Šta je novo?

Battlefield 4

Kako ko zna? Pa izlaze ove godine. To je opštenarodno poznato.
 
Nikoga nisu smarali sa DLC-ovim vec su produzili vijek trajanja igre. DLC-ovi su fantasticna stvar jer osvježe igru svako malo. Kome se ne svidja neka ne kupuje samo sam za to da se oružje dijeli djabe a mape kupuju ili da ne ubacuju nova oružja uopste da se izbjegne nebalans i ako su oružja sve u svemu odlicno balanasirana sto se tice modela koji dolaze uz DLC.

Druga stvar, BF4 izlazi u periodu kada i treba da izadje tako da komentari tipa "prerano je" ne stoje. Pogledajte period izlazaka starijih naslova i svi su izmedju 1.5-2 godine.

Battlefield release timeline
2002 Battlefield 1942
2003 Battlefield 1942: The Road to Rome
2003 Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII
2004 Battlefield Vietnam
2005 Battlefield 2
2005 Battlefield 2: Special Forces
2005 Battlefield 2: Modern Combat
2006 Battlefield 2: Euro Forces
2006 Battlefield 2: Armored Fury
2006 Battlefield 2142
2007 Battlefield 2142: Northern Strike
2008 Battlefield: Bad Company
2009 Battlefield Heroes
2009 Battlefield 1943
2010 Battlefield: Bad Company 2
2010 Battlefield: Bad Company 2: Vietnam
2010 Battlefield Online
2011 Battlefield Play4Free
2011 Battlefield 3
2011 Battlefield 3: Back to Karkand
2012 Battlefield 3: Close Quarters
2012 Battlefield 3: Armored Kill
2012 Battlefield 3: Aftermath
2013 Battlefield 3: End Game
2014 Battlefield 4

I treca stvar. BF4 moze da izadje krajem godine a moze i iduce godine. Moje predpostavke su da ce se pogoditi datum izlaska sa BF3 datumom. A ukidanje MOH ne moze znaciti nista dobor ako se okrenu štancanju BF serijala svake godine.
 
Poslednja izmena:
Kako ko zna? Pa izlaze ove godine. To je opštenarodno poznato.

ja ono sto malo pratim casual gaming news sajtove ne spominju bas nove konzole toliko intezivno niti ima nekih konkretnih detalja

za mene je novost da je sve opstepoznato, koji hardver imaju, kakve kontrolere, koje igre na startu ? to sve potvrdjeno ?

koliko se secam pred zadnju generaciju nexgen konzola o tome se pricalo i po vise od godinu dana u napred mozda cak i dve lol, igre su bile uveliko najavljene daleko pred izlazak same konzole
 
Poslednja izmena:
eh sad prsti :) dakle tek imamo najavu kada ce biti neki info o ps3, i imamo rumor o xboxu, i to sve od pre 3-10 dana na sajtovima posvecenim samo konzolama.. nije kao da je sve poplavilo internet, daleko od toga zapravo zato mi bi cudno kao sve je opstepoznato, doduse nisam ni ja u tokovima kao nekada zato i moje interesovanje ;)
 
Opet kazem, prste na sve strane svakodnevno od toga koji ce hardwer nositi do toga da se ukida dual shok gamepad, pa se mozda vraca.. da ce imati dodatne funkcije sami gamepad koje do sada nisu bile, imat ce touch povrsinu pa sve do same cijene konzole: http://www.guru3d.com/news_story/playstation_4_priced_at_399.html

Xbox ce kao zahtjevati konstantnu internet konekciju, igre ce se vezibati za ACC kao na originu i slicno: http://www.guru3d.com/news_story/the_next_xbox_always_onlineno_second_hand_games.html

Konzole nisu zvanično otkrivene e a da jesu ne bi se pisalo ovoliko o njima jer bi stvari bile poznate.

No, mislim da smo previse otisli u off. Tema je ipak BF4.
 
jedan mali off
2011 Battlefield 3: Back to Karkand
2012 Battlefield 3: Close Quarters
2012 Battlefield 3: Armored Kill
2012 Battlefield 3: Aftermath
2013 Battlefield 3: End Game
jesu li to dodatci za story mod ili samo za MP? Hvala
 
Tesko. BF3 je imao teaser trailer 3-4 mjeseca prije E3 prezentacije. Trenutno nemamo ni piksel screena BF4 naslova. Tesko je vjerovati da ce prvo pustiti gameplay.

To tvoja predvidjanja ili ima neka glasina ?

Da, sutra u 24h ide sony prezentacija.
 
Nema veze, ionako je vecina vec kupila taj poslednji DLC. :D

Inace, nisu samo moja predvidjanja, ako je sutra "look into the future", velika je mogucnost da se pokaze sta taj future donosi, tako da postoji mogucnost da se i prikaze makar teaser velikih AAA naslova, a BF4 je svakako najveci za EA. U svakom slucaju videcemo sutra sta kazu.

Ah da, trenutno je i aktivno snizenje od 40% na sve vezano za BF3 na Originu, verovatno u cast prezentacije BF4. :)
 
Poslednja izmena:
Neki fanboj art ..?

Mada mi je opet tesko povjerotavi al ikakao kolega kaze, moraju nesto pokazati na novoj konzoli.
 
8491767200_380c0a7a66_o.png
 
haha 2011 all over again

Launch Crysis-a, i onda krece hype za novi Battlefield.
 
slabi su mi nesto aplauzi za nove naslove :)
 
..ali izgledaju super (koliko se vidi kroz ovaj pikselejted stream).
 
Ma da..nista od BF4.
 
Rekao bih da je novi Killzone izgledao kao Battlefield 3 na PC, ali mi je onaj Deep Down jos bolje izgledao. Valjda ce BF4 biti mnogo veca razlika.
 
ja ne vidim nista spektakularno

graficki pogotovo, gameplay isto tako
 
U.. i grafički i gameplay je strasan koliko se moglo vidjeti. Ovo je historija i pomjeranje granica gejminga koja se desi jel'.. svakih osam godina.
 
Bar ce biti otvorenih prostora a ne hodnika, zbog 8GB RAMa.
 
Pomeranje što se tiče grafike i imersivnosti, što se tiče mehanike apsolutno nista...bar za sada

Ipak, ne mogu izmišljati toplu vodu all over again. Ne vidim šta bi u mehanici u jednom FPS-u kao što je Killzone bilo drugačije.
 
Nazad
Vrh Dno