Šta je novo?

Battlefield 4

uzecu onda taj premium edition pa sta bog da :D
inace, danas sam ulazio u jedno 20tak conquest servera, igraca izmedju 45 i 64, mnogo vise igraca nego pre neki mesec kad sam probao....... mislim da cu se sad malo vise posvetiti ovoj igri definitivno
 
Mislim da su to igraci sa petice koji su izgubili strpljenje.
 
jel ima u igri negde da se vezba letenje avionom i helikopterom?
 
Za helikopter ces morati imati gunnera sa TV-om. Solo neces dalek odogurati. Avione sam slabije igrao.

Ali uzmes prazan server pa se vozaš ;) Ovo su moje prve vožnje :D


 
Poslednja izmena:
e pa lepo cu da se roknem, mapa metro, na 2/3 tiketa, ja 57 kills, i ispadnem sa servera......
 
Navuk'o si gnev server admina

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ne, verovatnije je da je spamovao bombe.
 
nista nisam radio sto ne radise i ostali na serveru, koristio rucnu bombu iza ugla i uletao sa groza-1 i paljba..... usao posle ponovo, zavrsio mapu sa 62 kills i sve ok do kraja, i potpuno isto sam je odigrao
 
zadnjih 5 sniper puski, da bi ih dobio, moram assignment za svaku da odradim....
da li te assigmente moram redom da idem, kako su na listi, ili moze i preko reda?
zna li ko?
 
da, odradio sam jedan preko reda, ali najludje, nije mi u toku mape kao obicno iskocilo da sam ga zavrsio, vec na kraju kad odbrojava poene
 
nesto mi se ubagovalo, ako je ukljucen msi afterburner, prilikom pokretanja bf4, igra zabode na nekom cudnom crnom ekranu i dva bela pravougaonika levo dole i desno gore, i ni ne startuje se, moram rucno da prekinem. ugasim MSI AB, i krece normalno..... na svim drugim igrama, MSI AB ne pravi nikakve probleme....
ima li ko ideju za neko resenje za ovo?
 
juce posle 100 godina resio da malo opikam conquest, kresnem igru, kad ono umesto da igra krene, otvori mi battlelog u chromu, i jedino tako sam mogao iz battleloga preko chroma da startujem multiplayer.... jos nekom, jel to normalno sad tako da ide? ili se nesto kod mene zdudalo?
 
@gorgilije

Nije bilo, iz menija igre se traze serveri. Tako je uvek bilo sa Bf3, mozda si pobrkao
 
Netačno. I dan danas tražim servere i pokrećem BF3 i BF4 preko Opere.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sta bre vi pricate, igrao Bf4 nikad Chrome ili Operu nisam palio. Omg
 
Svi ste u pravu, može na oba načina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
igru sam kupio 2017g, nikad, ali nikad mi nije trazio iz browsera, do sinoc..... oduvek sam je iz igre u server browser listi pokretao, sve do sinoc......
 
Kada otvoriš Battlelog stranicu pogledaj šta su u zaglavlju plavim fontom napisali u vezi sa tim problemom.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kad je igra izasla, jedino je moglo da se pokrene preko browsera. Tek valjda od kako je izasao BF1, moze da se pokrece iz same igre, to jest preko ikonice.

Sent from my Huawei p10 using tt
 
Od 2016 može na oba načina. Pre 2016 moglo samo iz broswera

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
The currently most reported successful workaround is as follows:

Open Origin client and right-click Battlefield 4 and choose Game Properties. Go to Advanced Launch Options and choose Battlefield 4 (x86) and Save. Now fully close Origin and start it again. Then repeat the same process and change it back to Battlefield 4 (x64).

ovo pise da sredjuje to, ali i posle toga, meni opet battlelog..... ne zelim battlelog, hocu iz igre da mi se to vrati.......
 
Od 2016 može na oba načina. Pre 2016 moglo samo iz broswera

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока

Ovo je tacan odgovor

Igra li ko? Nek pusti pp ako igra uvece kasno da opikamo koju. Igram metro i lockers uglavnom, ima jedan ruski server gde igraju babaroge
 
Nazad
Vrh Dno