Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Kad je CD Project Red, ne mora nista da mi prikazu, udaricu preorder po prvi put, i ne opterecujem se.


Svi ostali developeri, me ne zanimaju! Cast izuzeticima koji rade na Sony Exluzivama.

GoG je po meni bolji, direktna podrska, Steam smorio, plus uzimaju procenat.. Ali polemika sve su mi PC igre tu, GOG i nemam..

Collectors Edition za mene PS4 siguran, za PC Steam ili GoG, videcemo.
 
Dobi covek Collector's edition :zgran:

aoewXpw_700bwp.webp
 
Videh negde da je collector's edition $250.

Inace, zasto pre-order?

Pa vec je receno... Jedini izdavac/dev tim kome se moze verovati, a uz to prave igru kakvu sam samo mogao sanjati da igram, tako da se sve lepo poklopilo... Ovo ce mi biti prvi pre-order u zivotu i necu zaliti... Odlucio sam da uzmem preko gog-a iskljucivo radi 100% podrske. Jos jedan razlog instant pre-ordera, paaa iako cisto sumnjam da ce se to desiti, ne zelim da me iznenadi neka peripetija kao sto se desilo sa metro+epic kombinacijom.

Sto se Keanu Reeves-a tice, sve je to kul, ekstra mi je on kao lik i pojava, ali cinjenica da je on ucestvovao na bilo koji nacin nije doprinela dodatnom hajpu i zelji za pre-orderom sa moje strane.
 
Videh negde da je collector's edition $250.

Inace, zasto pre-order?

Pa vec je receno... Jedini izdavac/dev tim kome se moze verovati, a uz to prave igru kakvu sam samo mogao sanjati da igram, tako da se sve lepo poklopilo... Ovo ce mi biti prvi pre-order u zivotu i necu zaliti... Odlucio sam da uzmem preko gog-a iskljucivo radi 100% podrske. Jos jedan razlog instant pre-ordera, paaa iako cisto sumnjam da ce se to desiti, ne zelim da me iznenadi neka peripetija kao sto se desilo sa metro+epic kombinacijom.

Sto se Keanu Reeves-a tice, sve je to kul, ekstra mi je on kao lik i pojava, ali cinjenica da je on ucestvovao na bilo koji nacin nije doprinela dodatnom hajpu i zelji za pre-orderom sa moje strane.


San mnogih koji vole ovaj sett. Zadovoljicu se obicnom verzijom sa GOGa, jer Poljaci to zasluzuju.
 
Cudo to, obicno nisu toliko pohlepni, Witcher 3 bio dosta manje.. :D

Sta je tu je, odose 30k! :D
 
Inače Keanu nije samo PR stunt jer je lik kojeg igra Džoni Silverhend koji je poznat u Cyberpunk univerzumu.
Džoni je jedan od heroja iz detinjstva koje možete da odaberete prilikom kreiranja lika pa će verovatno u tom slučaju da vas na neki način prati kroz celu igru.

Da li će igrati bitniju ulogu u CP2077 igri ili samo mali cameo na to sam mislio...

Kako god da je dobar marketing jeste - baš mi je delovalo kao:
Kojima: I have Norman Reedus and Mads Mikkelsen in my game...
CDPR: Hold my beer Kojima-san..
 
^ placem :d :d :d
 
Da li će igrati bitniju ulogu u CP2077 igri ili samo mali cameo na to sam mislio...

Aha čitam baš, interesuju se ljudi hoće li Keanu biti romance opcija :d haha
Nema još puno detalja, pominjali su i Lady Gagu i Wil Smita valjda pa možda će biti ovo prilikom generisanja lika da odabereš jednog tog celebritija da ti bude kao hologram u glavi sve vreme ili tako nešto, videćemo.

