Šta je novo?

Battlefield 4

Najverovatnije 2015-te, 2014-ta je verovatno rezervisana za novi MOH ili ako nam se posreci Mirror`s Edge 2...

Ne postoji visie MOH. NEce ga biti u opticaju dok sigurno ili ne prodaju licencu il ine skontaju sta sa njim.
 
Nema sanse da prodaju licencu a on je trenutno u hiatus statusu, sto je dobro, neka odstoji tako i neka ga posle samo rebootuju u ww2 desavanje...
 
http://www.digitalspy.co.uk/gaming/...-confirms-beta-access-for-existing-users.html

Gustavsson also confirmed a report earlier this week that existing Battlefield 3 Premium subscribers would gain access to the beta.

Access will also be available via the Digital Deluxe edition through Origin and owners of Medal of Honour: Warfighters's Limited Edition.


edit: ovde svi kazu da je ovaj preorder premium, samo jedan dlc :s
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654490220397652/
 
Poslednja izmena:
Ovo mi se izgleda kao još jedan DLC za BF3 koji treba da se plati što je ipak previše. Grafika je slična BF3 tako da u čemu je poenta da kupujem igru zbog novih vozila nove mape nova oružja novih asigmenta? Pa i ovaj end game koji je sad izašao se ne igra u toj meri u kojoj bi trebalo. Imama neki filing da će BF4 proći ko medal of honor živi bili pa videli. Još uvek se nisam primio da platim 60E za igru koja ima nešto bolju grafiku u odnosu na BF3 mada ja tu razliku u kvalitetu grafike baš nešto i ne vidim al ajde kažu ljudi da je lepša nego u BF3 tako da verujem im na reč ali sve jedno mi se opet nekako ne daju tih 60E. Razmišljam da pre ovog naslova sebi uzmem pre armu 3 pa ako budem raspoložen i BF4.
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta se cudite na 70€. Kada je Bf3 izašao bio je i po 50€. Niko va s ne tjera niti imate koristi od narudjbe prije izlaska. Kupi rusk uverziju i svi sretni. MOH je bio 50€ mislim no ne vjerujem da ga je iko uzeo. Odnosno.. spast ce cijena.. polako.

Ostaje veliko pitanje - kakav je multi. BF3 takodjer odlicno izgleda za dpobru igru. Ovo izgleda bolje. Nesto kao Aston DB 9 u odnosu na DB S. Animacije vojnika su bolesne.

Ali ja jos ne mogu da vjerujem koliko zajedničkih stvari ima sa BF3 a imali više vremena na izradi BF4 nego na BF3. Cak isti vojnici, oni rusi iz multija.. snajperista na jeepu. Animacija noža identicna. I jos more toga.

Inace, ono sto sam najmanje sumnjao da ce se desiti jeste da izlazi za sadašnje konzole. Nije veliki pomak ni moguc.. to je to.
 
Poslednja izmena:
Osim toga ovo je forum, valjda mogu napisati šta mislim o nekoj igri. Jutros sam sa par prijatelja pogledao clip za BF4, i ne mogu da vjerujem da će ljudi ovo popušiti.
Znači totalno su srozali serijal, sve isto izgleda od Bad Company 2 iz 2010. godine. Svako pola godine nova igra, umjesto da sjednu i izdaju nešto sasvim drukčije .... al džaba idu CoD stopama.

Kad sam napisao da je BF2 smeće, mislim u odnosu na PR - gdje vanila ima užasnih arkadnih stvari.
 
ahaha prepucavanje na sve strane :D
Elem,ne vidim nesto spektakularno u grafici u odnosu na bf3. A cena je stvarno bezobrazna....
 
Jeste impresivna grafika, bolja je od BF3 nema sta, a vozila i puske identicne, mehanika, zvukovi, sve isto.. mozda je samo placeholder.
 
Nisam ocekivao BF 4, ocekivao sam BF 3.5 medjutim ispostavlja se da ce ova igra biti BF 3.05 (subjektivno misljenje)
 
Ne morate se obazirati na cene na Originu, na njemu su cene uvek veće nego u retailu. I BF3 je na njemu bio $60 u preorderu. A svi smo nabavili region free ključeve za ~3k dinara, a bilo je i onih ruskih za manje, za one koji su hteli dodatno da uštede. Ako ništa, uleteće nešto kao sada SimCity na amazonu za 39.99$...
 
