Šta je novo?

Battlefield 4





image.jpg


Haha, realno...
 
iWK7UTgArm37t.jpg
 
sta ce biti sa bf3 kada izadje bf4, gase ga?
nisam igrao ranije bf igre, tj jesam, ali mozda sve ukupno manje od 10 partija pa kao i da nisam :) pa ne znam kako to ide :)
 
Ma kakvi. Aktivni su i sada BF2, BF 1943 te BC2. Takodje terba ocekivati jos koji patch. Recimo da je BC2 dobio zadji patch 2-3 mjeseca prije izlaska BF3.
 
Jel to zvanicna slika, sto su smorili s tom narandzastom i tim vatrama :)
 
The original is slightly different, and only a few people have it.

Da, i meni je isti art koncept kao i za BF3..
 
Cover je predobar a ona gornja slika je grad u Kini, tako da mozemo ocekivati i Kineze u BF4.
 
Pa bilo ih je u dvojci sto ne bi i u cetvorci... I treba da ima vise armija
 
Cover je predobar a ona gornja slika je grad u Kini, tako da mozemo ocekivati i Kineze u BF4.

Možda izbace i "Back to Dragon Valley" DLC :p Dragon,Daqing,Fushe i Dalian mape u setu.
Samo imam neki osećaj da će pre biti "Back to Metro" omaž :D
 
Poslednja izmena:
Zdravo ja sam nov ali Snake malo gresis BadCompany znaci ''losi momci'' to je izdanje profi receno ako ne razumes u svakom smislu je druga igra :).Nema veze s vezom sa battlefield koji ide po redu godinama inicijalno receno :) Ja igram od osme godine od tada imam ljubav i sve znam oko toga , a uzgred radim kao profesionalni kontraktor tj ucestvujem u operacijama po avganistanu :)
 
Poslednja izmena:
Destruction 4.0 koji ce omoguciti ono sto je bilo moguce u Destruction 2.0 ...

WTF
 
Pa to je fora. Sad najavljuju to kao revoluciju a to je bilo u bc2 :D Takodje revolucija ce biti kad u bf5 ubace spectator mod
 
Au 720p na next gen konzolama. Ili su konzole toliko slabe, ili je frostbite 2.5 neoptimizovan
 
Ma gde neoptimizovan. To je najbolji endzin ikad
 
Daqing Oilfield i Dalian Plant + komandir. Me happy
 
Next gen konzole nisu ni izasle a vec porazavajuce da nece moci da radi u Full HD 60fps vec u 720p :D
 
Next gen konzole nisu ni izasle a vec porazavajuce da nece moci da radi u Full HD 60fps vec u 720p :D

Pa sta ocekujes? Bice sreca ako dobiju graficku u rangu 7770... 7850 mi vec deluje nerealno, a te karte ne mogu da teraju full HD sa svim detaljima akutelnih PC igara na 60 fps.
 
Procitaj vijest. Govore kako ce BF4 ici na konzoli koja ne postoji.

Mare Hardwer konzole nije = hardwer računara. To ti dokazuje sedmogodišnje vladanje jednog hardwera na konzoli. Optimizacija konzola je SVE. Kod racunara stoji more stvari izmedju hardvera i igre i nikada nas hardver na racunarima nece biti iskoristen kao na konzoli.
 
Procitaj vijest. Govore kako ce BF4 ici na konzoli koja ne postoji.

Mare Hardwer konzole nije = hardwer računara. To ti dokazuje sedmogodišnje vladanje jednog hardwera na konzoli. Optimizacija konzola je SVE. Kod racunara stoji more stvari izmedju hardvera i igre i nikada nas hardver na racunarima nece biti iskoristen kao na konzoli.

Covece sta ti nije jasno, pobrkao si x720 i 720p
 
"...include the PS4 and Xbox 720". Za XBOX konzulu se apsolutno nista ne zna. U prijevodu znaci: igra koja ne postoji u javnosti ce ici tako i tako na konzoli koja takodjer ne postoji. Nije bitno da li je 480p, 720p ili 1080p kada se ne zna nista ni o igri ni o konzoli.

..a vec se donose zaključci kako je 720p rezolucija mala, da je igra neoptimizirana itd itd. Dajte ljudi pustite te XY forume i njihovo pisanje. Neces znati kolik oce FPS-ova imati na PS4 koji je najavljen sve dok ga ne kupis i ne probas BF4 a ne jos ovo.. sta bi bilo kad' bi bilo.
 
Poslednja izmena:
"...include the PS4 and Xbox 720". Za XBOX konzulu se apsolutno nista ne zna. U prijevodu znaci: igra koja ne postoji u javnosti ce ici tako i tako na konzoli koja takodjer ne postoji. Nije bitno da li je 480p, 720p ili 1080p kada se ne zna nista ni o igri ni o konzoli.

..a vec se donose zaključci kako je 720p rezolucija mala, da je igra neoptimizirana itd itd. Dajte ljudi pustite te XY forume i njihovo pisanje. Neces znati kolik oce FPS-ova imati na PS4 koji je najavljen sve dok ga ne kupis i ne probas BF4 a ne jos ovo.. sta bi bilo kad' bi bilo.

Ne znas ti, tj. mi....mislis da developeri vec nemaju neku predstavu sta ce sve biti u novim konzolama, ne bi me cudilo da vec na nekim prototipovima testiraju :D
 
Naravno da develeperi dobiju konzole prije predstavljanja ali su procurile vijesti kako ide neka igra na XBOX-u a sa druge strane nista drugo nije procurilo o toj konzoli osim nekog potencijalnog hardvera i to ono od prije. Zvanično ta konzola ne postoji. Sjecaju se svi pocetka 2012 kako je bilo razgovora o predtsvljanju nove konzola u 2012 godini i od toga nista nije bilo. Istina da se MS poslije obratio i rekao da od toga nema nista.

Preuzimati pisnaje sa nekog foruma i objaviti kao vijest je totalno neozbiljno. Da ne kazem koliko je besmisleno raspravljati sta je tu napisano. I ko zna da li je sta izgubljeno u prijevodu obzirom da je kineski forum izvor. Da se radi o renomiranoj stranici, portalu ili blogeru iza kojeg stoji neko poznato ime, pa hajde.

Koliko se samo puta pojavio lažni patch notes za bf3.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno