Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Konačno malo novosti u vezi ove igre:

http://www.pcgamer.com/cd-projekt-is-hard-at-work-on-cyberpunk-2077/

Cyberpunk 2077 didn't appear at E3 2015, but we didn't we expect it to. CD Projekt CEO Adam Kiciński made it abundantly clear in May that he'd be keeping quiet about the game until 2017, which is a long time to wait.
Well, it turns out the premature reveal (two years ago!) was a ploy on the studio's part to gauge interest in the game. Speaking to IGN, joint CEO Marcin Iwinski said the strategy served to assure the studio it was making the right move.
"We released the Cyberpunk teaser trailer because we wanted to see how gamers felt about it," Iwinski said. "We were super excited about the project internally, but what if it wasn't the right thing [for us]? But the response has been incredible. Now it's just up to us to deliver. We're hard at work on it."
Iwinski also said that moving onto a sci-fi project after years making Witcher games will be a relief for the studio.
"You can craft swords for 12 years, but you might get burnt out," he said. "People might want to leave and go work on something else. We're excited to switch to guns. We intended to keep [the team] energized with Cyberpunk. The core team is working The Witcher 3's expansions, but more and more people are moving over onto Cyberpunk."
Whether 2017 will see the release of Cyberpunk 2077 or just a new reveal is uncertain, but CD Projekt intends to continue supporting The Witcher 3 with free DLC and major expansions well into 2016.
 
Not going to happen.
 
Imam neki osecaj da ce igra da pokida, kao Bloodlines. Nadam se da ce biti iz prvog lica primarno sa opcijom iz treceg i da ce biti FPS kontrole. To bi trebalo da znaci kvalitetan kombat u nekoj CDprojekt igri, sto znaci da imamo zaokruzen vrh naslov.
 
CD Project zaposljava trenutno programere i dizajnere samo za vozila i fiziku voznje i letenja za Cyberpunk.
 
CD Project zaposljava trenutno programere i dizajnere samo za vozila i fiziku voznje i letenja za Cyberpunk.


48663315.jpg
 
Imam neki osecaj da ce igra da pokida, kao Bloodlines. Nadam se da ce biti iz prvog lica primarno sa opcijom iz treceg i da ce biti FPS kontrole. To bi trebalo da znaci kvalitetan kombat u nekoj CDprojekt igri, sto znaci da imamo zaokruzen vrh naslov.

Nada je san budnih, reče Aristotel! :p
 
Ljudi cute i rade, pa kad dogodine izbace full trailer na E3 ili Gamescomu, bice ludnica.
Samo sa igra bude svoja i originalna, a ne da kopira slicne naslove.
 
I ja imam visoka ocekivanja i nadam se da ce biti FPS/RPG u pitanju.
 
Ja se bas nadam da nece biti fps.. sve sto krene fps putem, zavrsi kao cista akcija i razocaranje.
 
Uvek se nadje neko ko zablista.. ali primer Dead Space, od survival horora, napravise fps u trojci. Samo da ne preteruju sa akcijom, to hocu reci. :)
 
Moja greska, pod fps sam mislio na akciju.
Cinjenica je da u odnosu na prvi deo, mnogo ide ka akciji, a bezi od survival horora. Mnogo vise napucavanja, da bi se udovoljavalo masama.
Na to sam mislio kad sam pravio poredjenja..
 
Ja sam mislio na kameru iz prvog lica. To o cemu ti pricas se obicno zove samo shooter. Deus Ex, Vampire The Masquare: Bloodlines, Elder Scrolls, Arx Fatalis, System Shock, Fallout: New Vegas su neki taj tip fps/rpg hibrida i spadaju medju najbolje igre. Bioshock, Borderlands, Stalker imaju samo 'RPG elemente'. Imas dobar video o Bloodlinesu na tjubu gde cova fino objasnjava razliku izmedju pravih RPG igara i modernih igara sa takozvanim RPG elementima tj. budzenjem statistika (sto maltene ima svaka igra danas).

Edit: Za novog kolezu sto gotivi Rush



Nemam pojma zasto ali iz nekog razloga mnogo gotivim ovu stvar :d
 
Poslednja izmena:
Meni je Arx Fatalis neverovatan, taj zanr blago receno obozavam, i ima mi igra neverovatnu atmosferu, pricu, dizajn sveta, pa i grafiku, ali zbog onog komplikovanog nacina bacanja magije, igru sam igrao samo par sati i batalio... steta, sad bi je ponovo igrao, ali samo koriscenje tih magija kad bi mogao da izbegnem.
 


ER55zBR_700wa_0.gif
 
Izgleda da dolaze na E3 da predstave igricu, a ja se nadam da nece biti fps..
 
Nadam se i ja ali izgleda da ce biti neki deus ex fazon. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck :mad:
 
Zasto toliki hejt prema FPS-ovima? RPG-jeva ima k'o pleve danas.
 
Ali nema toliko dobrih rpgova, a W3 kvaliteta jos manje. Nemam ja nista protiv deus ex fazona: 1st person + 3rd (sta vise Vampire the masquarade bloodlines mi je jedna od omiljenih igara), ali ne secam se da sam ikad igrao naslov gde je ovo islo igri u korist.
Obicno jedan odrade potpuno traljavo (najcesce 3rd person) a ovaj drugi u najbolju ruku adekvatno, ali nijedan ne onako kvalitetno i tecno ko sto bi to bio slucaj sa fokusom na samo jednu opciju. Pih, vise bih voleo da ostave samo 1st person ako bas moraju, ali da to odrade kako treba. A to sto ovo najverovatnije znaci da od velikog broja armora/skinova/customizacije nema nista (sto je u ovako jedinstvenom settingu stvarno steta), da ne spominjem...
 
Poslednja izmena:
Ne vidim zasto igra ne bi mogla da kombinuje obe perspektive. FPS za, jelte, napucavanje, a druga vise zbog immersiona - vidis lika u nekom opakom armoru kako koristi neki nadrkani gedzet. Zvuci paljevinski, ali meni je skroz ok za igru ove tematike. :) Ne bi me cudilo da ih kombinuje na nacin na koji to radi Destiny.
 
Moze, naravno. Ali rekoh zasto mi se to ne svidja...
 
nema to mnogo smisla sta si napisao. tako ne treba narucivati roštilj po bg restoranima jer onaj koji prave u pančevu najčešće nije na nivou leskovackog. a posto je pančevo blizu beograda - sigurno ne valja ni u beogradu.
radije da naručimo krofne, jer se baka milica skoro doselila u bg, a njene krofne su najbolje.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Aha vazi, drzi se ti krofni i rostilja ;)
 
Nazad
Vrh Dno