Šta je novo?

TotalTV Mix (TV+ 16Mbit/s Adsl)

Kako vam radi adsl? Meni danas i juče stalno prekida?
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa adsl-om, puca na svakih pola sata iako SNR ima pristojne vrednosti ~20. Jel ima neko slican problem?
 
imaju problem tast i tasta...sve su menjali ruter,kablove,uticnice nista nema leka...samo kad istekne ugovor da ih promene...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Matori ima ugovor od januara sa Total tv, da li moze eon preko kompa?
 
Vec smo pisali.

3 slota, ne moze vise od jednog u isto vreme.
 
Da li neko zna admin user/pass za INNBOX V45 VDSL2 ruter koji ide uz Total Trio?
 
Poslednja izmena:
Ne zna niko, neki su provaljivali, ali ga SBB promeni, posle prvog reboota...
 
To znam. Treba mi admin username i pasword.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: dtl
Koliko znamo, na total netu su svi iza CGN, tako da to ne pomaže...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Da li neko zna koji je zakonski rok za rešavanje problema sa internetom. Već 13 dana nemam internet uslugu i oni ništa ne rade.
 
Treba mi mala pomoć oko aktivacije eon aplikacije na Mi android box uređaju.
Danas sam instalirao eon aplikaciju na Mi box i kada je pokerenem ona mi izbaca aktivacioni kod koji treba da unesem na sajtu negde, ali ne vidim gde.
Konkretno imam EON preko Total tv paketa na tri uređaja. Kada se prijavim na EON preko kompjutera sve radi normalno, ali preko aplikacije na boxu neće.
Molim za objašnjenje, ako je to neko radio.
Hvala unapred
 
Samo najjaci Total paket ima pravo na smart Eon aplikaciju. Proveri preko Moj Sbb aplikacije da li imas slobodan slot, tj da li imas pravo na Eon smart...

Послато са Poco X3 помоћу Тапатока
 
Koliko znam ni najaci Total tv paket ne daje aplikaciju sa kodom nego samo tri obicne. Hteo sam da uzmem za tasta za vikendicu dva risivera i tu aplikaciju za treci tv koji je smart. Kazu ne moze, a i na njihovom sajtu nigde ne pose jedna smart app nego samo tri obicne.
 
Ok, moja greska, mada cinimi se da sam negde ovde procitao da od skora daju na najjace pakete... Mozda sam nesto permutovao...

Послато са Poco X3 помоћу Тапатока
 
Ja imam najjači TotalTV paket, postoji link ka aktivaciji EON paketa na smart TV-u, ali on vodi samo ka pregledu aktiviranih uređaja, ne i aktivaciji. Tako da mrka kapa.
 
Hiljadu puta napisana istina možda na kraju i postane istina. A istina je samo jedna - korisnici Total TV ne mogu da koriste ovu klasičnu EON smart aplikaciju pa makar imali i najjači mogući paket koji postoji. Znači, 3 uređaja su dostupna za običnu android aplikaciju, to i ja koristim, pa pratim preko kompa na W7 ili preko mobilnog. I to ne može sva 3 u isto vreme nego jedan uređaj.
 
Pre par godina kada se Eon tek pojavio, išla je uz najjači trio paket i smart aplikacija, znam sigurno. Tada još nisu postojali ovi Eon paketi.
 
Ccc pre Eon paketa nije postojala ni Eon platforma. Total je tad kao i svi ostali imao D3 Go za koji nije postojala SmartTV app.
Tako da... loše se sećaš i loše "znaš".
Pojavom Eon platforme D3i je "promotivno" dobio pravo na 1 SmartTV app a Total je imao šipak i dalje. Na D3i imena paketa
& ponuda nije menjana (osim naravno što je Eon zamenio D3 Go) sve dok usluga nije ukinuta i zamenjena sa Eon OTT / Eon van mreže.
 
Poslednja izmena:
Sigurno si upravu. Bio sam ubeđen da sam to nekada video na njihovom sajtu, ali ne mogu nikako da dokažem.

Nego ima li još ona opcija da ti za 100 dinara ubrzaju internet na 50 Mb/s?
 
Nece nikada dati smart TV slot za total tv za bilo koji paket pa i najaci jer ne bi mogli da ga ogranice da radi na SBB internetu. A kad bi radio na svim mrezama onda bi bio pogodan za preprodaju.
 
Kako vama radi ovaj Iskratel V45 ruter?

Dešava se da sve lampice sijaju, da u podešavanijma rutera pokazuje da sam povezan, da su SNR margine dobre, ali ipak internet ne radi. To se povremeno desi i moram da ga restartujem da proradi.
 
Zna li neko sta daju za produzetak ugovora, stim da su mi posle godinu dana ponudili istu cenu za sinestar kanale,xxx, 45 pinkovih kanala, vidim da te pinkove kanale, naplacuju 500 din, meni netreba ni jedan pink.
 
Zna li neko sta daju za produzetak ugovora, stim da su mi posle godinu dana ponudili istu cenu za sinestar kanale,xxx, 45 pinkovih kanala, vidim da te pinkove kanale, naplacuju 500 din, meni netreba ni jedan pink.

Nema besplatnih meseci, samo ti dodatni paketi kanala.
 
Sigurno si upravu. Bio sam ubeđen da sam to nekada video na njihovom sajtu, ali ne mogu nikako da dokažem.

Nego ima li još ona opcija da ti za 100 dinara ubrzaju internet na 50 Mb/s?
Oво и мене интересује. Стварно је бедна брзина а не бих прелазио баш на Телеком.
 
Nazad
Vrh Dno