Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Nisam kupovao nista ako ne racunamo free igre

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nisam kupovao nista ako ne racunamo free igre

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Hm. Cudno mi. Jer po onome sto znamo, ako nisi dosad nista kupovao onda mozes jednom da kupis i Ukrajne, i onda ti nalog veze za tu zemlju. A bas skoro je neko kupio RDR2... I nije imao problema...
Mozda jer je Pre-Order dugo iscekivane igre pa je malo pomnije prate...
 
Poslednja izmena:
Nema veze, sad ce dobiti karu

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Samo sam cekao da kaze "BTW, we moved release for December XYth" [emoji1]
 
Ne znam za vas ali meni bi odgovarala da se pomeri. Taman da se smiri ova situacija sa grafičkim kartama. Trenutno nemam na čemu da igram CP2077.
 
Ionako ce se prelaziti bar 3 puta - svaka klasa po bar jednom.
 
Ja imam na cemu da igram ali bih svejedno voleo da odloze. Ovaj crunch pred kraj mi ne smrdi na dobro
 
Nepotrebna drama oko prekovremenog, Poljska je jedna od država sa najboljim zakonima o zaštiti radnika u Evropi. Nije vam to AmUrica pa da na standardnih 10-11h (koji se podrazumevaju u okviru plate) tovare još dodatni dan za šljaku.
 
Jao jao traže im prekovremeno. Ja bih voleo da mi neko traži da radim prekovremeno. Ovako jedva skupim 10 sati mesečno.
 
Da mi lepo napravimo online peticiju da mogu slobodno da odloze jos mesec dana, pa da ne moraju prekovremeno... I meni bi dobro doslo da pomere iz vise razloga [emoji16]

Mada znajuci kako to ide, da mesec dana produze, opet ce se naci nesto za peglanje... Uvek je tako... Uvek se nadje jos nesto da se ispegla, ispravi, doradi...

Lepo je jednom neko rekao nesto u fazonu "finished project is like mowed lawn"
 
Vi nemojte igrati kad izadje, a nama koji smo na hype trainu dozvolite da izadje 19.11. :p
 
Ja sam na hajpu samo tako, ali bih voleo da imam na cemu ko covek da je teram... Ovo moje cudo ce da okvirno izgura neki recommended, ali nije to to...
 
Mislim da ces se toliko zagubiti u prici i sadrzaju, da to neces ni primetiti.
 
Ja sam na hajpu samo tako, ali bih voleo da imam na cemu ko covek da je teram... Ovo moje cudo ce da okvirno izgura neki recommended, ali nije to to...

Recommended ti nije to to? Pa sta bi ti, 8k rtx? :p
 
Pa kontam da recommended nije max grafika na 1440p, 60FPS... Vecu rezoluciju ili framerate ne bih ni da spominjem...
 
Ako je igra dobra to neće biti bitno za prvi prelazak, posle je obrneš još jednom. [emoji3]
 
Peglace je usput, ja se bas dvoumim da je preorderujem... Ne znam kako ce raditi na mojoj kanti
 
Dzaba, odlucio sam da je odma krenem nacvrcanu na max, ne prihvatam nikakve alternative [emoji4]

PS interesantno da je cenzurisana rec "pun" na engleskom...
 
Poslednja izmena:
Nepotrebna drama oko prekovremenog, Poljska je jedna od država sa najboljim zakonima o zaštiti radnika u Evropi. Nije vam to AmUrica pa da na standardnih 10-11h (koji se podrazumevaju u okviru plate) tovare još dodatni dan za šljaku.
Moj kum radi u USA. 12 sati dnevno, ne plaća se prekovremeno i očekuje se od njega da radi tako. Mesečna plata mu je 15k dolara.
 
Jedno pola godine maks. Ko je probao, zna sta je to..

Elemc na kraju nisu objavili specs za nasviranu grafiku? Mislim da su rekli na twitteru da ce i to objaviti.
 
Planiram da preorderujem u nekim nasim radnjama, vidim tu je oko 61e cena, da uzimam direktno sa Steama tamo je ista cena, ovako bar bi dobio neke bonus dzidzabidze i fizicku kutiju bar za kolekciju :D nego zanima me, nigde ne pise, pretpostavljam da je kod za GOG?
 
Moj kum radi u USA. 12 sati dnevno, ne plaća se prekovremeno i očekuje se od njega da radi tako. Mesečna plata mu je 15k dolara.
Je-zi-vo. Za posao od 12h ti treba dobar san, bar 6h. Na spremanje i odlazak, povratak i raspremanje ti ode jos 3h. To bi neekako bilo izdrzivo da su i subota i nedelja slobodni dani. Sam razumem kad pisu po komentarima koje kude na netu da uzimaju godisnje odmore za lansiranje neke igre, to je ustv za njih neophodnost a ne lezernost.

Sto se tice igre, mislim da ce se ona igrati godinama tako da za prvi put moze i na manjim podesavanjima. Koliko sam pohvatao do sada moci ce igra da se predje minimum 6 puta i da svaki put iskustvo bude zagarantovano drugacije.
1. 3 zivotna puta, odakle poticete.
2. I na svakom od ta 3 zivotna puta ce moci da se bude riba ili lik.
3. Cini mi se da sam procitao negde da ce moci da se odaberu i neke karakterne osobine i neki dogadjaji iz proslosti koji vas oblikuju sto verovatno u prelazenju otvara neke nove varijacije.
4. Budzenje lika moze da ide u razlicitim smerovima sto takodje otvara varijacije.
5. Sve i da se vise puta odabere sve isto od navedenog, iskustvo opet moze da bude drugacije jer postoje odluke koje ce se donositi tokom igranja.
Multiplayer izlazi 2022, oce li se do tada isprobati sve sto SP nudi.
Koji su mozgovi ovo programirali, svaka im cast.
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam voleo da igram neku igru vise puta, iako su postojali razliciti zavrseci, nekako mi je to uvek bilo recikliranje jednog te istog.
Odigram, to sto sam izabrao to je, nema replay, kao zivot :)

Mada ako u startu postoje tri razlicita pocetka znaci prakticno od pocetka igre tri puta, onda je to nesto drugo.
Ako sam te dobro razumeo...
 
Nazad
Vrh Dno