Šta je novo?

TotalTV Mix (TV+ 16Mbit/s Adsl)

Evo ping test..sta mislite?
5c486f42207c662680006db2e9c185b0.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izvinjavam se,nisam znao...
ffa2c80bd9923eaf44977940dbf5a465.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da al su brzinu smanjili sa 20mbit na 13mbita

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozdrav benč zajednici. Planiram da kod roditelja otkačim supernovu i pređem na Total i imam samo jedno pitanje. Može li se ikako zaobići korišćenje njihovog sat.prijemnika kombinacijom TV-a sa S2 receiver-om + njihova kartica + conax u CI slotu TV-a? Nešto kao D3 Cam koji koristim na sbb kablu. Matorcima bi značilo da se ne cimaju sa još jednim daljincem.
 
Pozdrav benč zajednici. Planiram da kod roditelja otkačim supernovu i pređem na Total i imam samo jedno pitanje. Može li se ikako zaobići korišćenje njihovog sat.prijemnika kombinacijom TV-a sa S2 receiver-om + njihova kartica + conax u CI slotu TV-a? Nešto kao D3 Cam koji koristim na sbb kablu. Matorcima bi značilo da se ne cimaju sa još jednim daljincem.

Kolko ja znam nažalost ne, jer ne ide ceo modul, već ide samo kartica u prijemnik.
 
Samo stb, nema camova, NDS je kodiranje
 
Posto preko satelita pustaju samo sport klub 1, 2, 3, HD, jel barem preko eon-a koji ide uz total tv paket pustaju ostale (4-10) ili ne?
 
Meni ne puštaju, doduše ja sam jos uvek na mix paketu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
"Čistokrvni" Eon od Totala puštaju. Proverio pre sat vremena. Čisto da dodam i to, da ne izlačim info iz naftalina. :)
 
Ne puštaju nikome ko ima total
 
Ok, samo mi nije jasno zasto i njih ne ubace u ponudu, bar 4,5,6 ti kanali postoje prilicno dugo, ajde ovi ostali su relativno novijeg datuma...
Hvala svima jos jednom
 
Da se nadovežem na temu o kartici, velika je šteta što SBB ne prodaje kartice za satelit jer već imam imam podešenu antenu među kojima je i 16 E i radije bi platio SBB-u karticu koja bi otključala N1, Novu S i Sport Klubove nego Eon za koji je neophodan i internet (i stabilna konekcija).
 
Poslednja izmena:
Takav je sistem kodiranja
NDS, niko nema kartice i camove sa tim sistemom.
Odabrano da ne bi bilo šeringa
 
Da li se na Total TV - u dešavalo da se prekine signal zbog snega na anteni?
 
Jok, živim na selu, neka nadmorska visinica, ume da zaveje - nikakvih problema.
 
Dedi uskoro ističe ugovor sa mts-om, razmišljam da ga prebacim na total tv, pa imam dva pitanja:

1) Postoji li mogućnost da se zadrži broj fiksnog i prebaci na Total tv?

2) Može li se uzeti paket samo tv i fiksni, dakle bez interneta?

Hvala

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Uzmeš samo Total tv paket, bez interneta i telefona. Fiksni mu ostaje kakav jeste, Telekomov.
Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,koristim samo tv na totalu,istekao mi je ugovor,i nastavio bih samo da koristim tv,savet samo,da li bih mogao neke benefite dobiti,i da li je neko skoro produzavao ugovor i dobio neke benefite koristeci samo tv na totalu?Hvala unapred.
 
za isti novac (2850 otprilike), dobio sam gratis pink paket, Cinestar i xxx. Total TV mix, dva risivera. Meni je aneksom samo produžen ugovor.Ne znam kako je samo za tv ali mislim da se može pregovarati. HBO nećeš dobiti ni u jednoj opciji gratis.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U decembru sam produžio ugovor samo za Total TV, paket od 1395 mesečno, nema gratis meseci, prva 3 meseca po produžetku ugovora otključani svi kanali uključujući i HBO, a posle ta tri meseca ostaje Pink paket, XXX Club i Cinestar Premiere 1-2. Aneksom produžen ugovor.
 
Nazad
Vrh Dno