Šta je novo?

Cyberpunk 2077

DeRadicci
Da ne idemo sada u demagogiju kada ni ja ni ti ne znamo i kada i ja i ti vozim karte iz nižeg segmenta te se nadamo da cemo se usreciti na medium postavkama, ali znas i sam. Cim ono pada do 40. Lockaj je na 30 da imas stabilan framerate, manje ce te glava boliti. Sve ostalo IMHO nije prihvatljivo.

Ali se ja plasim loseg porta, lose optimizacije jer su im svi ali svi klipovi 30FPS. Sjeti se prvih gameplay klipova. Na to sam prvi skretao paznju; resolution scale je bio grozan. Jako jako mudna slika dok je HUD bio ostar. A bio je tada samo PC gameplay.

Jos desetak dana dok ne saznamo ali ako ja budem ovo mogao tjerati na najnizim detaljima 1080p 60FPS lock, meni dosta :)
 
A vecinom je ono: 30, 60, 120, unlimited. Do 50 je meni sve ok. Ispod je vec smor (Planetside 2 I'm looking at you!).
 
Preko RivaTunera se ogranicava na koju god hoces cifru. Plus scanline sync za peglanje frametime-a.
 
A vecinom je ono: 30, 60, 120, unlimited. Do 50 je meni sve ok. Ispod je vec smor (Planetside 2 I'm looking at you!).
U moje vreme se za sve preko 20fps-a govorilo: "ne secka mi uopšte!" [emoji23]

Čak smo svi "znali" da preko 25 slika u sekundi ljudsko oko ne može da primeti [emoji1787]
 
Ah dobra vremena, kada se Crysis igrao u 15 frejmova, a mastalo o glatkih 30 fpsa :D
 
Oduvek na 60 :)
Kada je "seckalo", kuka se mami i tati da "komp vise ne radi, mora jaci" :D
To je posle 386 i Amige, naravno :)
 
Sećam se jedan ortak igra Far Cry i sve ide okrenut ka steni da bi imao veći fps :)
 
Nije to sve ništa :p

Rikla 470,igrao na integrisanoj PUBG na 10 fps,i tako sedmicu dana,čak sam uspio i ubit njih par :p
 
Sećam se jedan ortak igra Far Cry i sve ide okrenut ka steni da bi imao veći fps :)
Hahahah, kakav kralj.... Secam se kad sam bas davno probao far cry, koci s vremena na vreme i iako nije bilo bas bas neigrivo, batalio sam i sacekao neka bolja vremena.
 
hahaha, nema kad ti se stvarno igra, nista nije bitno.
Gothic 3 npr mislim da i dan danas ne radi glatko, kakvu god mašinu da imaš, igra jednostavno ne dozvoljava 60fps-a.

Tu sam gledao u nebo kad sam hteo da odmorim oči malo haha.


Nego da se vratim na Cyberpunk, mislim da cu uzeti na Stadia platformi ipak. Pa i sa krzavim internetom verovatno će bolje raditi nego na laptopu sa 1660ti koji trenutno koristim.

A u svakom slučaju nije neka cena ako se dobije gamepad i chromecast.
 
Poslednja izmena:
Prešao COD2 na celeronu i 256MB rama. Sad mi telefon ima 4GB i malo. Time flajss.

Znaci 7d to go. Da hoce izaci samo da hajp prodje.
 
Život je bio lepši pre Frapsa.

bqkkq9k.gif
 
j..e..be.es.. igru u kojoj je razlika izmedju medium i full detalja presudna da li igra valja lili ne..toliko o tome da li ce ici na 30 ili 60fps-a
 
Preload krece 08.12. sa nekih 70 GB + dayone patch. Da se malo vratimo temi..
 
Gothic 3 npr mislim da i dan danas ne radi glatko, kakvu god mašinu da imaš, igra jednostavno ne dozvoljava 60fps-a.

Tu sam gledao u nebo kad sam hteo da odmorim oči malo haha.


Nego da se vratim na Cyberpunk, mislim da cu uzeti na Stadia platformi ipak. Pa i sa krzavim internetom verovatno će bolje raditi nego na laptopu sa 1660ti koji trenutno koristim.

A u svakom slučaju nije neka cena ako se dobije gamepad i chromecast.

Ja verujem da cu na 1660 super da se naigram.
Kada sam je skoro ubacio u komp instalirao sam dosta igara koje sam aktivno igrao, WOW efekat zbog bolje grafike je trajao negde jedan negde 2 dana. Nakon toga zabava je jednaka zabavi na staroj grafi.
Ali svakako sam morao da je uzmem jer stara nije prolazila ni low requirements.
Jedina igra za sada gde sam iznova i izvnova zahvalan na novoj grafi je RDR2.

Sto se samog CPa tice igra mi izgleda nekako cudno, art style me poceca na igre tipa fallout, bioshock, wolfenstain gde modeli svega izgledaju nekako buckasto, oblo i plasticno sto mi se ne svidja, pored navedenog CP i isijave nekakve boje, neonke na sve strane kao da skriva mane. Tako da mi je grafika na drugom mestu u CP. Samo da mogu u nativnoj rezoluciji da igram.

Znaci 7d to go. Da hoce izaci samo da hajp prodje.
Glenn valjda 11 days to go?
 
Poslednja izmena:
neonke su najbitnije deo settinga, bez toga nikad ne bi doprineli atmosferi koju cyberpunk zeli da ima. zamisli blade runnera bez neonki
 
Poslednja izmena:
fali jos samo da su dodali neki adult content koji radi u sprezi sa stimulatorom koji komunicira putem BT i tako igra salje "poruke" stimulatoru u skladu sa desavanjima iz igre....

 
fali jos samo da su dodali neki adult content koji radi u sprezi sa stimulatorom koji komunicira putem BT i tako igra salje "poruke" stimulatoru u skladu sa desavanjima iz igre....

Samo čekam da se moderi dohvate igre. Biće cirkus!
 
26e na epic store-u izlazi preorder kad se uđe preko ukrajinskog VPN-a, fantazija.
 
Na steamu 20e u rubljama :) :)
 
Jel ima negde jos nekih leakova? Obzirom da je igra dosta kompleksna nisam u strahu od spojlera a gledaju mi se neki videji o igri.
 
Još 5-6 dana i odigraj igru.
 
Nazad
Vrh Dno