da dam paralelu sa "mocnim" FB2 endzinom gde to ne postoji.
 
Poslednja izmena:
Padale su kuce, one ko na Nelson Bay-u recimo, od dve granate u nosece stubove.. Nije vam palo na pamet da je to mozda namerno uradjeno, iz dizajnerskih ili kojih vec razloga, nisu sigurno odjednom 'zaboravili' kako se radi destrukcija u BF3, vec su odlucili da je bolje tako..
 
Odlucili su oni sto-sta, ali to uopste ne znaci da su promenili na bolje.
 
Tesko,trebalo je 3-4 mortara(koji su mocniji od 40mm) da se srusi kuca.Prosuo sam gomilu granata,znam da smo na chatu stalno kukali na snajpere par minuta pre kraja.
Pa zar se nisu hvalili povecanom destrukcijom u FB2?To im je bila glavna reklama.Cak je,ako se secas ,u pocetnim prikazivanjima na Metro mapi moglo da se unisti pola zgrada gde je kao svaka cigla mogla da te ubije.To je negde nestalo u tranziciji...Da li je ikog u BF3 ubilo poznato FB DESTRUCTION iz BC2?
 
Poslednja izmena:
Ne secam se kako su tacno reklamirali ali meni nije ni to vrh, da posle 5 minuta mapa izgleda kao da je bio zemljotres 9.7 po rihteru. Nesto izmedju je idealno..
 
Iz nekog razloga destrukcija smanjuje performanse. Pogotovo kada se počisti. Meni razlika desetak FPS-ova kada tek startam karkand i nakon 600 tiketa. A opet ne znam da mi je to isto bilo u BC2. Mislim da isto ide i sa srusenim i sa citavim zgradam u BC2. Kada bi bila jaca destrukcija bilo bi 50% FPS padova. Bez obzira sto je sve skriptovano.

St ose tice rusenja kuca, zavisi kako je udaras. Na arica harbor treba dosta da se srusi ona kuća tenkom na drugoj bazi. Takodjer ganjam zidove koji nis udirani u BF3 da je brze srusim.
 
Poslednja izmena:
Ali,po meni,vidis da je u nesto uneseno gomila vremena da sve bude kako treba.Zgrada se trese,znas da ce da se srusi i imas 5 sekundi da izletis.Na pomenutom Nelson Bay i sneznim mapama ako koristis zum 4x i vise imas odsjaj od snega(realno) i snajperisanje je otezano.Na Atakami stojis na B zastavi,od pescane oluje ne vidis ko ti prilazi sa A i C zastave.Mozda su to sitnice i glupo je,ali vidis da su se ljudi potrudili da sto vernije naprave mape.Da li treba pricati o Vijetnamu,posebnoj igri sa totalno drugacijem pristupu igri,oruzju i kvalitetnim mapama(a tek muzika)?Svuda se vidi utroseno vreme,znanje i kvalitet.Sve to fali BF3,da se ljudi(DICE) posvete postojecoj igri a ne kao robovi stancuju DLC-ove i nove igre.
 
Poslednja izmena:
Haha, sad onaj konzolitis od BC-a ispade neka master pc igra za cod bf3 igru u kojoj izgleda ne postoji nikakva destrukcija?
 
BC2 je daleko od savrsene igre, ali, voleo bi da znam zasto je "konzolitis" da li zbog toga sto ne mozes uzastopnim skokovima ubrzavati svog igraca, ili zato sto ne mozes uraditi sprint strafe? zato sto ne mozes za 3 sekunde defibrilatorom podici 6 ljudi?. Zaista, voleo bi da u kratkim crtama napises svoj stav da je BC2 "konzolitis"
 
Da to su stvarno razlozi koji mi prvo padaju na pamet... kad se kaze da je nesto "konzolitis" tu se pre svega misli na tehnicka ogranicenja, kao sto su recimo serveri od 32 igraca, konjski default fov. Pa onda dalje da ne vezujem za "tehnicki konzolitis" na uproscenu pokretnost, no prone, straightforward sprint, dizajn mapa za rush a ne conquest etc.
 
