Šta je novo?

Benchmark Android app LIVE - oficijalna tema

@nnn
Reklamu? :D
Iskreno, ja bih smanjio količinu podataka koja se učitava po startovanju. Znači, učita se tekst prilikom podizanja i njega vidim odmah po paljenju aplikacije, a slike kreću da se ucitavaju od onog momenta kada ja vidim aplikaciju. Ako sam na brzom netu, samo bih na deo sekunde video "praznu" sliku (recimo logo benchmarka) i onda bi se učitale slike. Na primer, možete i da smanjite broj vesti u slajderu na 4 ili 5.
To je na ovako na brzinu bez nekog dubljeg razmišljanja. Čini mi se da b92 aplikacija tako funkcioniše.
 
To je trenutno nemoguce zbog nacina na koji sajt funkcionise, pri pokretanju se dovlaci 200 zadnjih tekstova, kompletnih, i to sve mora da se parsira.

I slike krecu da se ucitavaju posle teksta.
 
Hm, kod mene posle tog početnog ekrana učita sve, pa sam mislio da nije tako definisano.
Hvala na odgovoru u svakom slučaju.
 
Jel se jos nekom desava da app kresuje odmah nakon pokusaja ulaza u poruke? Vec ~nedelju dana je tako kod mene. Brisao kes, podatke, celu app, nista ne pomaze. Nisam samo pokusao reset telefona. :)
 
Imam jedan problem sa android benchmark aplikacijom na meizu m2 note... Ne znam kako da pristupim onom meniju gde imam home, messages, forum itd... Na p9 lite pored 3 soft dugmeta se pojavi i dugme (3 tacke) za taj meni... Na m2 note nema nicega slicnog... Vidim samo refresh, newest, top i subscribed... M2 note ima jedno sfot/hard dugme...

I ovde sam pitao istu stvar...
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?356125-Meizu-m2-note/page206
 
Nazad
Vrh Dno