Šta je novo?

Acer drivers

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,767
Poena
545
Zna li neko u čemu je problem na zvaničnoj Acer stranici-podršci za "skidanje" drajvera i da li je to relativno česta pojava?

Instalirao sam na laptopu Acer Aspire 5349-B812G32Mnkk Win 7 Home Premium i htedoh da skinem drajvere, ali sajt izbacuje da je stranica privremeno nedostupna ili premeštena (videti atačment).

Juče kad sam proveravao drajvere na istom sajtu sve je bilo u redu (ali nisam ih skinuo, reko danas ću).

Sad moram da ih "vijam" sa čika Googletom, ima li neki altrnativni sajt za navedeni model?
 

Prilozi

  • Aser drivers.jpg
    Aser drivers.jpg
    115.7 KB · Pregleda: 48
Pre 4 dana sam lagano pristupio i skinuo drajvere za Acer 5735 (za XP). Sutradan (pre 3 dana) sam pokušao da skinem drajvere (za 7-icu) i nisam mogao da pristupim istoj (kaže nema drajvera, ni za XP, ni za 7-icu).

S toga, mislim da su to neki povremeni problemi koji se javljaju kako im ćefne.

Rešenje sam kasnije našao na ovom sajtu. Link za tvoj model. Klikni na ono što hoćeš da preuzmeš i potom klikni na ikonicu pored koje piše ''download link''. Svlači stvari sa Acer-ovih servera, tako da mislim da su drajveri pouzdani.

Instalirao sam ih klijentu na navedeni laptop i sve je prošlo u najboljem redu, tako da... eto ti rešenja, makar za sad. :)
 
Poslednja izmena:
Pre 4 dana sam lagano pristupio i skinuo drajvere za Acer 5735 (za XP). Sutradan (pre 3 dana) sam pokušao da skinem drajvere (za 7-icu) i nisam mogao da pristupim istoj (kaže nema drajvera, ni za XP, ni za 7-icu).

S toga, mislim da su to neki povremeni problemi koji se javljaju kako im ćefne.

Hvala dzonihsv, sad mi je malo lakše jer ni preko Googla za sad ne mogu da nađem drajvere?
 
Nazad
Vrh Dno