Šta je novo?

Interesantni linkovi

Ranije si mogao da utvrdis istoriju nekog predmeta kada posmatras ocena clana. Pa si mogao da vidis i sta je kupio,prodao za ocenu koju je dobio. Sada se to vise ne vidi ali generalno ima dosta muvatora tamo. Moze se desiti da je aukcija bila i namestena pa je prodavac sam otkupio predmet s drugog naloga. Sada ga prodaje jer mu je to i krajnji cilj.Generalno Limundo nije nikada ni bio nesto fer mesto za kupovinu ali je nekim izmenama pravilnika muljaza jos vise omogucena. Da ne bude da sve ne valja vise je tu rec o samim prodavcima .....
 
Pa verovatno je prodao samom sebi, pa mu ovako dize cenu.
 
Meni isto lici na pumpanje cene sa duplim nalogom.
Samo je cudno sto je prvi put postovano na kategoriji koja nije retro.
Ne znam ni da li su neki ljudi spremni da se kompromituju zbog par hiljada dinara.
Ko ce ga znati.
 
Možda ovo i ne spada u interesantne linkove, ali prosto nisa mogao da ne primetim...
Na Limundu je pre nekoliko dana prodat jedan CPC 6128 za čitavih 4600 dinara. Juče (ili prekjuče), osoba koja ga je kupila za te pare ga prodaje sa apsolutno istom slikom za ilustraciju: CPC 6128 (2). WTF? Nije mu se dopao, pa odmah ide dalje? Ili je taj što je kupio zamenio neki koji je imao, ali manje ispravan? U tom slučaju, zašto ista slika?

kao sto su i prethodni rekli... najverovatnije je prodao sam sebi. bas me interesuje za koju ce cenu sad "otici".

generalno trebalo bi napraviti interface koji ce omoguciti da se prikazu sve veze: ko je kome i sta prodao - kako bi brzo i lako mogli da se otkriju dupli nalozi, ili nalozi prijatelja koji jedni od drugih "otkupljuju" u slucaju da nisu zadovoljni postignutom cenom. ovo btw ne bi bilo komplikovano da se napravi ukoliko bi Limundo to zeleo ali ne zeli jer im nije u interesu... ;) :(

izmedju ostalog, s-dejan, me je jednom prilikom pitao cemu sluzi RGB to VGA konverter (tipa GBS 8220) :D ...a trguje sa retro racunarima...

Ne znam ni da li su neki ljudi spremni da se kompromituju zbog par hiljada dinara.
2485 x "1000 din" ;)
 
Poslednja izmena:
Gomila video snimaka popravljanja starih računara (mahom C64)

[video]https://www.youtube.com/user/GadgetUK164/videos[/video]
 
MÄRVEL - Danish Rush

Veoma zanimljiv preokret u pesmi je na oko 02:50 :)
 
Poslednja izmena:
Thundercats

Zanimljiva priča o Thundercats igrama:
 
Exploring the Commodore MOS Technology 8580R5 Sound Interface Device

 
Poznata prica, nije pomenut i terminator 2. Video toaster je bio fantasticna sprava zbog koje je Amiga 2000 bila veoma popularna u filmskoj/tv industriji '90ih. Na zalost, zbog skucenog kucista, nije mogao da stane u A3000, koje je bila mnogo bolja masina od A2000, ako ne i najbolja amiga ikad napravljena, ne racunajuci A4000T koja je napravljena u veoma malim kolicinama (njih je posle Commodorea i Escom pravio). Stvarno lici na teoriju zavere sve oko Amige, koliko je ta masina underrateovana, kao da se svi trude da je potisnu iz secanja a neverovatno mnogo je ucinila za IT.
 
Stvarno lici na teoriju zavere sve oko Amige, koliko je ta masina underrateovana, kao da se svi trude da je potisnu iz secanja a neverovatno mnogo je ucinila za IT.

same feelings for Atari ST ... :wave:

btw: "Dave Haynie, had found himself looking for another project, and was approached to work on the Amiga. At first, he was suppose to "take over" for George, and George was suppose to "Fix" the German A2000. -They had by this time decided on the names of the machines." - koliko sam ja citao do sada: nemacki tim Commodorea je napravio obe masine (A500 i A2000) a Dave Hayne je prckao (bukvalno!) nesto nakon njihovog izlaska...

ali u poslednje vreme :( , "istina" Dave Hayne-a, je da je on, i samo on, odgovoran za A2000 je smesna.
moje predjasnje znanje (iz stampanih novina) se nikako ne slaze sa njegovom "cinjenicom"!
po mom misljenju, Dave Hayne je jednostavno najglasniji u Amiga zajednici u poslednje vreme i to je to.
 
Poslednja izmena:
http://www.s100computers.com/History.htm

Ako vas interesuje kako je nastala 'Silikonska dolina', Fairchild Semiconductor, prvi IC, Intel, prvi CPU-i i razlike izmedju prvih i popularnih 8bitnih, 16bitnih i 32bitnih CPU-a; onda je ovo odlican tekst koji se cita u jednom dahu. :)
 
Izgleda da je Toni Wilen ipak odlucio da podrzi PowerPc u WinUAE u novoj 2.8.2 beti, pa ako vas interesuje, navalite.
 
E moja Amigo......

[YOUTUBE]9tzbaKAiKBc?list=UUmFOQDDBNGSCDwjzV9C0oKg[/YOUTUBE]
 
^
hahahaha! :d

kako si ovo nasao!?!
jel ti YouTube preporucio link dok si gledao Amigine demo-e? :D
 
Ovoga treba tuziti !!!
Skoro da je upropastio onako dobar demo.
 
Nazad
Vrh Dno