Poslednja izmena:
Taj "premium" koji ide uz digital deluxe 100% ne podrazumeva sve DLC-ve vezane za BF4, da ne zaboravimo da je ovo EA. U BF3 su ispitali trziste i videli da je 90% igracke populacije u fazonu take my money tako da dva meseca nakon izlaska mozemo da ocekujemo DLC sa cluster fu*k mapama metro/grande bizar/sena, ipak su to najigranije mape u BF3.
 
Ja nisam pametan, uopste mi se ne hrane gladni majmuni iz EA-a, Arma3 sve vise i vise se cini da nije ono sto ja trazim... a mora se igrati i imati neki fps.
 
Ja nisam pametan, uopste mi se ne hrane gladni majmuni iz EA-a, Arma3 sve vise i vise se cini da nije ono sto ja trazim... a mora se igrati i imati neki fps.

Sacekaj ruske kljuceve. Mislim da ti nece biti tesk odati nekih 17€ ako multi bude dobar. Potencijala je imala BF3 igra. Ovo pogotovo samo ostaje da vidimo kako ce taj multi zapravo izgldati. U SP-u smo vidjeli samo grafičku prezentaciju koja je odlicna i na BF3 najavama. Vidjet cemo koji ce fokus mapa biti itd itd..

Ja moram kartu mjenjati a ako ovo bude bas BF3 sa swikovima.. biti ce mi na zalost zao dati para mada ne mislim donositi zakljucke prije nego sto izadje.
 
Poslednja izmena:
Majstori marketinga, kako smo se lozili dok smo gledali BF3 najave a dobili smo patkicu od igre. Sve u svemu neki ce da hejtuju a neki da velicaju BF4 ali ce opet da se igra kao i BF3, zabava za milione, slazem se sa glennom, 20e za ovo max, verovatno cemo dobiti expansion pack za BF3. A sto se tice grafike meni je jedna od manje bitnih stavki u dobroj MP igri, pre svega dobar net code i anti cheat zastita gde je BF3 totalno zakazao. Najjace od svega je sto EA dize ruke od aktuelne igre cim pocni da przi masu za sledecu igru, u to sam se uverio ovih dana nakon sto sam poceo opet da igram BF3, cheateri na sve strane, evo jednog svetskog mega cara koji je toliko drzak da svoj "pro" skill kaci na youtube

[youtube]2NPcuObHOIw[/youtube]
 
Poslednja izmena od urednika:
BF4 po meni izgleda lepse od Crysis 3... Pogledaj bre onu scenu na pocetku... ma pogledaj sve :) eksplozije, osvetljenje, sve je bolje! A o zvucnim efektima necu ni da pricam...
 
Poslednja izmena:
Najjace od svega je sto EA dize ruke od aktuelne igre cim pocni da przi masu za sledecu igru, u to sam se uverio ovih dana nakon sto sam poceo opet da igram BF3, cheateri na sve strane, evo jednog svetskog mega cara koji je toliko drzak da svoj "pro" skill kaci na youtube

Imam osecaj da cheat koderi nece imati puno posla (mozda manje zarade) za BF 4 jer je igra indenticna BF 3-ci pa ce i BF 3 cheat raditi na BF 4 straight out of the box.
 
Za mene je Frostbite engine najbolji engine koji sam do sad vidio i DICE-u stvarno svaka cast na tome, da ne pricam o predobroj optimizaciji istog (vjerovatno zbog uticaja konzola ali opet je jedna od rjetkih koja je ovako dobro optimizovana). BF3 je odlicna igra koja naravno ima mane...e sad ako se vecina ljudi obazire na pisanja i svakakve teme battlelog foruma gdje svako j*ebeno deriste opere usta s DICE-om (a nisu ni svjesni koliko rada i truda je ulozeno u igru zvanu Battlefield 3 vec su razmazena stoka koja zeli sve savrseno) onda i ne moramo ocekivati neko zadovoljstvo samim BF4...jer vjerujem da viral postovi itekako uticu na dizanje negativnog hype-a na nesto sto se jos nije ni probalo (a ona stara "ko se jednom opece i na hladno duva" ne pije vode za slucaj da se neko toga sjeti lol ).

