Šta je novo?

TotalTV Mix (TV+ 16Mbit/s Adsl)

Svašta je bilo ranije (čisto sumnjam da je ikad bilo 5 istovremenih streamova s obzirom da sam ja na D3i od 2015. pa do danas uvek imao "3 of 5" varijantu isto kao i SBB korisnici Duo/Trio paketa) sad je valjda/ trebalo bi da bude "1 od 3" kao za "Eon van mreže" pakete. I to su iskusno sakrili šta tačno znači ovo "na 3 uređaja".

Za "Eon van mreže" pakete se bar negde nekako može naći ta informacija: odeš na sajt i staviš kursor miša na ovu "i" ikonicu pored "Eon mobilna aplikacija" i pročitaj pop-out text. Ako se ne varam za TotalTV korisnike se takva informacija ne može naći explicitno navedena više nigde? Nekad je postojala u PDF-u sa uslovima korišćenja Eon servisa sad koliko vidim nema tog podatka.

Nekad su ti na Total nalozima kad koristiš Eon servis van kuće (gde imaš internet sa IP adresom koja pripada SBB-u bez obzira što si ADSL korisnik pa zato ne bude blokiranja kanala) blokiraju SportKlub, Fox... pa su u martu/aprilu ovde godine ukinuli tu restikciju i za Total i za D3i korisnike... tako da sad kad imaš Eon bez restrikcija gledaju da smanje broj istovremenih streamova čime ograničavaju potencijal za "trajno pozajmljivanje" rođacima / kumovima / komšijama.... a valjda su istovremeno i izmenili broj uređaja za nove TotalTV pakete? Definitivno su u vreme kad je bila ta promena u vezi restrikcije (kad su konačno ispravili višegodišnju nepravdu i vređanje zdrave logike :D ) nama D3i korisnicima poslali na kuću kovertu sa obaveštenjem da će do kraja godine da se ukida usluga tj da se "menjaju risiveri" uz potpis novog ugovora :D Ovih dana šalju novu turu koverti sa konkretnim promo ponudama za "migraciju" sa D3i na "Eon van mreže".
 
Evo ja još uvek koristim Total Mix i mogu 5 uređaja da registrujem. Znam da sigurno 3 strima rade istovremeno (više nisam probao). Total Mix više nema u komercijalnoj ponudi i samo se nadam da ne dođe dan( pošto nemam nameru da menjam paket) kada će morati da se pređe na neki drugi paket.
 
Pitanje za korisnike TotalTv-a:
Na sajtu, u spisku slobodnih satelitskih kanala, stoje kanali sa tri satelita (Eutelsat, HotBird i Astra).
Da li to znazi da cu moci da gledam slobodne kanale sa sva tri satelita, ili samo sa jednog (koji izaberem)?
 
Koji izaberes,nemere sve

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Sa sva ti ako koristiš samo jedan risiver, ako koristiš dva risivera u kući onda kombinacija Astra-Eutelsat, ili HB-Eutelsat, kako samo odabereš.
 
Zasto je onda meni monter rekao da izaberem jedan satelit,imam jedan risiver[emoji848]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Zasto je onda meni monter rekao da izaberem jedan satelit,imam jedan risiver[emoji848]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Pa zato što je verovatno mislio na Astru ili HB, Eutelsat se podrazumeva da imaš jer su tu svi ovi kanali zbog kojih se i plaća pretplata.
 
Zasto je onda meni monter rekao da izaberem jedan satelit,imam jedan risiver[emoji848]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Ne bih znao, moraš njega pitati, jedino ako ti je prilikom montaže uvalio stari monoblok za dva satelite, umesto novog tripl bloka
 
Imam Total TV, rade programi sa Eutelsat-a i HotBirda (ne rade sa Astre) - imam 2 prijemnika (ova aktuelna akcija).
 
Tako je. To sam i rekao
Dva ili više uređaja dva satelita (birate astra ili hb)
Jedan uređaj tri satelita
 
Koja je procedura za prevremeni raskid ugovora? Ostalo mi je još par meseci usluge, uzeo bih optički internet kod drugog operatera, ali ne bih da čekam leto ako ne moram. Isto tako ne bih da im plaćam 2800 x broj meseci, pa čisto razmatram koje su mi opcije.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Pozdrav svima,
Imam jedno mozda glupo pitanje: da li total tv moze da vidi sta ja gledam preko flasha koji sam ubacio u tv?
 
Pozdrav, pošto mi roditelji imaju supernovu a u svetlu novih dešavanja (isključivanja kanala) najbolja mi je varijanta da im uvedem i totaltv pa me zanima ako neko ima njihov uređaj da mi kaže koje izlaze imaju pošto moji imaju stare televizore sa skartovima...
 
Nemaju skart ulaz

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Evo šta ima od ulaza/izlaza
1905759c9af2c55c321eb4057a30ef9e.jpg
303d51ced09e61bc727740b94fe5599e.jpg


Sent from S9+ using Tapatalk
 
Uzmes hdmi-scart konverter i resen problem.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
ok,hvala vam svima na odgovorima i slikama...konverter će rešiti problem. samo da nađem negde
 
Mozes i skart-cinc, jeftinija solucija...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Izgleda da cu i ja preci na Total.
Bio u poslovnici i raskinuo saradnju sa Supernovom.

Je l moze neko da mi da savet, koja je opcija najbolja kod total-a. Da napomenem da koristim tri televizora, tako da mi je to prioritet.
 
Imaju priključak za stare televizore, mada ja nisam ni zagledao baš nešto kakav konkretno... Svakako moguće je, i monter će ti odraditi to.

Samo da znaš da su samo SK1, SK2, SK3, SK HD, Nova sport i SK esports dostupni na Total TV
 
Masada..Dodatni risiveri se doplacuju.Imaju januarsku akciju mislim da je 12 meseci po 699 din,cinestar 24mes,svi kanali 6mes.I standardno eon za 3 uredjaja.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U tu akciju sada aktuelnu uključena su dva prijemnika.
 
Nazad
Vrh Dno