Šta je novo?

Dell Inspirion N7110 R17 Boot problem

babac90

Cenjen
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruke
36
Poena
154
Zdravo svima!
Kupio sam danas ovaj dell-ov laptop i instalirao na njega windows 7 ultimate x64. Nakon sto crackujem windows laptop uopste nece da se boota. Cim treba zapoceti bootanje windowsa on se restartuje. Na ostala 2 kompjutera u stanu mi radi fino crack na ovom windowsu samo je laptop izuzetak.
Do čega može biti?

Molio bih brz odgovor i da je tačan!
Hvala unaprijed!
 
Do nelegalne verzije OS

Jedini brz i tačaj odgovor na ovakvo pitanje je kupi legalan Windows, sve ostalo je saučešništvo u kriminalnoj radnji
 
Znaci 80% korisnika racunara u Srbiji su kriminalci :)
 
na zalost trenutno financijsko stanje mi ne dozvoljava da nabavljam original pa se planiram zadovoljiti ovakvim windowsom. Uredu ako je na ovom forumu zabranjeno pisati o ilegalnim stvarima, onda bih molio da mi pomognete u rjesavanju sljedeceg problema:

U ovaj laptop su ugradjene dvije graficke kartice: jedna je intelova integrisana hd kartica, a druga je nVidia Geforce 525M. Problem je u tome sto mi je izabrana intelova kartica kao default i ne mogu je nikako promijeniti na nvidiu. Pri igranju igrica fps mi je uzasan. Probao sam preko controll panela prebaciti na nvidiu ali laptop detektuje samo intelovu.

Ako ne razumijete objasnit cu bolje.

Hvala puno!
 
Odgovor ovde sa foruma:

* Open the NVIDIA Control Panel
* Select Manage 3D Settings
* Select the Program Settings tab
* Click the Add button
* Browse to and select the application executable that needs the new profile
* Choose the preferred graphics processor to use from the drop menu

tj.

* Right click on the icon on the desktop
* Highlight "Run with graphics processor"
* Left click High-performance NVIDIA processor

http://ru.msi.com/pic/faq/[email protected] under Nvidia Optimus feature_ENG.pdf
 
Poslednja izmena:
Bitno je da je rešen problem
 
Nazad
Vrh Dno