Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Ponovo odložen, doduše ne baš puno. Novi datum izlaska 10.12.2020.
 
Pa dobro sta, hoce ljudi da sve bude kako treba, ti kupi zabagovanu valhalu pa igraj, dok izadje CP, ima da je patcuju 5 puta i dalje ce da bude neoptimizovano djubre sa grafikom od pre 10 godina.
 
Ja lično imam toliko toga na lageru da odigram, pa neću crći ukoliko pomere premijeru igre za mesec-dva (iako sam preorderovao), bolje i to pa da bude ispeglana day one...

EDIT: Prestiže me Labello... :)
 
Pa dobro sta, hoce ljudi da sve bude kako treba, ti kupi zabagovanu valhalu pa igraj, dok izadje CP, ima da je patcuju 5 puta i dalje ce da bude neoptimizovano djubre sa grafikom od pre 10 godina.

Koga briga o AC-u, niko nije spomenuo Craphallu osim tebe ovdje. Kako su samo ovo organizovali je epic fail sto se tice najava o izlasku, najozbiljnije. Umjesto da puste ljude da igraju napokon igru koju su hajpovali godinama oni je pomjeraju zbog konzola sljedece generacije.
Pomjeriti izlazak jednom ili dva puta je ok u danasnjem vremenu ali ovo je vec totalna neozbiljnost, nesposobnost, neprofesionalnost i cista pohlepa u ovom slucaju.
 
Socijalne mreze vode mladji, vecinom volonteri. Ovaj jucer nije bio u loopu.
 
Pomjeriti izlazak jednom ili dva puta je ok u danasnjem vremenu ali ovo je vec totalna neozbiljnost, nesposobnost, neprofesionalnost i cista pohlepa u ovom slucaju.

Sve to pobrojano je slučaj kada se izbaci nedovršen proizvod. Dramuckate kao kada su odlagali TW3. :)
 
Osećalo se odlaganje u vazuduhu. Da ne izlaze nove konzole sve bi bilo lakše. Ovako treba sve uštimovati da valja i da ih ljudi ne pljuju odmah na startu.
Kao što sam pre pominjao lično mi odgovara odlaganje taman da se opremim sa 3070 ili PS5.
 
Hahah, briga me kada ce da izadje, al bas ne znaju sta rade. Gledam danas na netu reklame po autobusima u Londonu i po zgradama u Parizu, svuda pise 19.10
Ako nista ovolika hrabrost bar govori da imaju nesto bas ozbiljno u rukama.
 
"Recent reports said devs are working 16 hour work days with no real end in sight. The crunch is expected to continue after the game's launch as more people work on the day one patch. "
 
b19d06c104e7da2bd0fdeed18054a1a8.jpg
 
Nisu trebali da objavljuju datum. Cutis do samog kraja. Kada si siguran da je igra spremna objavis datum, a ne ovako. Mogli su ladno da prebace i u Q1 2021, bez datuma.
 
Na PS u library piše još 21 dan....nisu apdejtovali

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Meni ovo deluje kao neka fora. Ja mislim da ce igra ipak izaci 19og..
Na dan kada se lepe bilbordi po celom svetu oni odloze igru. Bas tog dana.
Isto, sta je to toliko veliko sto ih nateralo da pomere igru u ovako okasneloj fazi, a da moze da se popravi za samo 21 extra dan? I kako nesto tako veliko nisu primetili ranije?
 
Meni ovo deluje kao neka fora. Ja mislim da ce igra ipak izaci 19og..
Na dan kada se lepe bilbordi po celom svetu oni odloze igru. Bas tog dana.
Isto, sta je to toliko veliko sto ih nateralo da pomere igru u ovako okasneloj fazi, a da moze da se popravi za samo 21 extra dan? I kako nesto tako veliko nisu primetili ranije?

Pricas kojesta
Prvo,kakva fora, nije to klincurija iz tvoje ulice
Drugo, bilbordi su garant naruceni nedeljama ako ne i mesecima pre toga, i placeni
Trece, za 21 dan moze da se uradi neverovatno mnogo...
 
jašta bog za trpiput duplo manje odradio posao i gle sad bagova koliko voliš
 
Cyberpunk Devs Receiving Death Threats Over New Delay

EVERSPACE 2 and Path of Exile December Expansion delayed due to Cyberpunk 2077
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno