Šta je novo?

Battlefield 4

Ne znas ti, tj. mi....mislis da developeri vec nemaju neku predstavu sta ce sve biti u novim konzolama, ne bi me cudilo da vec na nekim prototipovima testiraju

Hvala bogu pa developeri dolaze na benchmarkov forum i dele pamet. :p Imaju ozbiljne NDA ugovore tako da dobitak pravih informacija mozes macku o rep da okacis, a ovo je jos neki leak dokumentacije/promotivnog materijala, a ne sastanak/interview developing tima.
 
Poslednja izmena:
Ima li još onih koji ne znaju šta je 720p koji bi da se rugaju konzolama? :d

Enivej, meni ono sa endžinom nije jasno. Mada, kapiram da je teško tu dodati ne znam ni ja šta, mora da se iznova priča o istim stvarima da se stvori hajp.
 
Sjecaju se svi pocetka 2012 kako je bilo razgovora o predtsvljanju nove konzola u 2012 godini i od toga nista nije bilo. Istina da se MS poslije obratio i rekao da od toga nema nista.

Jel moze link jer ja se toga ne secam? Mnogi od nas su ocekivali najavu konzola jos kasnije. Sto se tice Xbox Next, nije najavljena ali se pretpostavlja da ce neki AMD APU biti unutra. Nije bas da se nista ne zna o konzoli.

Za PS4 je receno da ce igre raditi u 1080p ali u 30 fps kao i do sada. EA ocigledno drzi vise do fluidnosti nego ostrine slike tako da ce oni ici sa 720p u 60fps. Cenim da ce Activision da izbaci next gen CoD u 1080p u 60fps ali sa losijom grafikom od Battlefielda.
 
Bice uzas ako puske budu sve neke futuristicke izmisljene, ili neki prototipi..
 
G@W - Ima tome godina dana. Bilo je svuda hajp vjeruj mi kao i sada samo nije bilo ovih galsina oko hardwera da bi se na kraju oglasili mislim negdje u Q3 dijelu godine i rekli da od toga nema nista u 2012-toj. I to sto se zna o novom boxu su glasine. Nista jos nije sigurno. Vjerovatno ce biti slican hardwer kao sto se prica i da nece podrzavati koristene igre ali ima jos do izlaska konzole a ko zna da li ce uopste biti ove godine.
 
....
Preuzimati pisnaje sa nekog foruma i objaviti kao vijest je totalno neozbiljno. Da ne kazem koliko je besmisleno raspravljati sta je tu napisano.

Da ne pricamo o tome koliko cela ova tema (za sad) deluje besmisleno i rasprava o igri o kojoj se maltane nista ne zna, koja ce raditi na konzolama o kojima se takodje maltane nista ne zna.
 
Znam da je to nemoguće, ali što bi ja voleo da BF4 bude na temu II svetskog rata... Uh...
 
Sudeci po ovoj slici izgleda da nas ocekuje jos vise dirt, rain in your eyes efekata, sto ce naravno biti fenomenalno u kombinaciji sa onim supressing zamumucenjem. :D
 
Tebi se ne bi mutilo u glavi da neko puca oko tebe, pa sam pritisak od detonacija pomucuje svest, nesto kao flash u CS, samo modernije :d
 
Pored daleko bitnijih navedenih stvari ovde se raspravlja o rezoluciji i teksturama. I posle se cudimo sto je gejming industrija otislja u qratz...
 
OMG otkljucao sam "I was there" dogtag!!111omne!!!eleven
 
^Ako koga jos zanima, samo se odradi login na BF4 sajt i dobije se dogtag.
 
Kako bi bilo super da nikog ne zanima, dobro je da ne traze 2 dolara za taj dogtag.
 
Samo da ne budem pogresno shvacen, nisam mislio da bi bilo dobro da BF4 nikoga ne zanima, vec za dogtag, i ceo taj novi jbni e-penis fazon, kd ratio i ostalo, to je sve deo DLC generacije, a EA to dize na poseban nivo. U onoj vesti nije proslo dve recenice a da nisu pomenuli prvi DLC i koje ce mape biti.
 
Hahah, sad ce svake nedelje nesto na kasicicu da nam daju. Kontam da taj gameplay peek sto sledi 27-og ima da traje 10 sekundi. Od toga 3 Sekunde ide na PEGI 16 i 3 na BF4 logo sa distorzijom :p
 
Uff ako bude bilo sea battles, konacno Wake Island na kojem se moze uzivati u BF4. :p BF3 verzija je bila poprilicno losa naspram 1942.
 
Megaton!
 
Jel se negde pominje BC3 :D.

Posto sam ovaj BF3 preskocio u sirokom luku :).
 
untitled20130321201315.png
[/IMG]
 
Nazad
Vrh Dno