Battlefield 4 bi mogao donijeti sasvim optimalna poboljsanja prvenstveno mislim na sam MP, Frostbite 3 ce odlicno odraditi graficko-dinamicki posao i onda im jos ostaje anti-cheater strategija.
Jer ne vidim sta bi jos mogli da unaprijede sa graficke strane...hocete foto-realizam u BF? PRIJAVITE SE U VOJSKU!

Cijena im je visoka i mislim da trenutno ne opravdava BF4+1 DLC ali nista ne skodi malo sacekati i vidjeti kako stvari stoje...

Jer ne vidim sta bi jos mogli da unaprijede sa graficke strane...hocete foto-realizam u BF? PRIJAVITE SE U VOJSKU!

Jos jednom podvlacim : Battlefield 3 je odlicna igra i trenutno ne postoji bolji FPS ali je isto tako i igra sa mnostvom sitnijih bugova kao i totalnim promasajem od Punkbustera...Peglanjem ovih propusta i jos vecim fokusiranjem na poboljsavanje MP bi ovu igru ucinilo besmrtnom.
 
Ja sam se isprimao kad sam pogledao ovaj trejler, stvarno ume ovaj DICE...
 
Imate temu za BF3.
 
Kad ono 17(sedamnest) minuta spektakla
Jedva cekam da zabacim u baku. Cuo sam da tamo dobro radi
 
Tema je BF4, nemojte ovde o BF3 i drugim naslovima.
 
Ceka se mp, pa cemo da sudimo, jel su izbacili skriptovan skok? Jel se vidi iz tog videa?
 
heli-jpg.2235
 
to se ne vidi. u videu se vidi: sunce u oci:) i suppression. nece biti iznenadjenje ako ostane i ona iritirajuca random magla.
 
Jedan trailer od mene:

[youtube]XAfkBlxaHpw[/youtube]
 
Sunce u oci, suppresion, random recoil sve je tu i dalje. Znaci skill based gameplay ne postoji, sve se vise ugadja nubovima. Ali dobro sta je tu je
 
Sunce u oci mi je jedna od najsmesnijih(tuznijih) stvari.Haj tek vojnik,kamuflaze,panciri,ap tu dejt oruzja,...i cvike sa buvljaka.Pa ja sam platio 600 kinti(na popustu) naocare kojima se zatamnjuje staklo kada su izlozene Suncu.Ne mozes da gledas direktno u Sunce,ali ako ne gledas u zvezdu ne moze nikako da te zaslepi.
 
Poslednja izmena:
Pa kad od Battlefielda prave crysis/cod da bi privukli najsire, ogranicene mase i da bi zaradili sto vise. Jos da ubace krv u duginim bojama, facebook prozor u toku igranja i dubstep zvuk oruzja i mogu da racunaju na milijarde $ prihoda :d

Igrao sam sa ortacima i ekipom iz kraja stare BF u igraonici (do 2005/6) i to bese pored cs, cmr 2,4 i generala najbolji trip za ubijanje vremena zimi. BC2 nisam igrao mp, samo SP koji sam presao nekoliko puta i tacno se vidi potencijal igre i bedak mi je sad sto nisam kupio BF BC2 i igrao mp. BF3 sp je jedva prosek, MP sam igrao betu i ok je ali sa primetnom cod-izacijom i to je ono sto je lose i sto ne obecava.

Sto se mene tice u narednih 10 godina ne moraju da poboljsaju grafiku u BF naslovima, i ova aktuelna je sasvim dovoljna, cak mi se vise svidjaju destrukcije i grafika iz BC2, u BF 3 ima ovih pomenutih nebuloznih ''efekata''.

Nadam se da BF4 nece biti losiji od trojke i da ce biti jos bolje odradjen i ozbiljniji.
 
Nazad
Vrh Dno