Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Ja sam se pre par dana malo skenjao, jer sam skontao koliko je bela na Amoledu zapravo zuta :(
Stavio sam moj Note pored HTC One X, kad imam sta i da vidim, moje belo nije belo!!!
Svaki sajt kada se browseuje mnogo lepse izgleda na HTC-u jer je bela ono sto treba da bude. Naravno znao sam da AMOLED nema sjajnu belu, ali sad kad sam ovako bas video jedno pored drugoga, jako sam se razocarao, nekako me jos vise zanima kakv ce biti HTC One X5... Razlika u crnoj nije tako znacajna i velika kao sto je u beloj... LCD ekrani na telefonima su se mnogo popravili zadnjih godina, dok je AMOLED anje vise gde je i bio.
 
mislim da svi pretpostavljaju šta ćeš pitati... :d

True story :D

@Laza- ima istine u tome. Jeste zuckasta. Cak kad sam sgn uporedio sa evo 3d videla se razlika i to solidno. krastavac, biras dal hoces jaku crnu na ustrb bele ili obratno. Meni se licno mnogo svidja ekran na HoX-u. Al mi se jos vise svidja 5.5'' :d
 
Jel si to ti kupio sgn2 ili nesto sa neta? Ako jesi, da priupitam par pitanja :)

Nisam, jos cekam svoj primerak. Slika je sa XDA, ljudi su odusevljeni baterijom i stock ROMom. Takodje su rekli da nema black clippinga:banana:
 
Note sa svojim ogromnim ekranom preziveo sve a sgs3 sa manjim ekranom prso iz prve, znaci ovde je prava gorila 2 a na sgs3 je neko sranjce od stakla.
 
Note sa svojim ogromnim ekranom preziveo sve a sgs3 sa manjim ekranom prso iz prve, znaci ovde je prava gorila 2 a na sgs3 je neko sranjce od stakla.

I meni to padalo na pamet.. za god dana note-a, mnogo manje sam chuo lomljevina nego za dosta krace vreme u slucaju S3. Ima neka kvaka, a mozda i samo profil korisnika.
 
jel ovaj slow m do kamere ili neki sofverski dodadtak ?:D
 
2.5h vise... E sad je OK :D

Jel baterija za Note2 fizicki veca od one za Note1? :D
 
Ne moze da stane u N1 :) Mislim da bi onda izvuao 15h screen-on.
 
Sada definitivno znam koji telefon uzimam :)
Još samo da stigne :p
 
Mislim da je negde "stigao". Ima u nekoj radnji u BG "pre order" za 675e o_O

Zaboravio sam sliku za Pabla.

179497Sanstitre.png
 
Ja danas video note 2,beli, kod nekog lika na benzinskoj pumpi.
 
Nema black clipping ali sad se ljudi zale na prikaz bele boje :)
 
Kako bre, pa zar je moguce da je losija nego na Note I?

EDIT:

Evo kako izgleda u poredjenju sa Note I, na zalost bela je mana AMOLEDA, pa ne moze biti bela kao kod telefona nekih drugih prozivodjaca:

weissvergleich.jpg

Dakle ipak je veliki korak napred.
 
Poslednja izmena:
Da napomenem za buduce korisnike: punjac nije isti kao kod keca, punjac za note 2 ima duplo veci output.
 
malo se igrao (stigao iz HK) :)
 

Prilozi

  • IMG_20121005_150148.jpg
    IMG_20121005_150148.jpg
    521.5 KB · Pregleda: 329
  • IMG_20121005_150217.jpg
    IMG_20121005_150217.jpg
    829.7 KB · Pregleda: 337
  • IMG_20121005_150130.jpg
    IMG_20121005_150130.jpg
    708.8 KB · Pregleda: 306
Op op, lepo lepo :)

A kakve ono kutije pored i brdo telefona? Ako ima neki i za nas smrtnike po besmrtnoj ceni, ti javi :D
 
Telenor radnja, lager ;) Znaci kampujemo ispred ACB-a i cekamo da Ivan izadje...
 
od kad sam video ovaj note 2,ozbiljno razmišljam da nakon toliko godina malo odmorim od iphone-a
 
Trebalo bi ove nedelje da mi dodje jedan Note 2 da ga malo pogledam, pa cu iz prve ruke da kazem nesto...Inace telefon je uzet u Austriji na neki ugovor za 149.99e ....
 
Nazad
Vrh Dno