Šta je novo?

TotalTV Mix (TV+ 16Mbit/s Adsl)

Hvala. Idem svakako do poslovnice u toku nedelje, da vidim sta nude.
Kakva su iskustva sto se tice slike, ima li smetnji, kvarova?
Kakav im je net?

Sad pogledah na sajtu, da, imaju akciju 899 + 2 risivera. Treci se verovatno doplacuje.
I koliko sam video, od SK-a imaju, 1, 2, 3, HD i Golf. Nema opcija za 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10?
 
Kakva su iskustva sto se tice slike, ima li smetnji, kvarova?
Kakav im je net?

Smetnje jedino ako napada sneg na tanjir, pa mora metla da radi [emoji846].
Net je kod mene odličan, naravno, zavisi od stanja parice i udaljenosti od centrale. Ja sam na VDSLu 50/8 paket

Sent from S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema opcija za SK 4-10 - na EON (na kompu i telefonu / tabletu) postoje u listi sk 4-10 ali čak i tamo kaže - niste pretplaćeni na ovaj kanal.

Kvalitet slike je - ne kao na SBB mreži, ali prihvatljiv (uporedivo sa kvalitetom recimo RTS1 HD na zemaljskoj DVB-T2 mreži).

Prekida do sada nisam imao, radi i kad je oblačno, magla...

Net nisam uzimao kod njih - nemam pojma kakav je - jednostavno 20mbps ADSL mi je spor...
 
Nema opcija za SK 4-10 - na EON (na kompu i telefonu / tabletu) postoje u listi sk 4-10 ali čak i tamo kaže - niste pretplaćeni na ovaj kanal.

Kvalitet slike je - ne kao na SBB mreži, ali prihvatljiv (uporedivo sa kvalitetom recimo RTS1 HD na zemaljskoj DVB-T2 mreži).

Prekida do sada nisam imao, radi i kad je oblačno, magla...

Net nisam uzimao kod njih - nemam pojma kakav je - jednostavno 20mbps ADSL mi je spor...
Smetnji nema u 99% slučajeva osim kad je bas bas jako nevreme, pa zbog lošeg vremena pada jačina signala a to traje nekih 10 15 min. Sneg na anteni nisam video da se zadržava, nije to parabola, tamo gde korisnim total sneg pada već ceo decembar i januar i snega na anteni nema.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav drugari, zna li neko da li radi History 2 na TotalTv-u? Ne mogu sam da proverim, trenutno sam u Nemackoj pa koristim Eon Mobile i do pre neki dan je radio, sad neće, kaže da nisam pretplaćen na taj kanal! Ne znam uopšte u kojem je paketu, po onome što sam gledao, treba da radi, imam Total Tv Extra, pa ne znam sad jel problem samo kod mene i da li neko zna o čemu se radi?
 
Da, sad mi javila Tašta, išla je do moje kuće da vidi jel radi! Zanimljivo da neće da radi na Eon-u, piše da nisam pretplaćen na ovaj kanal, jel ima još neko sličan problem?
 
Kod mene radi, baš sad probao
 
Da li se preko ugovora za total tv dobija i jedna smart tv aplikacija ili samo "obične" eon aplikacije da se koriste?
 
To nije odgovor na postavljeno pitanje. Pošto nisi precizirao koje 3 aplikacije.

@kroki011: Total korisnici nemaju pravo na aktivaciju SmartTV aplikacije, samo mob / tablet verzija i Eon sajt.
 
@shamanNS
hvala na odgovoru, svaka čast svima na forumu ali tvoji odgovori i objašnjenja su ubedljivo najbolji...pozdrav i hvala
 
Roditelji uveli TotalTV pre neki dan. Baš sam pitao čoveka koji je povezivao i rekao mi je da može EON aplikacija na tv-u da se koristi, samo da se aktivira preko MojSBB portala, kako već i inače ide.
 
Na koji nacin si to uspeo?Tj kako si pokrenuo app na tv?Eon iz total paketa mogu samo na fon,tablet...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Roditelji uveli TotalTV pre neki dan. Baš sam pitao čoveka koji je povezivao i rekao mi je da može EON aplikacija na tv-u da se koristi, samo da se aktivira preko MojSBB portala, kako već i inače ide.

Ma ne može. Može iz browsera na novim LG i Hisens televizorima, ne može preko app
 
Pozdrav ljudi, da li mi neko može reći prečnik total tv antene koju daje sbb, gledam na njihovom sajtu i nigde ne moga da nađem...razmišljam da uzmem mojima na terasu da stave pa da znam koliki je prečnik
 
Antena je RTI od 80 cm (offset)
 
pozdrav ljudi, danas zovem za montažu total tv roditeljima pa pošto neću moću da prisustvujem, samo da pitam i ovo:
uzimam im na dva tv-a ovu akciju pa koliko sam shvatio biram da li će pored satelita osnovnog 16istok da montiraju ili astru (puna nemačkih fta kanala) ili hotbird (eurosport 1 i 2 i ne baš fta kanala)? sa obzirom da imaju i supernovu (gde ima eurosport 1 i 2 verovatno onda bolje da im stave astru, nije da će nešto gledati ali ipak ima više nego na hotbirdu sem eurosporta)...hvala
 
Eurosport 1 i 2 HD dobijas u Total paketu, tako da ne gledaj njih na Astri ili HB (iako ces recimo na Astri dobiti i nemacki Eurosport 1). Drugi satelit izaberes prema tvojim potrebama.
 
Znam da su oni u total paketu ali, koliko sam shvatio, total njih skida sa HB pa ako hoću njih da gledam, mora da se izabere HB ako se uzima na 2 tva (koliko sam shvato šta je Renne pisao pre par stranica ovde)
 
Eurosport jeste na HB-u
A ako odabereš Astru imaćeš nemački Eurosport, u sd doduše, koji ide free na Astri
 
Nestao, ugašen je iz kompletne UM ponude. Novi su HGTV i Cenestar 2 HD. I Discovery je sada u HD
 
Imam problem sa njihovim netom,desi se da nestane na 10 sekundi pa nastavi normalno...bukvalno secka,kod njih se to ne vidi a mene izludjuje.zvao ih 1000 puta ne vredi,varijanta je mi ne vidimo da imate problem.menjali ruter ista prica,skidali spliter opet isto.brzinu smanjili za 20% na 16/0.8.
Jel postoji nekako da raskinem ugovor a da ne placam penale?
Da se zalim kome?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pusti ping test i screenshotuj pa im il odnesi u poslovnicu il posalji na email ako imas dropove
 
Nazad
Vrh Dno