Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Ajoj, a ja nisam ni drugi deo stigao da odigram. Sve čekam kad budem imao više vremena da ga natenane odigram, ali to slobodno vreme nikako da mi se oslobodi. Izaći će i drugi deo Cyberpunk-a dok ja budem završio Witchera dvojku... :d

Inače, trejler izgleda opasno. Jedino što asocira na bonda ovde, su slow-mo meci i krupni kadrovi 'čki, ali kad se sagleda ceo trejler, nema veze s bondom. Meni se đasvi...
 
Igra koja ce mozda probuditi u meni davnooo usnulog hardcore gamer-a...Mozda mi cak i povrati veru u pravi PC gaming mada ako Intel oce da lemi procesore za ploce i ako valve krene da pravi kojekakve "PC" kutije tesko...ne bih vise of topik :)
 
Poslednja izmena:
Fenomenalan tizer, primio sam se. A i volem cyberpunk :)
 
Trailer je bio strava.

Ovi dana Studios kao Blur koji rade CGI imaju mnogi bolji cinematic feel nego Hollywood.
 
@Wahad...u pravu si...ima tu malo Bonda. ;)

Skrivena poruka sa kraja trejlera (@2:14).
 

Prilozi

  • ScreenShot955.jpg
    ScreenShot955.jpg
    435 KB · Pregleda: 175
Poslednja izmena:
Zasto?

Ok, cyberpunk i human augmentation, ali zasto 2077=DEHR?

Prva asocijacija mi je bio DEHR, zbog okruzenja i ove Psychos zenske sa ovim secivima (malo je preterala i uzivela se previse u braindanceu, pa je onaj baja morao da je smiri). Samo da na kraju ne ispadne DEHR na steroidima. I naravno, navijam da igra bude sandbox.
 
Izgleda odlicno i stvarno izuzetno podseca na deus ex. Jedva cekam!
 
Prva asocijacija mi je bio DEHR, zbog okruzenja i ove Psychos zenske sa ovim secivima (malo je preterala i uzivela se previse u braindanceu, pa je onaj baja morao da je smiri). Samo da na kraju ne ispadne DEHR na steroidima. I naravno, navijam da igra bude sandbox.

Nemas sta da navijas, vec su potvrdili to.
 
Stvarno mi se sviđa art style igre koji se vidi najbolje na 1:31.

Šta su odradili sa TW2, ne bi me čudilo da stvarno odrade neki vrh engine igre tj. da realtime render izgleda blizu onome na kraju trailera, jer definitivno će biti igra PC ekskluziva sa next-gen kutijama u planu.
... nisu ludi da ovo budze za ove matore konzole.

Još ako je istina da će izaći i DE4 (nastavak DE:HR) biće konkurencije.
 
Okruzenje je kao u Hard Resetu... nego mnogo su skockani ovi vojnici, kontam ja disciplina i sve to, ali oni su stvarno ko jaje jajetu. Ne bi bilo lose malo razlike u oblacenju ili jedan mrsav drugi zdepast... takve sitnice dosta znace.
Izgleda da ce biti u prvom licu?
RPG u Blade Runner svetu..:).. samo da bude izazovno i zapetljano...
 
Poslednja izmena:
Okruzenje je kao u Hard Resetu... nego mnogo su skockani ovi vojnici, kontam ja disciplina i sve to, ali oni su stvarno ko jaje jajetu. Ne bi bilo lose malo razlike u oblacenju ili jedan mrsav drugi zdepast... takve sitnice dosta znace.

Jesi li gledao Cloud Atlas? Isti je princip i kod njihovih "vojnika". Takodje i agenti u Matrixu i dosta drugih filmova/igara. Vise mi to doprinosi filmu nego da vidim stomake od doughnuts i slicno. :p
 
Sve to deluje super, samo načekaćemo se do izlaska te igre.
U medjuvremenu preporučujem igru Syndicate pa ko nije igrao mogao bi da proba.
 
ako bude pisljivi sandobox, bljak
 
Covek koji je napravio Cyberpunk univerzum malo prica o igri (nema nikakvih spojlera). Mislim da Mike nece dozvoliti da se od ovoga napravi neka muckalica. Nadam se samo da ce CD Projekt RED uraditi ovu igru vise po ugledu na The Witcher 1, posto 2 delom nisam bio nesto preterano odusevljen. Mada Tomaš Gop vise nije u timu (on je bio glavni covek za TW1) tako da videcemo...u stvari neka urade i bolje od TW1 to ce da bude posao :) Ljudi cesto misle da je ideja pokradena od Deus Ex igara pre ce biti da je inspiracija mozda nadjena u Cyberpunk 2013 pen and paper igri posto je ista nastala 1988 ako se ne varam (mada to je verovatno vec receno ovde) :)

 
Poslednja izmena:
Mike mora davati glas nekom liku iz igre, prejak glas ima. :)
 
Ko zna mozda i to bude :) Kad bi oni hteli da im daft punk uradi soundtrack jaooo kako bi to tek bilo dobro :Klanjanje
 
^ Archive su legli uz onaj trailer kao kec na jedanaest, a ti bi da im Daft Punk rade soundtrack?! Really?!... :) I kakve, za ime sveta, veze ima lagani MTV house-ić sa cyberpunkom, kao zanrom? :)
 
Za mene je daft punk mnogo vise od "laganog MTV house-ića"...nema nikakve veze, ali mislim da bi elektronska muzika odlicno legla ovoj igri. Pogledaj TRON: Legacy i cuces sta rade momci :) Ne bih vise of topik :d
 
Poslednja izmena:
Ova muzika u trejleru je njesra zivo! A i sam trejler je bezveze, statican skroz...
 
E nek' si im rek'o! :d
 
Meni ovde nadu podgreva samo sto je u pitanju CD Red, oni bar znaju kako se pravi rpg.
Ostalo, u cyber punk-u nema puno sta da se nadje, primereniji adolescentima i isparazan kao pokret jer ne nudi nista vise od bunta putem kojeg se obznanjuje da su hormonske promene nastupile, bubuljice poiskakale i da te niko ne razume ... zato i prestaje da bude konzumiran posle 16 godine..., u medijima czber punk valjao samo u Mad Max-u po mom iskustvu ali to nije igra :d.
Borderlans je pokazao koliko je povrsan takav seting od kojeg mozete ocekivati masu cool likova, cool fraza i ostalih cool-ova...:vomit:

Mozda od tog cyber punk-a ispadne i nesto slojevitije i dublje sto bi se oslanjalo na mracniju atmosferu i gde bi likovi imali neke karatktere koji sezu dalje od jos jednog pirsinga... u svakom slucaju zainteresovan sam maksimalno ali samo zbog CD Red-a.
 
Pobesneli Maks sajber pank?!:trust: To je post apokaliptik, Bladeruner je cyberpunk i Deus Ex a ne Borderlands i Fallout...
 
Poslednja izmena:
Pobesneli Maks sajber pank?!:trust: To je post apokaliptik, Bladeruner je cyberpunk i Deus Ex a ne Borderlands i Fallout...

sve je to cyber punk i postapokaliptic tu ima od svega po malo a granice zanrova nisu poznate ni sammim kriticarima a kamoli nama obicnim forumasima :d Punka ima vise u Borderlansu nego u DE i Fallout-u, tacnije najvise panak ima u Borderlansu u svemu gore navedenom, od stajlinga, muzike, koncenpt a najvise po sustini (povrsnost i rokanje kao i Sex Pistols), ali opusteno sve sto si naveo moze pod post punk ali i u neke druge pravce koje mozemo i sami sada da izmislimo, tako da prici nema kraja...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno