Šta je novo?

D3 - Digitalna tv (SBB)

Pa po svemu sudeci - otegao je papke :)

Pretpostavljam da si probao da mu iskljucis i ponovo ukljucis napajanje...
 
Naravno, probao sam to kako bih ga restartovao ali ne pomaze. Odlicno, juce namontiran a posle nekoliko sati ne radi. :D
 
Ubio si ga kao zeca :d

Zezanciju na stranu, veca je verovatnoca da crkne tako - odmah na pocetku, nago kasnije.
Sve je to kinesko sranjce. Da se razumemo - imaju Kinezi sada i ozbiljne sprave, ali ovo nisu te sprave :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam zaista kako sam mogao da ga ubijem. :D Par sati gledanja TV-a i sto sam malo pustio radio, to mu je sve od kratkog zivota. Nista mu nije radjeno sto bi mu naskodilo.
 
Upravo, to ti je Delija i rekao. Nisi morao ništa, često riknu takvi uređaji odmah!
I meni je satelitski risiver radio 1 veče... :D
 
Da li D3 mini moze reprodukovati neki video materijal sa USB memorije, ili ona sluzi samo za DVR funkciju?
 
da li je moguce da imam d3 i na drugom tv-u ako kupim obican neki set top box, na jednom imam njihov set top box, ali kod mene u sobi ide samo analgona preko kabla, tv ima podrsku za dvb/c ali samo hvata signal nekad jednog kanala ili nekog sadrzaja koji je bio par sati ranije ili ga mozda neko u blizini od komsija vraca nazad, iako svako ima svoj prikljucak za kablovsku, a ostali kanali su zakljucani samo ima crne slike ima epg-a, ali ne i slike i zvuka, i radio ide bez problema. hvala
 
Ne, kod SBB-a ne postoji mogućnost korišćenja sopstvene opreme ni za internet (modem, home gateway) ni za TV (D3, D3i i CAM)
 
mozes da kupis 'obican set top box' koji je DVBC i ima slot za CAM modul, i tu gurnes SBB-ov modul, no time ne izbegavas pretplatu.
 
TV koji ima DVB-C ima i CI slot za CAM modul, tako da je nepotrebno uzimati neki dodatni cable box, i kako god da okrene ne može ono što je mijalkocar zamislio.
 
nije nepotrebno ako dodatni stb ima mogucnost neskremblovanog snimanja ili strimovanja ili bolji interfejs od tv, ili ako jednostavno nema takav tv.
 
Zna li neko kako da se otvore 3. i 4. lan na ruteru za internet? Posto su predvidjeni samo da se prikljuci d3 uredjaj.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Imam daljinski kao na slici, radi mi kontrola i za D3 i za TV,
moje pitanje je da li je moguce namestiti da kontrola programa i svega ostalog ide na D3 a kontrola jacine zvuka ide na TV.
Na onim starijim dallinskim tako je podeseno od starta. Desava mi se da ostane na TV i zelim da promenim program na D3u, on
promeni program na TV i treba da vratim posle na HDMI1, sto zahteva pritiskanje nekoliko tastera.
 

Prilozi

  • Daljinski.jpg
    Daljinski.jpg
    20.4 KB · Pregleda: 150
Не може. Убациш код за тв који имаш али мораш увек мењати шта контролишеш, д3 рисивер или тв.
 
Kod mene može i upravo tako radi, samo što ja imam ovaj model.

SBB-D3-CISCO-4682-DVB-C-KABLOVSKI-RESIVER-daljinski_slika_O_72402773.jpg
 
Hvala,

tako sam i mislio, @milirad taj daljinski radi.
 
Da li postoji način da se sa d3 uređaj poveže hdmi kablom na monitor a nekim drugim putem na kompjuterske zvučnike?
 
Naravno. Imas audio izlaz na risiveru.
 
Gde da nadjem kod za tv pa da koristim daljinski od3

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
U uputstvu za risiver. Probas sve kodove za proizvodjaca koji ti treba, pa dok ne ubodes neki koji radi.
 
Da li postoji mogucnost da se na D3 daljinskom upravljacu, nakon sinhronizacije sa maticnim daljinskim od TV-a, bira koji ulaz tj. "source" na TV-u zelim da koristim (HDMI, USB), ili za to moram ipak da zadrzim i koristim daljinski od TV-a?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li postoji mogucnost da se na D3 daljinskom upravljacu, nakon sinhronizacije sa maticnim daljinskim od TV-a, bira koji ulaz tj. "source" na TV-u zelim da koristim (HDMI, USB), ili za to moram ipak da zadrzim i koristim daljinski od TV-a?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Dugme opt je source kad ga upariš

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Dugme opt je source kad ga upariš

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
Nisam napomenuo da koristim D3 mini, na daljinskom upravljacu koji ide uz receiver nema dugmeta Opt, ima Option, ali kada ga pritisnem ne nudi mi mogucnost da biram source vec mi se pojavi meni za izbor jezika i titla
147483c43c643a7e63a0cd06f3cae208.jpg


Sent from my SM-T805 using Tapatalk
 
Ja sam moj daljinski "naucio" da mi TV Input taster (gore levo) bude source a ispod njega TV Mute da bude za potvrdu (kad namestim koji source hocu sa TV Mute prebacim).

https://sbb.rs/a12590/podrska/servi...jinskog-upravljaca-sa-televizorom-D3mini.html
Ok, tako sam i mislio da mora, nego nisam ja ni radio uparivanje daljinskih upravljaca u startu vec njihova tehnicka podrska koja je uradila instalaciju D3 uredjaja ali ocigledno su oni odradili uparivanje samo za osnovne funkcije.Hvala na odgovoru!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kupio sam Samsung NU7092, ali ne radi teletekst, imam D3, povezano je sa hdmi, jel zna neko kako da namestim? hvala
 
Nadam se da ti je jasno da ne mozes da koristis teletext na TV-u, vec na D3 box-u.
 
Morao sam da proverim, posto je model TV-a totalno nebitan, a ti si ga naveo :)
 
Nazad
Vrh Dno