Šta je novo?

Program za spajanje vise snimaka u jedan

VUCKO-91

Cenjen
Učlanjen(a)
21.08.2008
Poruke
330
Poena
169
Treba mi neki program sa kojim mogu sto brze i jednostavnije da spojim 3 snimka u jedan. Konkretno, imam neku epizodu serije podeljenu na tri dela, pa mi treba neki program koji bi mi to spojio.

File-ovi su .flv , zvuk je aac. 480p
 
Avidemux bi trebalo da ti završi posao.
 
To kao avi demultiplekser , to bas zvuci kao nesto sto meni treba! :)
 
Gom player prepoznaje fajlove koji se isto zovu samo na kraju imaju (1), (2), (3)....itd i tako ih i pusta zaredom. Kad pustis prvi on automatski na kraju tog pusti drugi. Nije program za spajanje, ali meni deluje jednostavno za to tvoje sto ti treba.
 
To kao avi demultiplekser , to bas zvuci kao nesto sto meni treba! :)

Zvuči tako ali program podržava više formata. Sad, za FLV podržava samo VP6 video kodek. Ako ti je video H.264 morao bi da promeniš izlazni format u MP4 ili MKV.
P.S. Dodaj odgovarajuću ekstenziju na kraju naziva kada čuvaš fajl.
 
Akofajlovi imaju drugaciji bitrate ili rezoluciju moraces da ih rekompresujes.
 
Andy’s FLV Joiner

Andy’s FLV Joiner je besplatan program za spajanje(join, merge) FLV fajlova. FLV je skraćenica za Flash video file.
To su fajlovi koje dobijamo ako skidamo klipove sa YouTube-a. Često se događa da skinemo neki fleš video klip koji se sastoji iz više delova, pa da ne bi gledali svaki deo posebno, idelno rešenje je da sve te delove spojimo u jedan video pomoću Andy’s FLV Joiner-a.Program je izuzetno jednostavan za upotrebu i radi tačno ono što mu ime kaže i ništa izvan toga. Nemа snimаnjа videa, spajanje se vrši bez gubitkа kvаlitetа, u stаnju je dа radi sa VBR fаjlovima bez problema sa аudio sinhronizаcijom. Sam proces spajanja klipova, vrši se tako što kliknete na “Add” dugme i dodate na listu FLV video klipove koje želite da spojite. Zatim poređate klipove po redosledu kojim želite da budu spojeni, program ide redom od prvog na listi ka zadnjem. Na kraju samo kliknete na “Join” i sačekate malo da program završi spajanje.Andy’s FLV Joiner podržаvа sledeće formate:
•FLV
•FLV1/H263
•VP6F
•AVC/H264
Kada radite spajanje FLV fajlova, vodite računa da video klipovi koje spajate budu istog formata, iste rezolucije, fps-a, i ostalih opštih osobina. U suprotnom, video klip koji dobijete kao rezultat spajanja, imaće sve osobine prvog fajla na listi.
 
Ima li neki koji bi to odradio sa F4V
 
Nazad
Vrh Dno