Šta je novo?

GTX 680 krajnje je vreme da vidimo kako to radi :)

zajebani

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2007
Poruke
4,259
Poena
465
Sta da joj radim, pitanje je sad :d

Dajte neke predloge itd :)
 
Max OC pri kojem prolazi 25 krugova FBWH, meni ne treba nista drugo ;)
 
@Zajebani, pusti je kroz Red Faction Armageddon, da vidimo kako se nosi sa Havok fizikom.
 
Konacno neko od nasih da nabavi kartu. Sta sta da joj radis?:d Kreni redom :p
Can't wait
 
U jednoj radnji Gigabyte GTX680 2048MB GDDR5 samo 50 305,00 Din dinara , jel si tu pazario? Ili si nasao za jeftinije pare?
 
@Rapture
@Prostreet
@Uruk
To je prvo sto sam uradio :D Trebalo je 20 sekundi :d
Karta.jpg
Za sad +110mhz za gpu bez dizanja napona. Karta necujna u radu, a temperature full load 75 do 80c maksimum, vent ne prko 60%. Znaci potpuno necujna u zatvorenom kucistu pri full loadu :)
@Darkodar
Nema jeftinije :D
 
Poslednja izmena:
Vozi Misko!!! :D
 
A ja bas citao danas u novinama "Najjaca graficka ikada" :D Zaviim ti, a verujem i ceo ovaj forum :D
 
Nek je proda Nidzi, on ce da joj dusu izvadi nacisto :)
 
@Rapture
@Prostreet
@Uruk
To je prvo sto sam uradio :D Trebalo je 20 sekundi :d
Pogledajte prilog 86612
Za sad +110mhz za gpu bez dizanja napona. Karta necujna u radu, a temperature full load 75 do 80c maksimum, vent ne prko 60%. Znaci potpuno necujna u zatvorenom kucistu pri full loadu :)
@Darkodar
Nema jeftinije :D

Hehehhe bravo i hvala na trudu, a sad napravi minitutorial za benč ekipu, kako si odradio slikanje! :d ;)

Ako stigneš probaj Armageddon (ili nesto drugo sa Havokom, mada je Red Faction najbolji za to), bas me zanima kako se nosi ova Nvidia sa Havokom, jer su prethodne stucale tu u odnosu na AMD, pa ako su uspeli i to da ispeglaju onda im svaka čast!
 
Kokice i kola spremni da vidimo šta može macko :smoke:
 
Provrti metro ako stignes, i ne zaboravi da i memoriju odvrnes do daske i ako ne donosi vece dobitke, zanima me koliko najvise moze :)
 
Ja sam i dalje za Serious Sam 3 na apsolutno maksimalnim grafickim podesavanjima :) :D Nije dovoljno samo namestiti ultra, ima bar 8 custom podesavanja da se napuca, pisao sam vec da ja u 1680x1050 sa ovom konf imam 7 fps :d a dx9 igra :d
Zanima me kako se nvidia zver bori SSAA i ostalim podesavanjima koje skoro niko ne ubacuje.
 
Koliko vidim da sa MSI AB2.2.0 Beta 15 w/301.10 Fan Speed Update bug, neces moci da dodas napon.
Zanima me da li sa GPU Tweak 2.0.8 mozes da dodas napon. Nisam ni nasao neki bios karte, a da je otvoren napon. NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor) 6.04 jos nema podrsku za GTX 680. Poranio si sa kupovinom karte. ;) :D
 
Provrti cs 1.6 na 640x480,i reci nam kakav je recoil :)
 
Koliko vidim da sa MSI AB2.2.0 Beta 15 w/301.10 Fan Speed Update bug, neces moci da dodas napon.
Zanima me da li sa GPU Tweak 2.0.8 mozes da dodas napon. Nisam ni nasao neki bios karte, a da je otvoren napon. NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor) 6.04 jos nema podrsku za GTX 680. Poranio si sa kupovinom karte. ;) :D

Idi bre 50k din. Skupa je to lutka da joj se otkine glava. :)
Mada ako joj dobro uradi "make-up" ima da kida.
 
Probaj Witcher 2 sa upaljenim uber sampling-om ...to nisam video, da je neko testirao sa gtx680 :)
 
uber sampling kida kochice igrica 100% :D Nego metro provrti sa fizikom upali AA i dof obavezno
 
I teselaciju takodje ;)
 
Au, svaka ti cast. Ajmo sad BF3 sve na max pa da vidimo koliko ima frejmova. ;)
 
Nazad
Vrh Dno