Šta je novo?

Google tablet - Nexus 7

Ma okej to, nego nije mi jasno sto se Google ili Asus ne javljaju... Plus sto ovako nesto (zamenu, oce-nece, kako, gde,...) dosad nisam video, procitao, cuo, itd.
 
Uzeo danas Nexus 7 ali je kuciste bilo osteceno, malo oguljena boja i nazubljena ivica. Zamenio ga i sada je sve u redu. Uredjaj odlican. Moj prvi sa androidom. Moze neke preporuke za aplikacije i igrice?

Probaj igre iz Tegra zone, one su posebno prilagođene za procesore koje se nalaze u Nexusu i to su (uglavnom) igre sa najboljom grafikom na android uređajima.
 
Naravno,rotacija home ekrana je jedna od promena u 4.1.2 .
 
Ma okej to, nego nije mi jasno sto se Google ili Asus ne javljaju... Plus sto ovako nesto (zamenu, oce-nece, kako, gde,...) dosad nisam video, procitao, cuo, itd.

Ništa neobično... ćute da ne bi pokvarili prodaju modela od 16GB. Pa ja bih prvi, da mi je neko rekao kako će za mesec dana izaći verzija sa 32GB, otkazao preorder i čekao.
 
Ma okej to, nego nije mi jasno sto se Google ili Asus ne javljaju... Plus sto ovako nesto (zamenu, oce-nece, kako, gde,...) dosad nisam video, procitao, cuo, itd.

Javio se Asus ovde, nisi pratio temu. Pojaviće se najranije za mesec-dva i biće bar 10% skuplji od 16gb verzije.
 
Nece kamera da mi radi. Ni u skype-u ni sa onim programom kiji aktivira prednju kameru. Samo izbaci Camera error. Can't connect to the camre. Zna neko kako ovo da resim?
 
Meni radi na skype-u bez problema, ali sa modaco aplikacijom ne radi, nisam ni probavao druge jer mi ne treba.
 
Ništa neobično... ćute da ne bi pokvarili prodaju modela od 16GB. Pa ja bih prvi, da mi je neko rekao kako će za mesec dana izaći verzija sa 32GB, otkazao preorder i čekao.

Već urađeno. :D

Javio se Asus ovde, nisi pratio temu. Pojaviće se najranije za mesec-dva i biće bar 10% skuplji od 16gb verzije.

Pardon na mojoj privremenoj sleposti. 10%? To mu dođe nekih 31.000? Nije loše za duplo veću memoriju.. :D
 
Pa tako nešto, oko 31-32 000, a neko je kontaktirao i pc practic, i njemu su rekli nešto slično. U svakom slučaju neće zameniti verziju od 16gb, već će biti skuplji.
 
Ugasio sam ga pa ponovo upalio i kamera je proradila.
 
Naručio sam onaj oklop svetlo plave boje, da bude malo na radost, hehehe, a malo pre mi stigla klasična futrola iz winwin-a koju sam poručio, univerzalna bordo boje, super je a nije skupa i elegantno deluje. Iskreno mislio sam da je loša ali daj šta daš dok ne stigne nešto bolje.
Uživo je lepša nego na slici, a unutra mekana kao duša.
http://www.winwin.rs/futrola-za-tablet-racunare-7-aha-jumble-bordo-101415.html
 
Poslednja izmena:
@Djalf

Jel vidis koliko problema prijavljuju ljudi, naravno nije nista strasno dok god se da samo resiti, ali nije sve onako idealno kako se cinilo, jeste cena super, ali bas kao i svaki uredjaj i ovaj ima svoje mane.. Na to sam mislio onaj dan kad sam rekao da cekam iskustva ``nasih`` kupaca..
 
Kako da namestim da mi pokazuje bbateriju u procentima? Ima u opcijama ili mora neka aplikacija za to?
 
^ Mozes aplikacijom, ali ne moze da zameni sadasnju bateriju (vec dodaje jos jednu).
Za zamenu trenutne baterije treba ti modovanje ili custom ROM.
 
@Djalf

Jel vidis koliko problema prijavljuju ljudi, naravno nije nista strasno dok god se da samo resiti, ali nije sve onako idealno kako se cinilo, jeste cena super, ali bas kao i svaki uredjaj i ovaj ima svoje mane.. Na to sam mislio onaj dan kad sam rekao da cekam iskustva ``nasih`` kupaca..

Problemi su softverske prirode i to ce biti sve ispravljeno treba biti samo strpljiv,bitno je da je tablet hardverski ko zmaj!:smoke::smoke:
 
Problemi su softverske prirode i to ce biti sve ispravljeno treba biti samo strpljiv,bitno je da je tablet hardverski ko zmaj!:smoke::smoke:

Kao sto mozes videti napisao sam da nije strasno dok se moze resiti, pritom sam mislio na software, jer bi retko ko od nas pri cistoj svesti i zdravoj pameti, krenuo da ceprka po hardware-u... :)
Inace jeste zmaj, to je potvrdio i Gizmo kad je rekao da je jako fluidan, a s obzirom da je dosta toga testirao, ta njegova izjava mi uliva poverenje, jos da docekamo njegov test i da ga pazarim za 170e.. :D
 
^ Mozes aplikacijom, ali ne moze da zameni sadasnju bateriju (vec dodaje jos jednu).
Za zamenu trenutne baterije treba ti modovanje ili custom ROM.

Nista onda. Cekam ovaj novi update pa cu onda da se bacim na romove.
 
I napokon ova sprava stize i u moje ruke posle uzasnog cekanja. Mislio sam stvarno da sam napravio gresku zbog uzimanja 7in. ekrana umesto 10in., ali me je sedmo-incni ekran iznenadio po velicini, stvarno sam mislio da ce biti manji. Super je!
 
Nazad
Vrh Dno