Šta je novo?

BitFenix Prodigy

jako jako zanimljivo :) jel doshlo ovo kod nas? :)
 
Ne znam, i ja cekam ko zapeta puska :D
 
Poslednja izmena od urednika:
evo sta kazu nasi:


"Postovani Milane
Trazeno kuciste ne mozemo nabaviti, BitFenix modele koje imamo u ponudi mozete pogledati na linku:
http://www.winwin.rs/catalogsearch/result/?q=BitFenix
Ukoliko su Vam potrebne bilo kakve dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju u nasem Call Centru, tel: 064/886-07-08

S poštovanjem

Branislav Vugrinčić
Call Center

mailto: [email protected]
web: www.winwin.rs "

------


"Postovani,

Nismo u mogucnosti trenutno da nabavimo to kuciste.
Trenutno su nam dobavljiva sledeca tri modela BitFenix kucista :

http://[B]www.emmi.rs[/B]/proizvodi.10.html?categoryId=218&brandId=&productTitle=BitFenix&price=&specijalna_ponuda=&format=&napajanje=

Srdačan pozdrav,

Nada Milovanovic
Sales"


-----

cekam jos samo da se i gigatron javi pa da trazim opciju kako cu nabaviti ovo kuciste...
 
Sramotno, prvo što najatraktivnije kućište u asortimanu bitfenix nisu ni razmotrili, a onda i nemogućnost da ga poruče na zahtev.
 
Poslednja izmena:
e pa nabavicu ga makar xxxxxx :D

stvarno sjajno izgleda na ekranu, super je osmisljeno.
 
Fenomenalno izgleda... U ovo ide mini-Atx jel tako? I koliko mi se cini idealno je za neki silent htpc...
 
Postovani,

Za 10-15 dana ce nam stici nova roba iz uvoza i imacemo u ponudi BitFenix Prodigy kućište.

Cenu jos uvek nemamo formiranu,ukoliko ste zainteresovani obavesticemo vas kad stignu pa cemo tada imati i cenu.

Srdačan pozdrav,

Nada Milovanovic

---

Ovo mi je danas stigli od Emmija :)
 
Postovani,

Za 10-15 dana ce nam stici nova roba iz uvoza i imacemo u ponudi BitFenix Prodigy kućište.

Cenu jos uvek nemamo formiranu,ukoliko ste zainteresovani obavesticemo vas kad stignu pa cemo tada imati i cenu.

Srdačan pozdrav,

Nada Milovanovic

---

Ovo mi je danas stigli od Emmija :)

Kritika urodila plodom, ne bi me iznenadilo da su pročitali moj post ;)
 
^
imas i vece kuciste koje lici na ovo.


@paradigma sacekacu jos da vidim cenu pa ako ne bude skuplje nego u hrvatskoj uzecu ga iz emmija.
 
Pa kako je na poznatom online shoping sajtu 80e,a isto toliko i u Casekingu,verovatno ce ista cena biti kod nas ili tek malo visa
 
zivi bili pa videli... ;)
 
odlicno kuciste. jedini bf koji na nesto lici :)
 
koje ******:

danas pitam ove iz Emija sta ima novo po pitanju BitFenix Prodigy kucista, kad prvo kripticna poruka:

"Proverila sam sa nabavkom,nazalost kod dobavljaca se vodio kao manjak taj model.Kolega ga je porucio ali nazalost nisu fizicki imali da nam isporuce :("

i na moje pitanje: "Kada mogu da ga kupim?" sledi odgovor:

"Sledeci uvoz robe nam je za oko 3 nedelje.Ne bih da Vam opet obecam unapred,ali u svakom slucaju ako nam bude na lageru bice ukljuceno u ponudu na nasem sajtu."
---


...koje drkanje. prvo mi kazu "bicete obavesteni" a sad "sledeci uvoz"... i ja budala kao hocu nesto da kupim u srbiji :wall:
 
Poslednja izmena:
Taj sledeci uvoz robe za 3 nedelje kao da je genericki odgovor, svaki put isto kazu. 2x sam tako cekao nesto, jednom sam mesec i po cekao tastaturu koja je na kraju stigla s nemackim rasporedom :smash:
Ako ima na stanju to je to, ako nema bolje juri nesto drugo jer to docekati neces ;)
 
Pa to ide sa casekinga (uvozi se povremeno), na stanju ako i bude nece biti 50 komada, vec manje kolicine.
 
Ionako treba da kupim nov fotoaparat tako da cu to ionako uzimati u madjarskoj ili hrvatskoj pa cu uzeti i ovo kuciste.

Ako jos nekom treba, neka mi se javi na PM ;)
 
Neso, ti cekas da ubacis onu malu Asus plocu i onu ogromnu grafiku u njega (ako je odgovor da , proveri da li grafika u njega staje jer je polozaj ploce u ovom kucistu drugaciji nego inace)?
 
Neso, ti cekas da ubacis onu malu Asus plocu i onu ogromnu grafiku u njega (ako je odgovor da , proveri da li grafika u njega staje jer je polozaj ploce u ovom kucistu drugaciji nego inace)?

Kako se budno prati moj rad :D, nije bilo tesko zakljuciti aaaaa? Proverio sam ja vec sve....;)
 
Ok, ako si proverio onda nema brige. Kontaktiraj me na PM ako nadjes varijantu za porucivanje, hocu i ja da ga uzmem.
 
Evo i ja sam veoma zainteresovan za ovo kućište... Nadam se da će neko u EMMI-ju imati sluha i da čita postove :)
Obavezno javite ako se pojavi...
Btw, jel ste razmišljali o napajanjima? A ploče?
 
Jel iko nabavio/kupio ovo kuciste negde? jel ga ima u srbiji?

PS. Ima najblize u austriji za 75e. :)
 
Poslednja izmena:
Evo par slika od mene, trenutno sljaka kao media server, ima jos da se radi na ovoj masini ali da ne bude da me mrzi da okacim neku fotku.. ;)

IMG_3124-1-2.jpg IMG_3130-1.jpg IMG_3131-1.jpg IMG_3132-1.jpg IMG_3125-1-2.jpg
 
Stvarno dobro izgleda! Dobra je fora beli cpu cooler bas se uklopilo
 
Nazad
Vrh Dno