Šta je novo?

Google tablet - Nexus 7

To sam i ja procitao negde da ce biti dostupan u Evropi preko ASUSovih kanala, tako da sam siguran da ce ga biti. Za ovu cenu ajde da verujemo Newcomeru, mada bih ja i dalje radije dao 200 evra da mi se to sad donese iz amerike.

Zašto? Pa ako bude ista cena i ovde imaćeš barem garanciju, a onako ti ostaje samo da se prekrstiš kad ga kupiš.
 
Zašto? Pa ako bude ista cena i ovde imaćeš barem garanciju, a onako ti ostaje samo da se prekrstiš kad ga kupiš.

Pa zar ne bi trebalo da ima garanciju bilo gde u svetu u ASUSovim servisima? Na primer, kupiš LG televizor, pravljen u nekoj vuko****ni, a i dalje imaš garanciju u njihovim centrima - čak ti daju i brojeve telefona...
Videćemo, trebalo bi i ja da uzmem iz Amerike... :)
 
Mislim da za Asus garancija ne moze da se ostavri kod nas za npr. kuppljen notebook u Americi.
 
Najbolje nađite na netu broj nekog Asusovog ovlašćenog servisa pa pitajte. Tako bih ja uradio kad bi razmatrao opciju kupovine u inostranstvu.
 
Haha :) . Google istrolovao ljude sa tom kutijom za sve pare :D
 
Ja verujem da je namerno, da bi se mi slatko ismejali :D
 
Pokidace se kutija lako samo dajte primerak:p
 
Ovo je limited developers edition, retail verzija je crna.
 
Narucice se maske i folije... samo neiskusni koriste gole uredjaje :)
 
Da li neko ima nekakvu informaciju o prodaji tableta u Nemackoj ?
 
To i mene jako zanima. Biću tamo od početka do sredine avgusta, ja se iskreno nadam da će biti dostupan tada.
 
Jel bi mogao neko da mi razjasni kako ce Google na ovom tabletu koji nema GSM, da identifikuje tj. da selektivno prikazuje raspolozive aplikacije za njega, kupovinu i sl....
Na telefonima to radi prema provajderu (koga ovde nema), koji se kod rootovanih telefona slaze Market Unlockerom...
Moguce da ce to raditi prema IP adresi (i sada je isto potrebno staviti USA proxy iako se stavi USA provajder), ali to mi nekako blesavo izgleda, recimo Amer dodje u Srbiju i ne moze da skine pola aplikacija zato sto se kaci odavde...

Ima li ko ideju kako bi to ovde funkcionisalo, tj. verovatno ljudi koji imaju slicne tablete vec znaju...
 
Zna li se nesto za Dansku? 29-og mi dolazi ujak pa bi mogao da mi donese jedan ali ne verujem da ima da se kupi kod njih?
 
Nema nigde na kontinentalnom delu Evrope, samo UK, a ne salju napolje...
 
Nasao sam kombinaciju da mi se to donese iz amerike. Sad je jedini problem, kako naruciti uredjaj odavde, kad mi sajt ne dozvoljava da udjem u Shop uopste.
 
Mozes da udjes sa USA proxyjem, ali dzabe jer ce te Google Play odbiti jer nemas USA karticu i sl., znaci ako vec imas ko da ti donosi iz Amerike, neka on tamo naruci, kupi ili sta vec, a ti mu salji pare ili obecaj nadoknadu po dolasku, nema druge...
Jedino mozda prodje kod nekog drugog retail prodavca ako ti ova prva varijanta ne odgovara...
 
Retail prodavci su svi presusili, to je problem :) Joj cemu ove bespotrebne komplikacije, ja ocu da im dam pare oni ne zele...
 
Citam malo postove na xda, ima solidan broj ljudi koji su ga kupili, i imaju raznoraznih problema, doduse uvek ima onih koji se zale na sve i svasta...
Tako, da je mozda i dobro, da prodje neko vreme, i ove prve serije koje mogu da budu problematicne, da se ustali proizvodnja a i sam proizvodjac sredi nedostatke...
Tako taman da se strpimo za prednovogodisnje popuste, dotle ce vec da se iskristalise situacija, a i pojave u Evropi pa mozda i kod nas...

Ko je spremio pare neka kupi recimo dobru biciklu, a kad malo stane hajp, i sredi se situacija oko proizvodnje i distribucije, ako nam bas treba ili ga bas zelimo, onda i pazarimo :)
 
Znaci krenuli su shipping? moram da zovem strica :D
 
Nazad
Vrh Dno