Šta je novo?

Kvalitetan multifunkcijski uredjaj?!

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,281
Poena
1,425
Dakle potreban mi je Stampac, skener i kopir (fax nije, ekran nebitan) u jednom uredjaju i da je u boji; da li se odluciti za laserski ili in-jet pre svega?! Takodje lan opcija je velika prednost mada i wifi nije za baciti!

Sa laserom se nikada ranije nisam susretao tako da nemam iskustava po pitanju istog te mi je tu svaki provereni savet dobrodosao (cena da kazem do nekih 400e).

Sto se in-jet tice, uvek sam uzimao kvalitetnije uredjaje, hp2610 koji je posle 4 god prestao da se pali i canon mp630 kome je verovatno otisla glava posle nepune dve godine. Canon ne bih uzimao posto imaju odvratnu naviku da prilikom paljenja cuclaju boju i pripremaju se do 2 minute za rad, dok je to kod hp-a bilo sve u par sekundi reseno!!

Takodje ukoliko bih uzeo ovaj drugi tip bitno mi je da ima neke vece kertridze sa farbom da ne moram da menjam iste na svakih 2-3 meseca (kad se samo setim onih ranije sto su bili u hp890c stampacu)!!

Svaki savet dobrodosao :wave:
 
Poslednja izmena:
Posle par dana istrage verovatno cu da pazarim HP Officejet Pro 8600 Plus; koliko mogu da primetim pored ogromnih kertridza za farbu (950XL i 951XL; da li iko zna mogu li isti da se pune usput) ima ako se ne varam i kopiranje vise strana odjednom (ubacim 10 papira i on sve kopira; ovo mi je ustvari najbitnija stvar koju sam zaboravio da navedem)!!

Javljam utiske u ponedeljak ili utorak ako bog da!!
 
Evo da se javim na kraju; uzeo sam obican 8600 (ne plus); glupo mi bilo da dajem 100e vise samo zbog veceg ekrana i malo drugacijeg izgleda. Necu da duzim puno, reci cu samo da sam uredjajem prezadovoljan; za svojih 21000din (+mi dali crnu boju na poklon u gigatronu koja je sama oko 2600 din; ovim putem ih javno pohvaljujem) mislim da stvarno nema boljeg u toj klasi!! Sve preporuke!
 
Da li te jos uvek sluzi? Koje su mu mane,koje prednosti? Kakav je kvalitet slike na foto papiru? Skuplja li se prasina na njega? Imam slican problem kao i ti na pocetku ove teme i treba da izaberem,pa vagam jos... ili 8600plus ili recimo HP officejet pro 276dw
 
Nazad
Vrh Dno