Šta je novo?

Battlefield 4

Kolicina skriptovanja u ovom video snimku je bilo za najeziti. :(
 
U najmanju ruku srednje zalosno:mad: Mora da nabavim tablet za komandira. HAHAHAHAH u sta se pretvorio bf, tuzno je...
 
Poslednja izmena:
Ali makar su resili makro hackere. Izbacili su recoil potpuno iz igre, bogovi iz DICE-a
 
U najmanju ruku srednje zalosno:mad: Mora da nabavim tablet za komandira. HAHAHAHAH u sta se pretvorio bf, tuzno je...

Ako ti je BF4 srednje zalosan ( i to si dedukovao posle 5 minuta MP skriptovanog gameplaya ) sta smatras dobrom MP igrom? Sta je to izaslo a da nije srednje zalosno ( po tvom kriterijumu ) u prethodnih par godina?

I gde si procitao da MORAS imati tablet za komandira? To ti je dodatna opcija, niko te ne tera da ga koristis.
 
Ma pusti ga, izduvao se malo a verujem da je mladji, strasnije je kad oni u kasnim tridesetim krenu u rampage :D
 
Poslednja izmena:
U poslednjih par godina nazalost retke su dobre fps multi igre. Ja trenutno igram samo sp. Ovo vise nije bf, to je problem. Nisu spomenuli battlerecorder, spectator mode... Kako ce da rese hackere i razne makro usere. 2 godine od izlaska bf3 i dalje su isti glitchevi po izlasku, a bf4 izgleda isto kao bf3. To je moje misljenje, sad ako sam te najutio izvini molim te
 
Hteo sam da udjem u raspravu ali nemam snage... Odo'...
 
Poslednja izmena:
Da li je jos uvek client-side hit registration ili su vratili na server? Nisam uspeo nigde da pokupim informaciju.
 
Sta je "bonus ingame content" za preorder?
 
Dobro sto je neko okacio video..



Nedovoljno varnica :D
 
Tablet za komandira....
Pa dal su oni normalni?
Meni ne predstavlja problem jer posedujem tablet, ali na sta ovo bre lici?
Moze prstima ali ne i obicnim klikom misa.
Rage building up...
 
Poslednja izmena:
Po meni je ovo ovo isti bf3 sa novinama sto je frostbite 3 i sto ce izmeniti neke stvari, na primer video sam da kad krene da te zakolje da mozes da se odbranis i ti njega ubijes.
 
Tablet za komandira....
Pa dal su oni normalni?
Meni ne predstavlja problem jer posedujem tablet, ali na sta ovo bre lici?
Moze prstima ali ne i obicnim klikom misa.
Rage building up...

Opet vas uopste ne razumem. Komandir mod mozete koristiti i sa tastatura/misom, tablet je samo jedna DODATNA O-P-C-I-J-A! Niko vas ne tera da ga koristite...
 
kao sto ste primetili igra je prikazana za konzole

otud bangavo kretanje, bangavo napucavanje, i sama prezentacija istice ono sto je bitno bangavom konzolaskom igranju :) a to su skriptovani momenti

nemam problem sve dok ne vidim PC gameplay i u njemu bangave momente :D
 
Cenim da te bangave momente necemo videti pre nego sto zaigramo MP (client side hit detection kao broj 1)
 
ja ne vidim ovde gameplay, samo gomila skriptovanih scena jedna za drugom...?
 
Ovo je single player, uvek bio skriptovan...
 
pa zavisi od aspekta mnogima bc singl je retko dosadan singl
 
Nisam rekao da je neki vrh ali je bolji od Kolodjuti skriptovanog napucavanja od tacke do tacke, sa infinite protivnicima u svakoj od tih zona. BC je slicniji Delta Force i IGI. Bar mozes da izaberes kako da predjes deonicu.

Mada slazem se da singl nije bitan ali zasto ga onda menjaju i trose resurse na to?
 
BC1 ima savršenu kampanju ali ga na žalost nije bilo na PC-u...
 
Nisam rekao da je neki vrh ali je bolji od Kolodjuti skriptovanog napucavanja od tacke do tacke

To ne mozes da uradis bolje od njih, ne znam zasto uopste idu istim koracima kad su ovi dosta iskusniji na tom polju. MW1 i MW2 sam cak i sa uzivanjem presao, BF3 nisam mogao dalje od onog nivoa "i'm fucked up but i'm up". Mnogo im je veci budzet verovatno za kampanju i ako vec moram da aktiviram tacke odakle dolaze protivnici i ako se sve rusi i klima nek to bar bude sto skuplje uz nekog Hans Zimmera u pozadini..
 
Nisam rekao da je neki vrh ali je bolji od Kolodjuti skriptovanog napucavanja od tacke do tacke, sa infinite protivnicima u svakoj od tih zona. BC je slicniji Delta Force i IGI. Bar mozes da izaberes kako da predjes deonicu.

Mada slazem se da singl nije bitan ali zasto ga onda menjaju i trose resurse na to?

Da privuku u multi igrače koji igraju samo SP igre. To su rekli. Sto s emene tice, neka u zamjenu za SP ubace jednu pušku više i ja zadovoljan. SP je bacanje para ali eti.
 
Jebale vas te puske, kolekcionari jedni. :D Ja sprco stotine i stotine sati sa kratkim kalasem i ne pomisljam da ga menjam. Neka slobodno ulazu u single i samo neka ponizavaju onaj copor next-gen nesposobnjakovica.
 
Jebale vas te puske, kolekcionari jedni. :D Ja sprco stotine i stotine sati sa kratkim kalasem i ne pomisljam da ga menjam.

E vidis,ja na primer ne mogu dugo da igram sa jednom puskom.Dosadi mi.100-200 killa i menjam.Zato sa skoro svakom imam po soma killa.A neke puske ne mogu da smislim.
 
Nazad
Vrh Dno