Mister M, apsolutno si u pravu... Te stavke su zaista iritirale... Po mom subjektivnom misljenju, BC2 ima bolje mape, destrukciju i heli voznju/pucanje... U svemu ostalom, bc2 je jednostavno oduvan od bf3.
 
Straightforward sprint je odlika SVAKOG battlefielda do sada, i to nikome nije smetalo osim COD populacije koja sada mahom puni servere u BF3. Prone i bolje da nema ako bi bio kao sada opet nazalost u svakom BF do sada, gde je igrac u prilici da lezi do grla u zidu. (ovde su trebali da se ugledaju na COD recimo)
Da li u uproscenu pokretnost spada i klik-throw medpack, ammo box (koji se i duplo brze regenerise), nemogucnost da "kuvas" bombu, (oke vec ako ne moze timer) barem da je drzis u ruci dok ne pustis taster majku mu...

Iskreno, ja bi zaista voleo da BF4 uspe, svaki BF do sada imam na Hard copy varijanti, platio sam full price uvek, nisam smarao kao dvanaestogodisnji klinja dasupport da mi dodaju veteran statuse...
Siguran sam da cu kupiti i BF4, u to ne sumnjam. E sad, da li cu igrati 100 ili 1000 sati, upitno je.

Znas, vecinom oni koji opravdavaju svaki *****ski ispad i neverovatan hype-train od strane DICE-a i EA su likovi koji u BC2 nisu mogli da sastave jednu partiju sa pozitivnim score-om, a BF3 im je prva igra u kojoj su u blagom plusu jer mu je povremeni medic train spasio k/d, a citav koncept igre im se zasniva na:

drg.jpg


Tako da, živeo DICE, EA, TDM kanali, 1000 tiketa, levi taster i supression effect.


Opet, kako je BF3 Beta bila znatno razlicita od finalnog proizvoda, i daleko igrivija... cekamo prvi MP showcase iz BF4 da procenimo, ali sam siguran da ce biti maximalnih devijacija u final produktu.
 
Da li znas sta si sa ovom slikom hteo da kazes???Prikazi svoju statistiku ako smes!Oruzja sa kojima imas naj vise kilova.I sta ces sa time dokazati?Stvarno vise nista od tebe normalno ne moze se ocekivati.Glupost.

Evo ja cu:

untitled20130328095110.png
 
Poslednja izmena:
Znam sta sam hteo da kazem, pise iznad i ispod slike, ali ne razumem zasto to tebe sad toliko srdi?

Nego, ima li neki novi info vezano za Commandera u BF4? Videh da su najavili kako nece biti kao u BF2, ali me zivo interesuju te razlike...
 
yay, ja cu imati onda dva pristupa bf4 beti :) za premium i za preorder moh :)
 
Tako mi krsta iz Karavake !

bf4.jpg
 
Rihanna dala ziku za Battlefield 4

 
Pa Rihanna je i u BF3 bila kao i JayZ. Da ne kazem koliko je nidje veze ko zaista pjeva na TV traileru. KAo da nesto znaci.
 
ziveo EA i DICE, nazalost

kao da ima zilion drugih interesantnih FPS multi igara

mene nikada nije smarao suppresion, ili bar u tolikoj meri kao koliko kamperi/snajperi smaraci :)

i naravno da i sa bf4 mozemo ocekivati menjanje balansa oruzja, suppresiona i slicnog jer se time odrzava zainteresovanost ljudi za igru... isto je i sa sc ili sa d3 i mnogim drugim igrama :) posast modernih igara krastavac
 
Poslednja izmena:
Ima li kakvih oficijalnih novosti da li je FB3 zaista DX11 onyl ?
 
fb3=frostbite 3, mislim.
u svakom slucaju mislite na istu stvar, samo se pravim pametan :d
 
Nazad
Vrh Dno