Šta je novo?

Cyberpunk 2077

100 godina star 911 Turbo... :D

ak7ko2.jpg
 
Kaze sin hoce da uzme CP Collectors Edition, gde dobijas dvd-e, knjige, figurice, postere itd, cena samo 230e.
Odemo do lokalne GameStop radnje, kazu rasprodato online 1000 kom u roku od nepunih 10 min... hajp radi punom parom :)

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Au bre, bas bas cepa hajp, a korona samo pojacava celu pricu...
Inace 911 su tako uboli sa dizajnom (mislim na Porsche dizajnere), da ce biti predobar i za 1000 godina.
 
Oni su genijalni, suludo je ovo igrati bez dobrog surrounda ili dobrih slušalica. Džabe 4K televizori ako zvuk nije barem na istom nivou.
 
Znam da sve vise ljudi trazi da igre sto krace traju, ispod 40h, ali bi bila steta da ovo nema dugi replayability kao GTA 5 ili nesto slicno. Ovo su strasni modeli.

Ima li negdje info koliki je budjet? Ovaj PR nije ispod 100mil sigurno. IMHO oni prelaze Destiny marketing.
 
Pa igra ima prakticno tri putanje (Nomad, Street Kid, Corporate) - tri razlicita starta igre sa razlicitim (sporednim) questovima.

Dakle prelazak igre bar tri puta je zagarantovan. Naravno, ako si u tom fazonu.
 
Malo gledam, po procjenama i informacijama, oni su ulupali do sada 150+ mil (GTA5 137mil, BF4 100mil itd) a u marketing nekih 100-130mil. Well, guraju medju najskuplje igre ako se izuzme da je 0.5bil Destiny bio projekat za 10god razvoj a ne D1 plus PR dok je ovo samo za 2077.

I primjeti se. Samo jos da gameplay opravda. Fingers crossed i ako me jos ne fata hajp.
 
Pa igra ima prakticno tri putanje (Nomad, Street Kid, Corporate) - tri razlicita starta igre sa razlicitim (sporednim) questovima.

Dakle prelazak igre bar tri puta je zagarantovan. Naravno, ako si u tom fazonu.


Ali ce zato jedan prelaz biti kraci od TW-a... Nadam se da nece ispod 60h.
Sto i nije lose,samo da nije previse kratko - kao Tyranny (~25h jedan prelaz) recimo koji sam obrnuo 2x i komotno sam mogao jos 2x zbog granjanja price.
 
Poslednja izmena:
Разумем донекле кругодрк око овога, али брате ово су стандардне ствари за тркачке игре

Ložana je, između ostalog, i zato što ovo nije trkačka igra, pa ipak vode računa o ovim stvarima...
 
Ali ce zato jedan prelaz biti kraci od TW-a... Nadam se da nece ispod 60h.
Sto i nije lose,samo da nije previse kratko - kao Tyranny (~25h jedan prelaz) recimo koji sam obrnuo 2x i komotno sam mogao jos 2x zbog granjanja price.

Mislim da je spominjano za main quest da treba oko 40h, i na to da se doda vreme sporednih misija kojih ima preko 70ak. Meni to zvuči kao da ko hoće može da završi za 40h, dok nego drugi može da vrti taj isti prelazak preko 100h.
 
Ovo će postaviti nove granice u žanru, ali moram reći da je ova igra tako "bolesna" ;) tj prikazuje svet koji je totalno otišao u ku*ac a ljudima izgleda nije dovoljno pa hoće još. Scene ljudi koji se vide u trejleru... Ne zna se ko je gori... Mnogi imaju i nadogradnju (zamenu) delova tela, a karakterom deluju potpuno nenormalno. I nadrogirano :D

Već se iz nekih scena može zaključiti da će priča biti fenomenalna i dosta mračna, to je neki moj utisak. Crni humor je tu, biće ovde teških (ne)moralnih dilema.

Još me interesuje kakav je model uništenja vozila i generalno karoserije, a iskreno ne očekujem neka čuda. Scena kad motorom vozi po gradu iz prvog lica mi je tako imerzivna da ovo verovatno neću igrati u trećem licu tokom vožnje.

Više od svega me zanima, kako ovo izgleda na konzolama. Ono generalno kad pogledamo, sve igre do danas moraju biti iste (konzole/PC - jer takav je ugovor) ali pitanje je koliko će se ovde razlikovati. Uvek to na PC-u izgleda bolje, ali znate šta hoću da kažem.
 
Poslednja izmena:
Mozda nisam dobro ispratio temu nego imaju li neke blize system req.posto mi ovo sa rekomended gtx 1060 ne deluje realno nikako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisu izbacivali nista preciznije, a valjda je taj recommended za 1080p, 60fps na high, bez rtx. S jedne strane, igra mi nikada nije izgledala narocito mindblowing omfg next-gen, tako da mi ovo i nije nerealno. S druge, ipak su stavili W3 na Switch, pa mozda i optimizacija ubija.

Mene samo zanima hoce li mi ovo raditi na AMD6300 ili nece :p
 
Nisu izbacivali nista preciznije, a valjda je taj recommended za 1080p, 60fps na high, bez rtx. S jedne strane, igra mi nikada nije izgledala narocito mindblowing omfg next-gen, tako da mi ovo i nije nerealno. S druge, ipak su stavili W3 na Switch, pa mozda i optimizacija ubija.

Mene samo zanima hoce li mi ovo raditi na AMD6300 ili nece :p
Prilicno sam siguran da ce raditi posto nije ovo ubisoft i assassins creed .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Prilicno sam siguran da ce raditi posto nije ovo ubisoft i assassins creed .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

To se i ja nadam ali ko zna... Ako bude problema, bice tu GeforceNow :guitar:
 
Do sada su koristili 1080p snimke iz igre i stalno mi sve izgledalo mrnjavo i svetlucavo, sada sa ovim poslednjim trailerima koriste 4k i sve konacno izgleda top.
 
Kakvo prženje od marketinga [emoji16]
 
Ladno preuzeti iz Cyberpunka 2020 koji 90ih postojao, nikad čuo... A nazivi oružja su top Palica i Satara.
 
Nazad
Vrh Dno