Šta je novo?

Huawei G300

Da li je imao neko sledeće probleme sa ovim telefonom: pojave se vertikalne sive linije preko celog ekrana, resetuje se sam od sebe, zamrzne se i ne reaguje.. Za sve ovo pomaže samo vađenje baterije ali se nešto od napred navedenog opet za neko vreme pojavi.
Na njemu je bio B895-SuperSlim-V1 rom od Dovahpig, a i sada sam mu ponovo stavio taj rom ali je ista situacija.
Jel imate neke predloge šta još da pokušam? Jel ima neka aplikacija da odradi dijagnostiku šta mu je?
Hvala unapred :wave:

edit: Baguje i sa drugim romom, da ne bude da je problem do roma.
 
Poslednja izmena:
Jesi klokovao? Ako jesi velika je verovatnoca da si ga ostetio.
Jel znas koji memoriju imas Samsung ili Hynix?
Ako je Samsung mogao bi da probas CM11
 
Mislim da na ovom tvom romu ne moze da se klokuje. Jel grešim? U sv sl, nisam ga klokovao.
Hynix je, nažalost, tako da CM11 otpada.
 
Moze da se klokuje. Samo baseband downgradujes.
Ne znam sta da ti kazem, meni je crkao hynix nedavno pa sam reklamirao i zamenili maticnu u telenoru. Dobio samsung.
Ako je pod garancijom flesuj kitkat i cekaj da crkne pa nosi na garanciju.
 
Ok, hvala na odgovoru :)
 
Tema je prilično zamrla ali valjda će neko videti.

Potrebne su mi nove slušalice (earbuds) za telefon pošto su mi ove koje su došle uz njega crkle.
Koristio sam ove stock jer bukvalno sve druge slušalice koje sam probao uz njega su imale dvostruko tiši zvuk, zato ih nikad nisam menjao.

Nisam neki audiofil, zato mi treba neka preporuka za slušalice skromnije cene ali da se sigurno normalno čuju.
Ili da probam da nađem negde nove slušalice koje idu uz Huawei telefon?

Hvala.
 
Ovaj telefon mi je "visak" pa razmisljam da li moze da mi sluzi ka navigacija za voznju recimo.Jel moze na njega neki IGo da se instarila i kako radi?
 
IGo My Way radi odlicno na njemu. Nadji samo apk u pravoj rezoluciji i onaj folder iskopiraj na sd karticu i uživaj u vožnji.
 
ics

Aj kad smo vec digli temu iz mrtvih, da pitam. Jel ima neko pouzdane instrukcije kako android podici na ICS ili kitkat i da radi kako treba? U pitanju je telenor.
 
Imas na android srbija forumu lepo opisano sve.
CM11 tj kitkat zaobidji ako imas hynix memoriju na telefonu.
 
Ja sam kasno saznao za taj problem sa hynix memoriom pa sam mu nabacio kitket.
Radio je još nedelju dana.....
 
ladno su ljudi upropastili telefone jer imaju hynix memoriju... -.-

kako radi kitkat na ovom? ja se iskreno razmišljam da ga vratim na 2.3 iako mi je seknundarni telefon.
 
Probao sam taj kitket jos kad se pojavio i radio je jako lose, ne znam kako sad. Inace ja jos uvek koristim g300. :)

Imao sam srece pa sam izvukao primerak sa samsung cipovima i onim kvalitetnijim senzorom kamere...
 
Narucio sam ovaj telefon pre 2 dana u Emmi shopu i kada sam ga upalio vec je bio update-ovan na 4.0.3 (ICS) androidu sto mi se nimalo ne svidja,telefon sporo radi i dosta koci. Nisam ga pretrpao sa nekim aplikacijama,instalirao sam samo Whatsapp Messenger (i on mi koci),cak sam Onemogucio neke aplikacije kao sto su Facebook,Gmail,Email,Twitter,Google Chrome...
Brat ima ovaj telefon sa 2.3.6 (Gingerbeard) verzijom androida i radi mu perfektno vec godinu i po dana i kaze da je prezadovoljan sa telefonom,zato mi se i svideo telefon.
Zamolio bih nekog ko zna kako to da uradim da mi napise u koracima i linkovima sta sve treba da skinem,posto nemam bas puno iskustva sa root-ovanjem i instaliranjem custom ROM-ova.

Tema je jako velika,trazio sam da li ima odgovora na moje gore navedeno pitanje,ali nisam nasao. Hvala unapred :)
 
Ides na huaweig300.com i tamo imas sve, pratis korake i to je to. Ja isto nisam znao nista kako se radi i prativsi uputstvo rootovao sam lagano. E sad kako se vraca na gb ne znam tacno jer nikad nisam ni menjao rom, ali znam da moze i to lako da se odradi.
 
Meni ce G300 sluziti kao mobilni WiFi ruter izgleda :))
 
Zna li neko neki trik za besplatno otkljucavanje ovog telefona?
 
Huawei Ascend G300 is a budget smartphone made by Huawei. It went on sale in April 2012 exclusively to Vodafone UK. It initially ran the Android 2.3.6 ...
 
Nazad
Vrh Dno