Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Nisam baš u toku, igra se kupuje posebno za svaku platformu, jel ovo akcija ako kupiš igru na Stadia platformi?
Npr jel mogu da kupim na GOG-u ili Steam-u i dobijem ovaj bundle?
 
Nisam baš u toku, igra se kupuje posebno za svaku platformu, jel ovo akcija ako kupiš igru na Stadia platformi?
Npr jel mogu da kupim na GOG-u ili Steam-u i dobijem ovaj bundle?

Kupuje se igra zasebno za svaku platformu. Znači ako je pazariš za Stadiu sada onda dobiješ i ostale stvari.
Stadia je okej u besplatnoj varijanti, ali tu si lockovan na 1080p60, dok ako uzmeš StadiaPRO onda možeš 4k60.
Jedino bandwidth i ping mogu biti problem. 4k60 vuče zvanično oko 20GB po satu.
 
Ovo je Stadia promocija. Platforma je pustinja. Ganjaj te GOG, to je CDPR prodavnica. Ide njima lova. Ne znam ni koji je najblizi Stadia server balkanu. Ovo je sve od evrope, treba VPN: https://i.ibb.co/QXzhJdD/image.png
 
Poslednja izmena:
Hvala, ja sam u USA ali svejedno ne bih kupovao igru za Stadia platformu.

Ranije sam planirao da uzmem Stadia kontroler i chromecast ali sam odustao nakon lansiranja platforme.
Sada bih s ovim paketom dobio igru free ako tako gledam pa mozda i uzmem.

Realno, dobra je cena za kontroler i chromecast i bez igre.
 
Svaki jezik ima svoj lip syncing...svaka im cast!

 
kacio je to vec neko (lipsync algoritme...) stvarno odlicno deluje ali na onom clipu sa xboxa uopste ne deluje dobro lipsync
 
Hvala, ja sam u USA ali svejedno ne bih kupovao igru za Stadia platformu.

Ranije sam planirao da uzmem Stadia kontroler i chromecast ali sam odustao nakon lansiranja platforme.
Sada bih s ovim paketom dobio igru free ako tako gledam pa mozda i uzmem.

Realno, dobra je cena za kontroler i chromecast i bez igre.
Ako kupim Cyberpunk za stadiu, onda ne može da se igra na PC?
 
Hvala, nedovoljno dobra opcija.
 
Mislio sam da svačija baba dosad zna za taj plot twist.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Osveženi zahtevi

EnRvD_eXYAAjlg-
 
Eh, sada je li misle na native 2160p ili sa DLSS-om pod ovim "ultra" i "RT ultra, i koji je framerate target...
 
Prvenstveno kad se ukljuci RT na novim AMD kartama postaju sporije i od 2000 serije...
 
Nisu naveli Radeone zato sto oni nemaju DLSS koji se u ovom requirements slucaju "podrazumeva", logicno. ;)
 
A ni dovoljno dobre RT performanse ;)
 
Mislim da je ovo za 30FPS.
 
Nije, u jednom pasusu su napisali: ...while DLSS provides boosted frame rates with uncompromised image quality.
 
Nadam se da je ovo za 60 fpsa. Ako jeste mogu da se nadam 2k high u 40 fpsa.
 
Sve dosad što su prikazali je apsolutno fenomenalno i ne moraju više što se mene tiče. Imam osećaj da će priča posebno sabiti i da će biti uz ravan Witcheru.
U jednom od preview-ova rečeno je da ima mnogo side questova koji su iste kvalitete kao u vešću što me posebno raduje.

Po zahtevima bi se reklo da je igra fino optimizovana ako jedan GTX 1660 Super / Ti može da tera na High bez velikih poteškoća.
Ray tracing izgleda još bolje ali pitanje je koliko je neko spreman da plati.
Igra je rađena sa starim hardverom na umu, tako da ovo nije next-gen igra.
 
Kakva kidalica! :guitar::,,:


I ova mi je isto favorit za sad, bas docarava tu mracnu i zajebanu atmosferu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno