Šta je novo?

Battlefield 4

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
Ako se preorderuje novi MOH Warfighter dobije se eksluzivni pristup beti, kad god ona bila...

4CflY.jpg
 
opet ne znaju kako da prodaju MOH :p
 
I to su ga bas fino opravdali sa 70 dolara...
 
Ja sam prvo ocekivao Bad Company 3 pre BF4 kad ono evo ga BF4..kad li ce onda BC3..
 
Naravno da nisu iste, Bad Company sem sto je u multiplayeru drugaciji (uprosceniji, manje igraca), ima single player kampanju o tom "bed kompaniju".
 
Poslednja izmena:
Naravno da nisu iste, Bad Company sem sto je u multiplayeru drugaciji (uprosceniji, manje mapa, igraca), ima single player kampanju o tom "bed kompaniju".

meni je gejmplej veoma slican, koliko mogu da se setim sva 3 (ukljucujuci i MoH) pravio je dice... isti engine ?
edit: pricam o mp,naravno ;)
 
Poslednja izmena:
Pa ako mislis na sam smisao igre, conquest mode, rush mode, onda se moze reci da su iste, ali, ono sto cini sam taj gameplay nije isto. Pod ovim se podrazumeva mehanika kretanja igraca, napucavanja, ponasanja vozila i jos tako toga...
 
dobar stav.
Meni nije jasno... Imam BF3 i BC2,a vala i MOH iz 2010.
ove 2 su mi 99% iste igre.

BF3 ti je malo kompleksniji naslednik BC2 nažalost svih nas koji smo igrali i voleli bf1942,bfv i bf2. Tako da ti je osećaj dobar. BC ne znam koji moj uopšte i ima predznak BF.Niđe veze što bi rekli bosanci.
 
Kakav sad BF4, gde zure bre ovi..
 
Kakav sad BF4, gde zure bre ovi..

Pa nigdje, izmedju BC2 i BF3 imas skoro godinu razlike samo je Bc2 izasao pocetkom a BF3 krajem godine dok bi izmedju BF3 i BF4 bilo dvije godine.

Kako god, vidim da se pojavio i ovaj komentar pa je ocito suvisna rasprava ako je dezinformacija:

4PL2e.png
 
Neće to pre 2014/15, ranije se negde spominjao neki takav datum.
 
Pa recimo da bi krajem 2013 mogao izaci prvi trailer a pocetkom 2014 i sami izlazak igre.
 
Bice ovo jedna od prvih next-gen igara. Frostbite 2.5 koji ce na konzolama izgledati kao sada BF3 na PC-u (mozda malo bolje). :)
 
da skinu vecinu nepotrebnih vizuelnih efekata i eto extra igre! :)
 
Bas je vest za radovanje. Ako je istina da izlazi do kraja godine...

1) Nece biti nextgen igra - opet ce biti veliki broj ogranicenja zbog PS3 i Xbox 360.
2) Premium su spomenuli jedno deset puta u tekstu iz prvog linka = ocekujem da ce jos vise cediti i smarati sa DLC-ovima u BF4.
3) BF3 je izasao u oktobru 2011... znaci ni 2 godine nece biti razmaka izmedju BF3 i BF4, a jos planiraju od sledece godine ( sa obzirom da je MoH serijal svoje zavrsio ) da predje na CoD model, odnosno svake godine jedna BF igra.
 
gorgilije, vidis koliko je matora ta vest sa prvog linka?
 
Bas je vest za radovanje. Ako je istina da izlazi do kraja godine...

1) Nece biti nextgen igra - opet ce biti veliki broj ogranicenja zbog PS3 i Xbox 360.
2) Premium su spomenuli jedno deset puta u tekstu iz prvog linka = ocekujem da ce jos vise cediti i smarati sa DLC-ovima u BF4.
3) BF3 je izasao u oktobru 2011... znaci ni 2 godine nece biti razmaka izmedju BF3 i BF4, a jos planiraju od sledece godine ( sa obzirom da je MoH serijal svoje zavrsio ) da predje na CoD model, odnosno svake godine jedna BF igra.

+1
 
Bas je vest za radovanje. Ako je istina da izlazi do kraja godine...

1) Nece biti nextgen igra - opet ce biti veliki broj ogranicenja zbog PS3 i Xbox 360.
2) Premium su spomenuli jedno deset puta u tekstu iz prvog linka = ocekujem da ce jos vise cediti i smarati sa DLC-ovima u BF4.
3) BF3 je izasao u oktobru 2011... znaci ni 2 godine nece biti razmaka izmedju BF3 i BF4, a jos planiraju od sledece godine ( sa obzirom da je MoH serijal svoje zavrsio ) da predje na CoD model, odnosno svake godine jedna BF igra.

1) Biće nextgen igra, šta više biće launch title za X720 i PS4 (kako su sami rekli a verovatno grafika i sve ostalo kao na PC-u što znači 64igrača itd itd)
2) Naravno da hoće, videli su da pali kod CoD-a, a boga mi videli i da pali kod BF3
3) Developing Cycle je sada 2g za svaku BF igru, to je rečeno još negde u septembru oktobru prošle godine, ali mislim da je čak i na E3-u rečeno.
 
Pa ako izlazi na jesen ne vidim kako ce biti nextgen igra, PS4 i Xbox 720 ( ili kako god ce se zvati ) jos nisu ni najavljeni, ko zna kada ce izaci.
 
Nazad
Vrh Dno