Šta je novo?

prebacivanje podataka sa simbiana na android ?

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
Jel postoji nacin da prebacim stvari sa simb na android (5800 --> htc evo 3d ) ??
Poruke imenik ???
 
brate da znam kako, odmah bi ??? daj neko objasnjenje , koji programi za pocetak ... ?
 
Jesi dobio neki usb kabl uz telefon?
Skines Nokia PC suite i preko njega mozes da bekapujes i sms i kontakte,na komp,i posle samo preneses na fon.A vrlo verovatno da imas opciju i na samom telefonu,da bekapujes na sd karticu,ako je imas.
 
Poslednja izmena:
Jesi dobio neki usb kabl uz telefon?
Skines Nokia PC suite i preko njega mozes da bekapujes i sms i kontakte,na komp,i posle samo preneses na fon.A vrlo verovatno da imas opciju i na samom telefonu,da bekapujes na sd karticu,ako je imas.

Neće moći kako si ti zamislio, to radi samo kad prebacuješ sa jednog na drugi Nokijin telefon.

Koliko se sećam, ja sam kontakte s telefona eksportovao u excel listu, onda je importovao u Gmail i na kraju sinhronizovao sa Android telefonom. Malo veća procedura, ali opet lakše nego prekucavati sve. Poruke nisam prebacivao, pa ne znam, ali mislim da nema načina.
 
Nisi je exportovao u excell listu, već verovatno u vcf ili csv (koje možeš da otvoriš u excellu :p).
A dačo, ovo su toliko česte teme bile zadnjih par godina, da si mogao da nađeš rešenje za 2 sekunde googlanja/binganja. :D
 
Nisi je exportovao u excell listu, već verovatno u vcf ili csv (koje možeš da otvoriš u excellu :p).
A dačo, ovo su toliko česte teme bile zadnjih par godina, da si mogao da nađeš rešenje za 2 sekunde googlanja/binganja. :D
izvinjavam se ...
 
Startuj "Transfer data" aplikaciju na HTC-u i to je to...
 
Za prebacivanje kontakta, kalendara i to-do note može se izvesti i sinhronizacijom preko Microsoft Outlook-a, nikako Outlook Expressa.
Al mi nije jasno kako da prebacim poruke sa Nokie na LG ili neki drugi fon koji nema ovaj program koji HTC poseduje :trust:
 
Nazad
Vrh Dno