Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Iosono

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2009
Poruke
354
Poena
319
Najavljen za oktobar...

 

Prilozi

  • gsmarena_001.jpg
    gsmarena_001.jpg
    39.1 KB · Pregleda: 1,405
Ovo lici na los fotosop.
Neki lonk ka vesti?
 
Isto uradili da lici na s seriju, kao sto ovaj Note isti s2

Uopste nisam pristalica ovakvog zaobljenog dizajna.

A evo sta kazu "Here's a quick mock-up we made of how the Note 2 might look judging from this new information." Znaci oni su samo sklepali sliku. Nadam se da nece da bude tacno da ce da bude dual core. Nema sanse.

Edit: nije oktobar: ''the release date of the Note 2 has been moved to September, rather than the previously rumored October"
 
Poslednja izmena:
Bilo kako bilo krenuh da po malo ostavljam sa strane :)
 
Eh sad... Kad smo kod toga sta mislite koja ce cena biti u EU (prvih 2-3 meseca kod nas ne racunam), oko 650? Kapiram morace da se proda Note 1 i doda 300-350e (zvuci suludo kad ovako stavis pred sebe zar ne?)
 
Pa ovo čak nije ni fotošop, ovo je S3, samo su ga malo razvukli
 
Eh sad... Kad smo kod toga sta mislite koja ce cena biti u EU (prvih 2-3 meseca kod nas ne racunam), oko 650? Kapiram morace da se proda Note 1 i doda 300-350e (zvuci suludo kad ovako stavis pred sebe zar ne?)

Kakvih crnih 650? Pa s3 je u radnji bio 80000 kad izasao. Note 2 moze samo vise od toga da bude. Vidis koja je razlika u ceni izmedju s2 inote, tako ce i s3 i note2 (a pogledaj i pakete kod operatera, Note i s3 kostaju isto)
 
Ma ovi ce da padnu u medjuvremenu i opet ce biti 75000 din novi note. To je magicna cifra.
 
Ma ovi ce da padnu u medjuvremenu i opet ce biti 75000 din novi note. To je magicna cifra.

Nema sanse da galaxy s serija bude u startu skuplja nego Note, 2 totalno razlicita uredjaja.U najmanju ruku ce da bude 79998din. Pa pazi kad je one x imao neku takvu cenu od 70ak hiljada.
 
ne daj boze da bude dual core,onda se totalno ne isplati kupiti...

Svašta. Čak i da bude samo dual core, imaće A15 procesor koji je mnogo mnogo brži od svega što se trenutno nalazi na tržištu.
Moja pretpostavka je da će imati dva A15 jezgra i još dva neka slaba da čuvaju bateriju.
 
Koliki je sad, 12.5"? :)
 
Svašta. Čak i da bude samo dual core, imaće A15 procesor koji je mnogo mnogo brži od svega što se trenutno nalazi na tržištu.
Moja pretpostavka je da će imati dva A15 jezgra i još dva neka slaba da čuvaju bateriju.
moj post je bio sarkastican kao odgovor na prethodni post :p
 
"Unlike the original Note which is still waiting for its Gingerbread update, its sequel will actually come with the latest of Android, Jelly Bean, from the get go. "

M?
 
zzzzz pogresi covek
 
Pola tih *****a sto pisu te clanke su totalni *****i i prave se pametni, a nemaju pojma o zivotu.
Ja sam odavno prestao da se oslanjam na internet testove. :)
 
ako samsung ne razocara i dobijemo quad core sa 2gb rama ovo ce biti interesantan telefon :) jedino mi se ne svidja sto ce izgleda biti 16:9... mislim, nije ovo telefon za filmove, 16:9 u portrait modu izgleda u najmanju ruku skaradno... (s3 and hox users bring it on :D) cenim da ce po dizajnu biti gotovo indentican S3ci...
 
A šta bi ti, ako ne 16:9, ili 16:10? Prvi note je bio 16:10.
 
16:10 jedino. Na ovolikoj dijagonali bi bilo apsurd toliko suziti ekran. Ni na hoxu ni na s3 ne volim sto je 16:9 jer kad stavis pored 4.3" ne primetis razliku dok ne provalis da je samo duzi. Skroz se slazem sa petrom
 
Nazad
Vrh Dno