Šta je novo?

Battlefield 4

Igram ja ali Golmud i Šangaj conquest 64 uglavnom. Ne volim te clusterfuck mape.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
No explosives...
ja ne volim mape sa tenkovima i slicno jer skill manje dolazi do izrazaja
 
Ovo je tacan odgovor

Igra li ko? Nek pusti pp ako igra uvece kasno da opikamo koju. Igram metro i lockers uglavnom, ima jedan ruski server gde igraju babaroge

Ovo igras preo zlo.ru?
I ja sam do pre par meseci igrao preko Rusa za dzabe,sad sam uzeo premium na originu. Nisam igrao 40 dana,juce upalim i svi me ubiju za sekund :)
Da li ima neki reshade ili nesto slicno? Bas tesko uocavam protivnike.

Zasto laze igra tamo pod serveri da recimao ima 62 od 64 igraca,ja udjem a tamo jedva 10 na 10?
 
Moze i addon na chrome-u da se skine, server spoofer, prikazuje tacan broj igraca. Igram ja povremeno, ali generalno vozila cine igru gorom, mnogo mi je lepse da igram Infantry Only servere kojih nazalost ima malo, jer se tu stvarno lepo napucavam, izvodim neke nazovi taktike. Sa vozilima i avionima samo puca trese, stvorim se poginem i tako u krug.
 
Da li ima neki fazon kao sto je bilo u CS-u da se kuca u konzolu neka linija pa se nisan ne siri i slicno?
 
Širenje crosshair-a je reprezentacija "rasipanja" metaka. Zato se širi kada se kreces jer je tada veci bullet spread. Cka i da ugasiš širenje, neces nista dobiti. Po nacinu širenja mozes prepoznati koje su puske bolje sa hipfire-a.
 
Poslednja izmena:
A kako lete onako dobro sa MI-28 ?
Vidim par njih na Shangaj mapi nisu normalni kako lete,sve izmedju zgrada,pa izlete na bum,ubiju par i opet izedju zgrada pobegnu.
Jel ima neka fora za letenje ,ja kad udjem u helikopter nema sanse da ga iskontrolisem.
 
Samo vežbaj i naučićeš i ti ;) Nije tolika nauka...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A kako lete onako dobro sa MI-28 ?
Vidim par njih na Shangaj mapi nisu normalni kako lete,sve izmedju zgrada,pa izlete na bum,ubiju par i opet izedju zgrada pobegnu.
Jel ima neka fora za letenje ,ja kad udjem u helikopter nema sanse da ga iskontrolisem.

Ima igraca koji su banovani sa svih servera jer kad udju i sednu u heli ili avion, prazne servere.

Probao malo bf1...majko, koja je to tragedija od igre...
 
A tek bf V [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Petica nije balansirana. Ljudi i dalje prave 200 kilova u partiji. Fliegerfaust je bio dobar tek kada je izasao. Nakon toga ga nerfovali.

Za BF4 heli nije must gamepad. Moze se sa M+K efikasno letiti. Samo imaj na umu da neki lete u toj igri sedam godina i da ti sada kao novi pokusavas da budes na njihovom nivou.
 
+1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Petica nije balansirana. Ljudi i dalje prave 200 kilova u partiji. Fliegerfaust je bio dobar tek kada je izasao. Nakon toga ga nerfovali.

Za BF4 heli nije must gamepad. Moze se sa M+K efikasno letiti. Samo imaj na umu da neki lete u toj igri sedam godina i da ti sada kao novi pokusavas da budes na njihovom nivou.

Pazi balans za keca...otvorena vanila mapa, zaboravih joj ime, ona gde je groblje tenkova blizu mosta koji moze da se porusi, i izgubimo 163-1000!!!! Bukvalno smo bili saterani u svoju bazu na otvorenoj mapi. Smesno

Druga situacija, oko 250 smo imali, oni stigli do 1000

Treca situacija, igramo argone forest ili kako vec, mec traje neko vreme, i polako opada broj igraca jednog tima (iako je prilicno izjednaceno) dok nije stigao odnos na 12-22 a server nista..umesto da prebaci 5 makar i najgorih igraca da bude isti odnos, ma jok...

I to su 3 razlicita servera, u 2 dana. BF1 smece neopevano. Da ne pominjem slabiju kretnju, prevelik recoil zbog kog se isplati ili neko spray oruzje/sacmara ili da snajperises/zalegnes sa LMGem...bas katastrofa, bolja mi je ostala u secanju. I ima citera vise nego bf4

BF V nisam probao ali ako nije bolji od ovoga onda stvarno...
 
Poslednja izmena:
BF1 je imao problema sa balansom vozila i eksploziva, a BF5 je gori po tom pitanju. Sutra dolazi jako bitan BF5 update za custom servere gdje ce se to moci sve kontrolisati pa i izbaciti odredjena vozila ili oružje sa meca, kontrolisati TTK i slicno.

A BF1 sam iskljucivo igrao mape bez vozila koliko je to nebalansirano iz poznatih razloga. A imaj na umu, da tim koji gubi, dobije voz, cepelin itd da se bolje brani.
 
Kako da se proveri realan ping?
Od skoro su poceli da me izbacuju sa servera zbog velikog pinga.
A kad odem na speedtest.net ping plafon 10.
 
Ping to je 10 prema lokalnom serveru. Ne prema serveru igre. Imas ingame na score listi, imas na battlelogu itd.
 
Mala pomoc.
Drugar i ja igramo BF4 preko origina.
Na koji nacin da se povezemo u toku igre i da pricamo.izmedju sebe preko slusalica?
 
Skype, godinama smo koristili skype i igrali igru. Ili jednostavno u igri zab sam ali cini mi se na alt da je precica za komunikaciju.
 
gde skype pored discorda, zar se to jos koristi?
 
Discord ili u igri ako ste isti squad na levi alt.
 
Nazad
Vrh Dno