Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Update od 9.7GB...

Screenshot (55).jpg
 
Na PS4 prijavljuje verziju 1.02. Instalacija je 104GB.
 
^^ Da li je ikom jasna ova razlika u veličini pečeva između PC i PS... Ne verujem da je verzija za PC bila najispeglanija, a i da jeste ne bi bila tolika razlika u veličini...
 

Kod mene na steam-u jos nista. Preload je bio 57.3GB i to je sve. Koja glupost, znaci kada izadje igra tek ce se onda patch skidati koji ce biti skoro kao i preload igre, nema nikakva logike, sta je poenta onda samog preloada...
Plus na to sve i unpack fajlova, veze s vezom nema.
 
Poenta je da im ne prsnu serveri od prevelikog load-a u isto vreme. E sad, što ide posle update i dekripcija pride... bolje to nego šit brzine download-a.
 
Kod mene na steam-u jos nista. Preload je bio 57.3GB i to je sve. Koja glupost, znaci kada izadje igra tek ce se onda patch skidati koji ce biti skoro kao i preload igre, nema nikakva logike, sta je poenta onda samog preloada...
Plus na to sve i unpack fajlova, veze s vezom nema.
Jeste bezveze ali kod nas izlazi u 1am 10tog pa mozes da ostavis auto update i igras ujutru.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Kod mene na steam-u jos nista. Preload je bio 57.3GB i to je sve. Koja glupost, znaci kada izadje igra tek ce se onda patch skidati koji ce biti skoro kao i preload igre, nema nikakva logike, sta je poenta onda samog preloada...
Plus na to sve i unpack fajlova, veze s vezom nema.

A na GOGu 59GB i sada 9.7...koj gi ce gi znati sta muljaju :)
 
Poslednja izmena:
Sad sam proveravao, posle instalacije peča od 9,7gb, GOG verzija na PC je teška 59,1gb... Dakle, uglavnom overwrite...
 
Mozda treba sacekati ovo i pola godine. Mozda informacije o DLC-ovima. Sa main pricom i par side questova, ljudi je predju za 15-17h. Ali skill tree, progres oružja i slicnih stvari izleveluju tek 50%. Crafting je jako los i neizbalansiran. Upotreba nekih stvari je jednom ili dva puta. Neke materijale izleverujes tek kada predjes igru i odradis jos par questova. Tek nakon 50h igranja kada ti nije ni potrebno.

Sama igra vise naginje na looter shooter nego na RPG igru. Jucer spominjem kako je igra jednako FPS, a primarno RPG. Ali je ovdje RPG izgleda jako tanak.


Kao da fali 50% igre. Moguce da su izvadili veliki dio sadrzaja za DLC-ove ali isto vazi i za fixanje. Potrajat ce ovo.

Evo malo o tome prica i SkillUP 42:00:

https://www.youtube.com/watch?v=HJKeBbk-9YA&ab_channel=SkillUp
 


Jedna od boljih recenzija.
 
Ima li ko narodnu verziju? Skidam sad, al nmg da testiram leak-ovane binaries dok ne dodjem sa posla. Ima po redditu i csrin ru forumu.
Sent from my GM1910 using Tapatalk

Po priči na reditu to što sad može da se igra je bez oba patcha koji stižu večeras. Nije mi jasno kako ljudi ne mogu još nekoliko sati da sačekaju.
 
Johny je zapravo Mr. robot? Nisam gledao nista od materijala, sad bacio pogled i izgleda mi kao direktna kopija.
Onda je bolje da su ubacili Slatera u ulogu, a Kianu je mogao nesto drugo da bude.
 
Johny je zapravo Mr. robot? Nisam gledao nista od materijala, sad bacio pogled i izgleda mi kao direktna kopija.
Onda je bolje da su ubacili Slatera u ulogu, a Kianu je mogao nesto drugo da bude.

Nije. I vec ulazis u teritoriju spoilera. Koristi spoiler kod.

Johny je chip u glavi. Prisutni AI mrtve rock zvijezde. Mr. Robot je fikcije mentalno bolesne osobe koja prodje kroz cijelu prvu sezonu i ne skonta da je lud. Da mu otac ne postoji.

Kianu je sada popularan. Hajp je ogroman oko njega jer.. internet i klinci. On je tu radi promocije a ne sto je dobar glumac.
 
Na epicu 62 giga skida a za size pise 106gb. Nerealno mi je da je konacno doso moment kada skidam igru. A iskren da budem uopste mi se trenutno neigra :d
 
Drustvo glup sam def. Preorderovao preko GOG (Russia), sve proslo ok, vidim igru, ukljucio preload, medjutim ne vidim nigde ove preorder bonuse koje bi trebalo da dobijem (wallpaperi, posteri, strip, itd). Gde gresim? U GoG Galaxy nemam nijednu opciju sem da citam news i skinem igru.
 
Ne znam što svi kukaju na optimizaciju, ja sa rtx2060 i i7-2600k izvlačim 80-90fps na medium(1080p), bez ikakvog patch-a.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Sama igra vise naginje na looter shooter nego na RPG igru. Jucer spominjem kako je igra jednako FPS, a primarno RPG. Ali je ovdje RPG izgleda jako tanak.

Ako ovo bude, promasaj decenije. Vise sa tim looter shooter igrama..
 
Meni radi odlicno sa rtx2070s.
1440p, sve max -
rt OFF - 55-60fps
rt ON max, dlss Quality - pada na 24fps u zahtevnim scenama.
A razlika minimalna, ocekivao sam mnogo veci uticaj na kvalitet prikaza.
 
RX 480
1080p med-high, ukljucen fidelityfx minimum res 80% max 100% target 60fps i izvlaci nekih 43-55 fps-a. Po meni ocekivano, ovo je bez day 1 patch-a. Ima nekih bagova, ali save/load game resava posao.
 
4k, sve na ultra, rt off, dlss performance, ne pada ispod 60 u pustinji, videcu u gradu.
Btw, igra nenormalno greje graficku.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Malo opadne u gradu, kod mene 10ak fps. Znači ne peče samo meni grafu, prvi put da pređe 80°c. [emoji91]
Samo na steam-u 900k igrača trenutno.
Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima bagova solidno, ali nista za sada da je katastrofa.

Ako sa MSI Afterburner-om pokusate da napravite SS, izbacice vas iz igre.
Neki ljudi lebde na sred ulice, a kada sam pokusao kao Nomad u pocetnom gradicu da se popnem na vodotoranj gde sede neko dvoje, bacilo me u 3 lepe, na ivicu mape.
Vecini mozda nece pasti na pamet da se penju na ogradu da bi skocili na toranj, ali eto, ko proba, saznace kako se leti u CP :)
 
Probao neko sa 5700XT? Kako radi ovo cudo?
 
Nazad
Vrh Dno