Što se tiče gameplay-a ja nisam razočaran jer doći će i taj Gamescom a ako su oni procenili da im se tako više isplati neka im, makar su pokušali da se opravdaju :)
 
Poslednja izmena:
Ne vidim zurbu za gameplayem, prosli E3 je pokazao deo igre, a kako sama igra ne izlazi ove godine, nego da kazemo za godinu dana, ima vremena a sigurno necemo da ostanemo bez dobrog gameplaya, postupice kao sa Witcherom.. Ocekujem jos par trailera takodje..
 
Secam se da je bilo price za TW3 da su morali da sklepaju gameplay demo za E3 i da je game dev bio u totalnom rasulu ali je na kraju sve ispalo odlicno... Nista me ne cudi da i ovde bude isti slucaj... :)
 
Ne vidim potrebe za bilo kakvim jos gameplay-ima, posle onog od skoro sat vremena, sta tu ima vise novo da se pokaze, a i ne trebaju celu igru da otkrivaju.
Dovoljno je pokazano, sad samo jos docekati release.
 
Da pokazu sta su postigli/dodali/promenili u poslednjih 12 meseci? Stvar je u tome da demo koji bi sada pokazali bi bio manje vise ono sto cemo videti u finalnoj verziji igre, jer je ostalo jos samo par meseci realnog razvoja na istoj. Poslednjih 6 meseci je manje-vise samo bug fixing i eventualne optimizacije svih vrsta.
 
[emoji847]
e0a8fa5bf5afbc24f221d5f7dc733fb4.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
I to sa sve potpisom :) Ja inace usput uzeo i The Witcher 3 GOTY (jos uvek nisam igrao), pa taman da se overi izmedju ostalog dok be dodje cyberpunk.
 
Naravno, trandza je bila deal breaker, ali samo je bitno napomenuti da budu thai, da "mu" ne uvale neke kur**e afrikanjere :)
 
Napredak je pre svega u izgledu likova, oni od prošle godine su svi izgledali ko trandže.
I da li je lik iz videa Timberlejk?

Eto i trandze i Dzastin, mozda cak i Biberce pored Dzona Vika.. :) Makes him miss Bangkok already... :D

Dudaris odmah na pre-order kad ne znas da flejmujes... :d
 
Samo zbog njih mi dodje da napravim GOG nalog i da svoj fokus PC gaminga prebacim tamo.. :D

Ne znam sta cu onda sa Steam nalogom i tonom kvalitetnih naslova.. :D
 
Samo zbog njih mi dodje da napravim GOG nalog i da svoj fokus PC gaminga prebacim tamo.. :D

Ne znam sta cu onda sa Steam nalogom i tonom kvalitetnih naslova.. :D

Povremeno GoG nudi sync opciju sa Steam-om, tako da mozes da prebacis neke igre.

Inace GoG koristim parelno sa Steam-om -> GoG zbog bolje podrske za starije naslove (logicno), Steam za novije i zbog dostupnosti kljuceva i bandlova na drugim legalnim sajtovima (i jer mi je jos nesto od CSGO itema preostalo koji ce da izfinansiraju jos par sale-a) :)

Uopste ne vidim da se te dve platforme medjusobno iskljucuju, vece dopunjavaju. GoG je po meni odlicna opcija za naslove s kraja 90tih do ~2006.
 
Poslednja izmena:
^
Dan posle prezentacije, Nvidia odmah namirisala kes i zahajala talas hajpa... Znaci li to da ce da sakate performanse za crveni tabor?
 
Koliko li ce ray tracing da unisti perf vec prilicno zahtevne igre... ali dobro, zalog za buducnost, verovatno ce moci da se gura za 2, 3 godine, dotle na OFF.
 
Dal se zna koliko gameplay sati mozemo ocekivati?
 
AMD nece biti osakacen, ako ce raditi besprekorno na konzolama, tako ce i na AMD grafici za PC. :D

A nvidia klasicno prodaje maglu..
 
Kaze, valja! :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pfff, to se vec zna ,)
 
Nazad
Vrh Dno