Šta je novo?

Counter Strike 1.6 - Проблем

Učlanjen(a)
21.06.2012
Poruke
10
Poena
154
Имам проблем са ЦС-ом.
Наиме, лепо инсталирам све, све је у реду али када кренем да улазим на неки сервер закуца ми цела игрица тако да морам преко цтрл+алт+длт да је искључим.
Јел има неко било какве претпоставке шта може да буде ?
Имам Вин7 х64.
Хвала унапред. :banana:
 
Хвала. Јако сте љубазни. :)
 
Jedino normalno resenje ti je da kao i ja pre dve godine predjes na cs;s ili da do kraja avgusta sacekas cs;go
 
drajver za grafu
 
Da ne otvaram novu temu.. Imam takodje problem sa CS 1.6, posto igram sa nekim drugarima na srv, i dalje furam 1.6 :) Dakle problem je sledeci.. Kada prvi put upalim komp igrica radi, cim prvi put izadjem iz nje, nmg posle da udjem.. :) Sta moze da bude uzrok ovog problema??

Win 8 32 bit. . .
 
Probaj da promenis compatibility za exe. Probaj xp, win7... Mozda je i do drajvera. Nemam win 8 trenutno kod sebe, pa da mogu da proverim cs. U sedmici radi sve ok.
 
Kupi *ebeni cs preko steama... Nije mnogo dati 1000 din za igru koju igras vec 3-4-5-6-7-8-9 godina... I igraj kao covek. I kupi desktop kompjuter. (ako igras na lap topu)...
 
Da ne otvaram novu temu imam problem sa Steam Counter Strike 1.6 a probao sam i KGB -ov CS pa je isti problem . Dakle desava se sledece pokrenem C|S i nema nicega sem pozadine . Opcija nikakvih nema ali ima zvuka i cuju se kada prelazim sa misem preko njih tu gde bi i trebale da budu . U pitanju je laptop iz potpisa http://eu.computers.toshiba-europe....dProductPage.do?service=EU&PRODUCT_ID=1055551 dodat Intelov SSD win7 x64 i jos 2 gb rama . Imam laptop vec godinama i poslednji put sam igrao CS na njemu dok je bila jos VIsta instalirana :D
 
Reko da ne otvaram novu temu iako moj problem nije vezan samo za cs. Elem,imam adsl 10mb pre 2-3 nedelje smorili me kablovi pa reko da probam wi fi. I kupim wi fi karticu i ubodem je iza. Od prekljuce kad probam cs ping mi je normalan(oko 15) i onda skoci na 300-400 na 10ak sekundi pa opet nekoliko minuta 15, pa 300-400 i tako u krug. Na speed testu mi meri ping od 10 do 22/3.
 
Da li je ping koji se izmeri na speedtest.net isti onaj ping koji izbacuje "na stanje" u igri?
 
Nije isti,zavisi i od servera...Sta je problem,visok ping na serverima, a u testu je ok?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Sve je ok. Promenicu net a poznanik rece da mu je ping sa tim netom oko 17 no videcemo.
 
Nazad
Vrh Dno