Šta je novo?

afox gtx 550 ti

Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruke
235
Poena
169
itsvet.com/proizvod/afox-geforce-gtx-550-ti-1gb-gddr5-green/comp_comp_vga/1102/3224

sta je ovo? zna li neko sta je afox i zasto je tako jeftina sem sto je verovatno osakacenja do bola ("green"), buraz je kupio davno neki leadtek-ov gts 450 sa "sdram" na 700 mhz. mozda su stavili "EDO" na nju :D

ps: ako vec postoji tema brisite ovu uz moje izv...
 
zaboravite na ovu kartu, nikada se nece naci u slobodnoj prodaji. ko juri GTX550 neka izabere nekog drugog proizvodjaca.
 
pise lepo da je nam na stanju u winwin ;)
trebalo bi da je ok karta ko karta ima 2 god garancije za te pare sasvim pristojno ako nije neka oslabljena
 
nije bitan itsvet uopste, zar je tako tesko otici na ww. sajt? Nema je na stanju pise na njihovom sajtu, ali opet nije tako tesko ni naruciti pa sacekao bih koju nedelju valjda... Nego ovo je sad potpuni off, da se vratim na temu.
Situcija: 2x gtx 550 TI=140 E
2x gtx 550 ti= 1x gtx 570
1x gtx 570= 320 e
jel vidite polako na sta ciljam?
pitanje: da li neko ima afox gtx 550 ti, i da li je jednake snage kao "obican gtx 550 ti"?
 
Pa gledaš po klokovima. Ova ima difoltne klokove od 900 i 4100 mhz (naravno ako su podaci tacni) pa samim tim je i jaka kao i druge gtx 550 ti.E sad na njihovom sajtu te karte nema http://www.afox-corp.com/en/pros.asp?Id=47 tako da neznam šta ti kažem. Green obicno znaci da je nesto smanjeno na karti. Ima 2 modela sa gddr3 memorijom ali su one sa 3 gb i 1.5 gb. U svakom slucaju slika karte ne odgovara ni jednom modelu sa njihovog sajta.
 
nije bitan itsvet uopste, zar je tako tesko otici na ww. sajt? Nema je na stanju pise na njihovom sajtu, ali opet nije tako tesko ni naruciti pa sacekao bih koju nedelju valjda... Nego ovo je sad potpuni off, da se vratim na temu.
Situcija: 2x gtx 550 TI=140 E
2x gtx 550 ti= 1x gtx 570
1x gtx 570= 320 e
jel vidite polako na sta ciljam?
pitanje: da li neko ima afox gtx 550 ti, i da li je jednake snage kao "obican gtx 550 ti"?

ok, naruci pa mi javi sta su ti rekli.
ta racunica dole macku o rep, it ain't gonna happen. nema niko tu kartu, niti ce je imati, a ti ces jos manje dobiti performanse GTX570 za 140e.
zaboravi je, jednostavno. rekoh ti da nije namenjena za prodaju...
 
Sorry za bump, ali mislim da vec 3 godine imam nesto sto nije za prodaju :D doduse sad i jeste. nakanio se da predjem na r9 seriju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno