Šta je novo?

Benchmark Android app LIVE - oficijalna tema

instalirao sam i probao..
imam htc-hd2 i koristim sdcard android sa linka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957652

radilo je sve odlicno do danas, kada se benchmark aplikacija azurirala na novu verziju.. od tada ne mogu da koristim/startujem aplikaciju.. stalno javlja gresku sa mogucnostima "force close" i "report".. mora da je nesto promenjeno sto je urusilo kompatibilnost...
 
Odlicna aplikacija, svaka cast!
Zaista lep korak unapred, dostojan Bencha!!!

Inace, ja Bench vesti odavno pratim preko RSS feed-a i Android Pulse aplikacije!
 
instalirao sam i probao..
imam htc-hd2 i koristim sdcard android sa linka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957652

radilo je sve odlicno do danas, kada se benchmark aplikacija azurirala na novu verziju.. od tada ne mogu da koristim/startujem aplikaciju.. stalno javlja gresku sa mogucnostima "force close" i "report".. mora da je nesto promenjeno sto je urusilo kompatibilnost...

Dodata je native podrska, za move to sd, idi na report i napisi svoj nick tamo, da znam koji je tvoj. I pokusaj sa izbrises pa opet instaliras, pa javi da li se i dalje javja greska.
 
Koliko je website app DOBAR automatski sam prestao da listam strane sajtove jer je i bench odlicno azuriran.
Velika zamerka na forum app.. gubim se vec 15 i ne mogu da se snadjem, jel postoji opcija za klasicni forum view?

Edit: snasao sam se fuck yeah \o/ odlicno je!
 
Poslednja izmena:
instalirao sam i probao..
imam htc-hd2 i koristim sdcard android sa linka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957652

radilo je sve odlicno do danas, kada se benchmark aplikacija azurirala na novu verziju.. od tada ne mogu da koristim/startujem aplikaciju.. stalno javlja gresku sa mogucnostima "force close" i "report".. mora da je nesto promenjeno sto je urusilo kompatibilnost...

+1
Ni posle ponovne instalacije ne radi (prestigio 5080b, android 4.0.4). Aj mi daj prvu verziju apk fajla, tamo je sve bilo ok. Mail: [email protected]
 
Poslednja izmena:
Meni na SGS 4.0.4 i posle update -a radi najnormalnije.
 
Dodata je native podrska, za move to sd, idi na report i napisi svoj nick tamo, da znam koji je tvoj. I pokusaj sa izbrises pa opet instaliras, pa javi da li se i dalje javja greska.

probao sam vec clear data/uninstall .. nece pa nece..
poslao sam ti report i juce, ali bez opisa.. poslao sam i danas, ali sa opisom (pise xwolf sa benchmarka i jos malo teksta....)

inace dobar si programer, ako si sve ono sam napisao, si razmisljao da napises i neki zabavan softwer tj. igricu.. mislim da bi ti islo od ruke..
 
Isti problem i na acer a100 ICS 4.03, posle update-a stalno mi izbacuje force close :-(
 
probao sam vec clear data/uninstall .. nece pa nece..
poslao sam ti report i juce, ali bez opisa.. poslao sam i danas, ali sa opisom (pise xwolf sa benchmarka i jos malo teksta....)

inace dobar si programer, ako si sve ono sam napisao, si razmisljao da napises i neki zabavan softwer tj. igricu.. mislim da bi ti islo od ruke..

Iskreno, ja sam licno samo mali deo bench app napisao, i to je bilo vise reda radi da se upisem kao dev. :) Radila je moja firma, ja sam bio tu neki project leader. :)

Ali mogao bi da napisem ovakav app sam, nije problem.



Sto se tice greske, ja se izvinjavam, bice ispravljeno u ponedeljak ujutru. Ispravio bi ja sada, ali nemam kljuc kojim je podpisana aplikacija na racunaru kuci.

Inace aplikacija radi kod mene na xperia ray, galaxy nexus, galaxy tab, i jos par starijih test telefona.
 
pa ocigledno neka falinka postoji i ti si postao svestan i koja, gledajuci report koji si dobio.. ajde sto ne radi meni (neko bi rekao da je to zato sto hd2 nije native android nego nabudzen), ali vidis i sam da se jos par njih zali da im aplikacija ne radi, tako da nisam usamljen slucaj. nadam se samo da se fix nece ogledati u vracanju na staru verziju.. :)

Iskreno, ja sam licno samo mali deo bench app napisao, i to je bilo vise reda radi da se upisem kao dev. :) Radila je moja firma, ja sam bio tu neki project leader. :)

Ali mogao bi da napisem ovakav app sam, nije problem.



Sto se tice greske, ja se izvinjavam, bice ispravljeno u ponedeljak ujutru. Ispravio bi ja sada, ali nemam kljuc kojim je podpisana aplikacija na racunaru kuci.

Inace aplikacija radi kod mene na xperia ray, galaxy nexus, galaxy tab, i jos par starijih test telefona.
 
Nova verzija je live, update ce verovatno stici za par sati... Ne biste verovali koja glupost je bila u pitanju :)
 
Poslednja izmena:
Hvala za DARK temu!!! Nice! :) Inace,kad povecam font sa default na 8 recimo ,nema sanse da otvorim clanak "Windows 8-za i protiv" automatski se stopira app... SGS,CM9,4.0.4.
 
Poslednja izmena:
ah, te porodjajne muke.. :)

PRVO, aplikacija sad RADI na hd2, tj. posle update-a...
nisam probao velika slova i sl...
ALI!

ako izaberemo (barem ja, na htc hd2) DARK temu, ne vide se vise slova u onim opcijama gde se DARK tema i bira... ..
znaci na DARK temi "sadrzaj pocetne strane", "ucitavanje slika" i "odabir teme" se ne vide, tj. vide se samo 3 bele trake (klikom na njih se opcije i ostvaruju, verovatno je boja fonta izjednacena sa bojom pozadine)...

ako je moguce, evo predloga, ubacite mogucnost custom teme.. tj. da korisnik sam definise boje i da snimi takvu temu kao svoju...
 
moze li pretraga sajta iz aplikacije?
 
ah, te porodjajne muke.. :)

PRVO, aplikacija sad RADI na hd2, tj. posle update-a...
nisam probao velika slova i sl...
ALI!

ako izaberemo (barem ja, na htc hd2) DARK temu, ne vide se vise slova u onim opcijama gde se DARK tema i bira... ..
znaci na DARK temi "sadrzaj pocetne strane", "ucitavanje slika" i "odabir teme" se ne vide, tj. vide se samo 3 bele trake (klikom na njih se opcije i ostvaruju, verovatno je boja fonta izjednacena sa bojom pozadine)...

ako je moguce, evo predloga, ubacite mogucnost custom teme.. tj. da korisnik sam definise boje i da snimi takvu temu kao svoju...

Ubi celu aplikaciju, pa je opet startuj sa dark temom. Pise tamo da je dark tema eksperimentalna.

Trenutno nije moguce omoguciti pravljenje skinova. Razmisljali smo o tome ali bi previse posla bilo.
 
Evo i ja da potvrdim, sada je sve ok. Ali menjajte ovaj crno beli logo, ocajan je..
 
Dark tema je odlicna. Svaka cast.
 
Evo poslednje verzije Benchmark Android aplikacije za sve one koji iz nekog razloga ne mogu da je skinu sa Google Play-a
 

Prilozi

  • Benchmark 1.0.5 SIGNED.apk.zip
    476.7 KB · Pregleda: 63
Hvala mnogo, u međuvremenu sam resetovao DPI i skinuo je :) Sve pohvale, garantujem da će povećati posećenost.
 
Ne mogu da nadjem test Galaxy S III?! Bas sam hteo preko aplikavije da procitam, ali ga nema nigde?!
 
Рече гизмо да ће се у неком тренутку појавити и у апликацији
 
Drago mi je da ste rešili sve probleme na koje ste naišli u razvoju.
Nadam se da će u nekoj sledećoj iteraciji aplikacija dobiti redizajn i početi da koristi Android design guidelines. Iskreno, to sam očekivao od prve verzije s'obzirom na reputaciju bencha kao najboljeg IT portala u regionu. Ono što mi trenutno ide na živce je početni ekran, koji stoji bar 2, 3 sekunde dok učitava sadržaj. Mislim da bi ovo trebalo nekako zaobići.

Što se tiče forum aplikacije, ona mi se nije svidela i vratio sam se na tapatalk.
 
Drago mi je da ste rešili sve probleme na koje ste naišli u razvoju.
Nadam se da će u nekoj sledećoj iteraciji aplikacija dobiti redizajn i početi da koristi Android design guidelines. Iskreno, to sam očekivao od prve verzije s'obzirom na reputaciju bencha kao najboljeg IT portala u regionu. Ono što mi trenutno ide na živce je početni ekran, koji stoji bar 2, 3 sekunde dok učitava sadržaj. Mislim da bi ovo trebalo nekako zaobići.

Sta bi ti predlozio da stoji tih par sekundi dok se ucitava sadrzaj sa servera?
 
Kolega, ako moze neka obdarena, samo da nije neka sa naseg faxa i nikome nece smetati ucitavanje :D
 
@nnnn:
Neka stoji neki fake benchmark telefona.
 
Stavite na glasanje HOX vs SGS3 pa neka padaju mrtve glave...opet. ;)
 
Nazad
Vrh Dno